Премини към съдържание

Има ли съгласни за Среща в Северозападна България?


Препоръчано мнение

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Дата: 11 март 2009, Лукойла, 18,30 часа на кафето?

Кой Лукойл , над Гарата предполагам . А ще има ли достатъчно места за всички ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко народ сте? :icon_thumbup:

Ако е хубаво времето с местата на вън става,иначе вътре има 4-5 маси.

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сте? Аз, ти, и Веско от Бяла Слатина засега :D

 

Шефеее!! А мен къде забрави?! Нали знаеш, че не можеш без навигатора си!!!!!!

 

Ами ако сметнете, че ще ни е тясно на Лукойла може и на друго място :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля направо едно L300 да има място за масичка .... да разцъкаме едни карти.... :hysterical:

 

Кой ще носи картите ,пък ни трядва и писар :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шефеее!! А мен къде забрави?! Нали знаеш, че не можеш без навигатора си!!!!!!

 

Ами ако сметнете, че ще ни е тясно на Лукойла може и на друго място :)

 

 

Вижте сега, за какво ще седиме по бензиностанцийте не мога да разбера :) . Дайте да се видим на лукойл и да идем малко по надолу, по пътя има прекрасно заведение :icon_thumbup: . Чевермето се казва, врачаните го знаят тука :) . Ще седнем така спокойно на блага приказка това онова и ще видим какво ще ни дойде на ум :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега, за какво ще седиме по бензиностанцийте не мога да разбера :) . Дайте да се видим на лукойл и да идем малко по надолу, по пътя има прекрасно заведение :icon_thumbup: . Чевермето се казва, врачаните го знаят тука :) . Ще седнем така спокойно на блага приказка това онова и ще видим какво ще ни дойде на ум :) .

 

Миро, а ти ще кажеш ли къде ще спрем пред Чевермето?! :) Ние да се съберем най-накрая, пък ще го измислим после.... то така или иначе тук нямаме кой, знае какво.... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро, а ти ще кажеш ли къде ще спрем пред Чевермето?! :) Ние да се съберем най-накрая, пък ще го измислим после.... то така или иначе тук нямаме кой, знае какво.... ;)

 

Я не подценявай Врачанските забележителности :icon_thumbup: ,те да дойдат пък ще намерим каде да ги заведем. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я не подценявай Врачанските забележителности :icon_thumbup: ,те да дойдат пък ще намерим каде да ги заведем. :drinks:

 

 

спирам тоя лансер 89 година по средата на улицата на аварийни с ключовете на него ако на някой не му изнася да си го премести :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спирам тоя лансер 89 година по средата на улицата на аварийни с ключовете на него ако на някой не му изнася да си го премести :icon_thumbup:

 

за k1k1 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за k1k1 :icon_thumbup:

 

Хахаха... няма нужда! :)

Ще измислим нещо друго, но пак казвам един път да се съберем тук, пък ще го мислим! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А приемате ли пришълци от други клубове? :D

 

Аз лично нямам нищо против, даже ти отправих покана! :) Едва ли и другите ще имат.... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам нищо против, даже ти отправих покана! :) Едва ли и другите ще имат.... ;)

Шт, ти си мълчи там ! Чували сме за тебе... :P

Аз питам останалите колеги... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шт, ти си мълчи там ! Чували сме за тебе... :P

Аз питам останалите колеги... :D

 

Аз мямам нищо против,ама накрая да не си тръгнеш с някое :mitsu-smiley: и да забравиш за вашта марка. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не стига че съм се престрашил да дойда да ви вида, ти ми сектантстваш ся ... :lol:

Ако ми посочиш едно мицубиши модел '88, чийто заводски двигател с атмосферно пълнене доставя 160к.с. от 1595 кубика с удоволствие ... ;)

 

По въпроса с чевремето ... на мен от много отдавна ми се пие биричка с рибка или цаца, така че ако мислите да ходите натам аз може и пеши да дойда. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не стига че съм се престрашил да дойда да ви вида, ти ми сектантстваш ся ... :lol:

Ако ми посочиш едно мицубиши модел '88, чийто заводски двигател с атмосферно пълнене доставя 160к.с. от 1595 кубика с удоволствие ... ;)

 

По въпроса с чевремето ... на мен от много отдавна ми се пие биричка с рибка или цаца, така че ако мислите да ходите натам аз може и пеши да дойда. :D

Колега ела ако искаш и с Келиканзер, факта че имаш желание да се запознаеш с нас :mitsu-smiley: фенове говори много, и не на последно място малко ни ласкаеш.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не стига че съм се престрашил да дойда да ви вида, ти ми сектантстваш ся ... :lol:

Ако ми посочиш едно мицубиши модел '88, чийто заводски двигател с атмосферно пълнене доставя 160к.с. от 1595 кубика с удоволствие ... ;)

 

По въпроса с чевремето ... на мен от много отдавна ми се пие биричка с рибка или цаца, така че ако мислите да ходите натам аз може и пеши да дойда. :D

 

Спор няма,казвам го като бивш фен на марката,що се отнася за бирата -мъжка приказка,то кафета по това време не ПРОДАВАТ. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ела ако искаш и с Келиканзер, факта че имаш желание да се запознаеш с нас :mitsu-smiley: фенове говори много, и не на последно място малко ни ласкаеш.

Поздрави

Здравеите колеги! От Ботевград се интересуваме, защо го правите през седмицата и толкова късно, няма ли да е по–забавно ако се организираме за неделя сутрин, можем да си направим и разхотка до леденика, но ако прецените че държите да я направим в сряда, можете ли да ми дадете информация къде за последно ще я направим :)

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Ееее, не стига че съм се престрашил да дойда да ви вида, ти ми сектантстваш ся ... :lol:

Ако ми посочиш едно мицубиши модел '88, чийто заводски двигател с атмосферно пълнене доставя 160к.с. от 1595 кубика с удоволствие ... ;)

 

Посочвам ти.

Mitsubishi Mirage MIVEC - equipped engine could achieve 175 PS at 7500 rpm. :rulez:

Айде сменяй сега Хондата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Посочвам ти.

Mitsubishi Mirage MIVEC - equipped engine could achieve 175 PS at 7500 rpm. :rulez:

Айде сменяй сега Хондата.

 

Точен прицел Big Boss, :icon_thumbup: колегета да дойде пък :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...