Премини към съдържание

Има ли съгласни за Среща в Северозападна България?


Препоръчано мнение

Ти пак ли няма да идваш?

Уви. Бих искал много, но няма как, поел съм ангажименти вече, както споменах по-горе.

 

Кики, Враца ми е стара любов и веднага мога да дам поне 100 предимства на града пред Михайловград, да ме простят колегите оттам......

 

1. Враца е по-близо до Плевен, Ловеч, а не на последно място - София, че ще дойдат и оттук хора.

2. Красотата и природата няма да ги срвнявам, защото ..... двата града са несрваними в това отношение (познавам ги прекрасно)

3. От Враца има хора, които ще се ангажират с организация, а нещо не се сещам за дейни съ-форумци от Монтана (да ме простят, ако пропускам)

4. => ще им е по-лесно на организаторите да се справят......

 

Мога да продължавам до безкрай с тези плюсове на един от най-любимите ми градове, ама няма смисъл! Дори съм си мислил да предлагам да си правим среща там, заклевам се!

 

П.П. Между другото - аз не си взех врачанка, но двама мои приятели си взеха, аз се въздържах и само кум..... Ама както се казва - един кум - един Бог.... Та от 20 години има нерешен спор между нас - кой Балкан е по-хубав - Сливенския, или Врачанския....

Така ще си отидем, а няма как да го разрешим.....

 

Между другото - имам познат с хотелче до Белоградчик. Чисто нов, много тертиплия, боровинкова ракия и невероятна кухня.... Ами са само 20 стаите и няма да ни събере...... Чуден край е това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

На мен не ми е проблем и Враца дали 100 или 140км.все тая,а от Видин съм само аз май,други земляци не срещам по форума,но това не ми пречи да дойда разбира се.Незнам защо но в този край са фенове на немските коли(вкл.и аз -БИВШ)имат фобия от японците че са скъпи за подръжка-дрън-дрън,но това е друга тема.Ами дайте да се уточним за по-конкретна дата и място? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки ентусиазма, да кажа само, че след бая обикаляне и срещи във Враца /дето гарга не каца :) / и около нея, не успях да намеря нищо подходящо като ресторант и хотел за среща за която и да е събота до края на годината :icon_blush: Всичко отдавна е резерве и то от фирми и организации от цялата страна.Така че остава само вариант -някое кафе, бензиностанция или да остане за по-натам?Съжалявам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, голяма работа.Така или иначе покрай празниците ще трябва да поспрем срещите.След нова година ще го направим и в Враца и разбирасе в Троянско.

 

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Понеже гледам, че за място на срещата се предлага и Монтана ... има едно заведение точно преди да влезеш в града - Пъстренеца. Мисля, че е идеално за такова събиране ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... а от Видин съм само аз май...

Така е! :icon_thumbup:

Аз съм замаскиран Ямболия. Тук съм от 13 години за подобряване на породата. :D

Има и други Видинлии, но и те са замаскирани. Кой като Софиянец, кой по друг начин. :icon_rock:

По принцип много добро място за срещи са Спанчевци и Вършец. В този сезон е почти на всякъде свободно и има закрити басейни с минерална вода. И за Софиянци е близо, но през Петрохан.

На 6.12 времето ще е най-подходящо с температури около 10 градуса, но след 2 дни е студентския празник и за студентите няма да е много удобно. А е и Никулден - ден на моряци и банкери.

На 13.12 ще е студено и температурите ще са около нулата. За тези, които ще пътуват от централна Северна България, а и не само, може и да се окаже цяло приключение в поледицата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от "Северозападнала България"!!

Идеята е чудесна :icon_clap:

Само уточнете датата и мястото и аз ще се включа при възможност.

Не се ангажирам с придложение, защото навлизаме

в празнични и "банкетни" дни.

Ще трябва висш пилотаж при съвместяването.

Поздрави!!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е чудесна,но кажете датата със сигурност тази вечер,за да знам дали утре да пътувам към монтана с моята или със служебната кола.... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра работа, ама да го направим от петък та до неделя!?

Тъй, тъй, ако ще е агнешко - да е печено и ако ще е гарга - да е рошава :)

Аз вече споменах, че ако е без преспиване няма да дойда, още по-добре ако са две :)

Иване, ние с теб пак посреднощ може да дойдем, но купона няма да пропуснем, нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте Колеги, :mitsu-smiley:

или аз нещо не съм проследил темата все пак събиране ще има ли и къде ?

Важното е да се съберем веднъж,след това ........... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги, аз наистина имам желанието да спретнем една мини Северозападна срещичка....

Мислих го доста дълго и ето предложението ми.... Ако желаете този или другия уикенд може да се съберем на ЛукОйл-а или друга бензинджийница, по ваше удобство и след това да направим една малка Мицу разходка до Чайка. Всеки, който желае да пренощува тук ще му уредим приятно местенце. Все си мисля, че е нужно и една такава срещичка за този район.

Това е мнението ми, сега останаха вашите отзиви. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм съгласен! Да речем, след 20 дни...ето ТУК. :)

Не чакай, ами се записвай...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, при удобно за нас време да се съберем на някоя бензиностанция около Враца,Монтана... ? Пишете кога и къде да се включим :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май няма развитие със срещата :icon_blush: ,явно някой трябва да каже ден и час за да се срещнем :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се срещнем колеги кажете кога и къде,може и нощувка.Много добро място е Аугуста в Монтана има и ресторант и гледка и хотел.Както и Житомир,отгоре хотел,отдолу дискотека(Клеопатра) :concert: .Само трябва да решим!!! ПОЗДРАВИ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще правим ли някаква организация!!!!!!!!!!!!!!

Колега, организацията е готова.. :icon_n_king:

Ето я..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, организацията е готова.. :icon_n_king:

Ето я..

Тази организация я наблюдавам от месец,но няма как да дойда защото тогава ще съм в Стара Загора и ще съм опериран :icon_crying: ,иначе с удоволствие бих се присъединил към този предстоящ купон.Следващия път ще съм с вас при възможност,пожелавам ви приятно изкарване!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колегите от Враца и околността.... Хайде, да се организираме най-накрая за една мини срещичка :)

 

ПС: Специална покана и за "малката" групичка на Ботевград, ако желаете! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Враца и околността.... Хайде, да се организираме най-накрая за една мини срещичка :)

 

ПС: Специална покана и за "малката" групичка на Ботевград, ако желаете! ;)

 

 

казвате дата и час и всичко е ясно :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...