Премини към съдържание

Има ли съгласни за Среща в Северозападна България?


Препоръчано мнение

Вчера до културния дом в Красно село, надвечер около 20,00 ч. мина този синият спейс стар... Кой го караше е въпросът?

 

Отговорът е лесен - Светла:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Обсъдихме с колегите идеята за Мицу среща - посещение на пещерата "Леденика". Ако има желаещи, предложете дата да се съберем и да си побъбрим сред природата :icon_rock: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Много добра идея :good: имам желание да разходя жената до там ...ама все някакви други ангажименти ме спъват ....сега може да ми се отвори златна възможност с един удар 2 заека както се казва :D Ще се запозная с малко ВР фенове :icon_naughty: .... само дано да не е тази събота, мисля да се спусна до Русе, да се видя с колеги ...и не на последно място и за рали Русе :icon_drive:

Редактирано от bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush:Ще ми направите беля, колеги ... снощи не съм била в района на културния дом Красно село, а кротичко си наблюдавах изсипалия се пороен дъжд във Враца.

Редактирано от Светла
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush:Ще ми направите беля, колеги ... снощи не съм била в района на културния дом Красно село, а кротичко си наблюдавах изсипалия се пороен дъжд във Враца.

Даа, аз видях шофьорката, но не беше ти, а чернокоса млада жена, която караше бързо... Син спейс с врачански номера, мистерия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, наистина е мистерия... Не съм била и аз... :D Има друг вариант тук във Враца си имаме близначе :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, наистина е мистерия... Не съм била и аз... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Има друг вариант тук във Враца си имаме близначе http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

 

Тази кола я засичам няколко пъти, кара я 25-6 годишно чернокосо момиче. Симпатично, даже хубавкоhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_blush.gif И колата е абсолютно същия цвят, с номера от Враца... Ей така стават семейните проблеми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 години тъкмо бях докарал колата от Германия и се оказа, че във Видин са само две такива. В последствие с другия колега станахме приятели, естествено не без участие на жените ни. :D

Накратко случката бе следната:

На колегата жена му звъни по GSM-а и го пита - "Къде си?"

- На работа, къде да съм - отговаря той.

- Да, да на работа! Преди малко те видях на пазара с една чернокоса мацка!

И така скандала станал. После като се запознахме семейно се смяхме от сърце, но преди това е било страшно. А колите като две капки вода и от разстояние не можеш да ги различиш. Не че нямаха разлики, но в движение, странично и от разстояние е невъзможно.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Леле, колко активност има в темата за северозападна България, едвам я открих!:icon_doh:

Та да попитам, има ли желаещи колеги от Враца, Мездра, Ботевград, Монтана, Видин да се комбинираме за посещението при децата в Стара Загора да ходим заедно?

Моя Мици е в готовност, но защо да не се повозим с Криси в новичък Лансер/ Николай Николов/, или хубав Галант/ Krasko/ или Лансер пак / KOKSARIAN/ :plane: ?

P.S. Пропуснах покана към Анди, отдавна си мечтая и за неговия Галантиньо...:icon_rock:

Редактирано от Светла
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Та по въпроса за Северозападна България - нова година нов късмет и тук идва момента за нова среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уаууу! Е това беше изненада! Веднага ви давам предложение.... средата на февруари :icon_hmm: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Уаууу! Е това беше изненада! Веднага ви давам предложение.... средата на февруари :icon_hmm: :D

Ще дойдем и ние само определете дата.Северозапада не спи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уаууу! Е това беше изненада! Веднага ви давам предложение.... средата на февруари :icon_hmm: :D

 

Мисля че е редно и аз вече да се присъединя към срещите :icon_thumbup: Само да се уточним кога ще е и съм на точното време и място :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Средата на Февруари е добре . Каже час и дата и съм там .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и къде в северозападна България ще бъде :icon_thumbup: ако е до около 14-15 6те участвам и аз,че от 17 до 21 съм цял ден ан работа до веечерта :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги да се разберем нещо за първа пролет,февруари си замина,а и имаше много сняг?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да се разберем нещо за първа пролет,февруари си замина,а и имаше много сняг?

 

За първа пролет, срещата е на Шипково... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да се разберем нещо за първа пролет,февруари си замина,а и имаше много сняг?

Едва се откопахме! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...