Премини към съдържание

Моята малка мечта!


Какво ще кажете за срещата?  

38 гласа

  1. 1. ???????? ?????? ? ? ??. ?????

    • ?????? ? ?????????, ? ??????????? ?? ?????!
      34
    • ?????????, ???? ?? ?????!
      4
    • ?? ???? ?? ??????? ???????????, ????????? ??? ??? !
      0


Препоръчано мнение

Разбира се, че с двете хубавици сме там....Само тая анкета нещо....вчера имаше и гласове за "Не ходя по подобни мероприятия, благодаря все пак !" Днеска няма...да не сте ги вразумили тия неразумни юроди :icon_box:

Не просто са ги напили, а те сами са се вразумили!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Само им дай да хойкат на колегите, еееей, страшни са!

Ееееех, Троян..... Откъде, мислите, че е снимката на аватара ми? Прекрасен край! А Беклемето е един от най-красивите пътища!

 

Уф майко-о-о-о-о, кой го казва?! :icon_n_king:

А на теб случайно да ти се събират 5 поредни дни на едно и също място за последния месец?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В началото на декември ще имам работа в Троян и ще огледам терена на място .

Колега ще ти пиша като дойда , ако имаш време да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф майко-о-о-о-о, кой го казва?! :icon_n_king:

А на теб случайно да ти се събират 5 поредни дни на едно и също място за последния месец?

Напоследък - да. С новата работа съм малко по-стационарен, да не говорим, че покрай жената се въртя.... Дори отказах едни сладурски командировки в Банско и Сандански - дегустации на вино и обучение на сомелиери......

Няма как, така ще е няколко месеца, а после хуквам пак! Ама да не си мислиш, че ми е добре така? Никак! Пък с тва Пампорово напрао ме отровиха, като ги знам какви ще ги спретнат...... Но наистина няма начин!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,можеш да започваш с организацията на сбирката .Повечето от нас са готови още утре да тръгнат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех, Троян..... Откъде, мислите, че е снимката на аватара ми? Прекрасен край! А Беклемето е един от най-красивите пътища!

Познавам собствениците на един нов хотел точно на Беклемето, там съм си празнувал и рождения ден, така че мога да ги питам за условията, ако имате желание. Мястото е прекрасно, условията са повече от човешки, а домашната сливовица...

 

Гроздовице, сливовице,

я те пием за добро,

ти ме лашкаш у зидо.

Я те пием за цер,

ти ме правиш на дзвер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Познавам собствениците на един нов хотел точно на Беклемето, там съм си празнувал и рождения ден, така че мога да ги питам за условията, ако имате желание. Мястото е прекрасно, условията са повече от човешки, а домашната сливовица...

Аз лично нямам нищо против,но може би колегата Plam трябва да каже,защото все пак инициативата за Троян е негова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плам колега нема се плашиш както каза Криси а и другите приятели ние сме готови винаги за сбирки осеобенно сега след това страхотно Пампорово , колко му е и на Троян да дойдем така , че идеята ти е супер там е много красиво и се присъединявам кам другите , че ще е супер B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам нищо против,но може би колегата Plam трябва да каже,защото все пак инициативата за Троян е негова.

Разбира се, нека той да предложи, аз не си падам организатор, само гледам евентуално да помогна. Той може да ги познава хората, да има причини да иска или да не иска това да е мястото.

 

така че мога да ги питам за условията, ако имате желание.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже казахте в предишни постове, че още е рано, затова и аз си трая :) Пък и се опитвам да подредя мислите си около въпросната среща. Когато сформирам точната програма , ще я предложа и на вас. Но искам да ви кажа следното. Идеята на сбирката този път за разлика от другите няма да бъде толкова ядене и пиене до захлас, а едно здравословно посещение. Разбира се ще има и ядене, ще има и пиене, но то е за първичните хора според мен поне. Дано до тогава се науча отново да пия поне 2 ракий без да ми се доспи. Главната идея на първо място е да ви запозная макар и на кратко и за малко с град Троян, и не на последно място да се качим на Беклемето и да се забавляваме със зимни спортове. Може да си направим дори малко състезание и там да отличим най- добрите скиори, с поущрителни награди. Все още ми е мъгляво точно как ще се развият нещата. Малко взех и да се плаша от организацията, защото нямам опит до сега, а и доколкото прочетох и разгледах снимковият материал от Пампорово, там доста е качена летвата, дано успея да ви забавлявам, и да останете поне малко доволни от посещението си. А колкото до хотелите, всеки има право на предложения, идей, и помощ. Нищо и никого не връщаме. Поначало е хубаво да се ползват услугите на хотели в Троян, защото така ще можем да се разкараме спокойно из града, да ви покажа, някой неща от историята ни , да пообиколим, вечерта да видим къде ще се празнува. На другия ден да ви втрещя със свежият въздух като се качим на Беклемето. Да откараме половината ден на пистата и около нея по заведенията ( макар и не много ). После пак да се приберем в града, да си починете малко и да се съберем пак в някоя механичка. Аз съм поел инициативата и понеже имам много време все още съм спокоен около организацията.

- Едни от най- важните неща който трябва да уточним. Датите на посещението, дали ще е за 1 или 2 дена, колко човека ще се съберем, като за целта трябва да си определим последен срок за потвърждение на бройката и прочие и прочие. Всички сте добре дошли, и не забравяйте молете се да имаме хубав зимен сезон, с много сняг и проходими пътища. Според мен всички трябва да се ориентирате около месец Февруари, същинската зима е този месец, нито месец по рано ще има добри условия за срещата, нито пък месец по късно, защото малко да се разклини времето и замина то удоволствието на пистата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги, едно чеверме няма да ни стигне доникъде.... На сватбата беше 53 кила добитък и стигна спокойно за 30 възрастни и 11 деца. На нас ни трябват поне 3-4 шилета, че като знам......

Другото - ако намерите заведение с няколко фурни (от тези, големите) се ангажирам да ви направя най-вкусното агнешко, което някога сте яли - стара рецепта, наследена от баща ми, лека му пръст! Заклевам се в скараджийската си чест! НО - агнешкото се яде напролет, сега са изключително малки (за сметка на това са мозък), трудно се намират, скъпи са и ни трябва цяло стадо агънца-сукалчета! Затова - агънцето да седи за пролет, а сега ще търсим мънички прасенца :-) А ако ме пуснат в кухнята - пак ще си ближете пръстите, но при едно условие - да ми пратите сватанака при мен, че иначе се изсушава месото - ако не се накипва обилно с наздравици!

Помечтах си, а сега да лягам.... По мероприятия - колкото и да ви лиспвам, колкото и да ми липсвате - чак с малкия напролет-лято! Живот и здраве да е само!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............ се ангажирам да ви направя най-вкусното агнешко, което някога сте яли - стара рецепта, наследена от баща ми, лека му пръст! Заклевам се в скараджийската си чест!

........

..... По мероприятия - колкото и да ви лиспвам, колкото и да ми липсвате - чак с малкия напролет-лято! Живот и здраве да е само!

 

Първата част на поста ти автоматично те класира в темата на Иво. Имаш една номинация от мен.

 

А що се отнася до малкото - вземай го бе човек. Аз дъщеря си я разнасям почти навсякъде. На срещите в Бургас съм с нея. Живот и здраве смятам и на Троян да я заведа. Ще става малко заклето :mitsu-smiley: фенче :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайта на Michelin, мисля че ще ни даде полезни насоки за избор на,

зимна среща.

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr.../MaHomePage.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първата част на поста ти автоматично те класира в темата на Иво. Имаш една номинация от мен.

 

А що се отнася до малкото - вземай го бе човек. Аз дъщеря си я разнасям почти навсякъде. На срещите в Бургас съм с нея. Живот и здраве смятам и на Троян да я заведа. Ще става малко заклето :mitsu-smiley: фенче :icon_rock:

Как да го взема, като го чакам да се роди в края на януари?! Ти после ще видиш, среща няма да пропусне, ама да поотвхръкне поне няколко месеца..... 5-6 поне да стане, което пак ме хвърля в лятото........ Пък знае ли се, може още април-май при децата да го заведа, но на националния фен-клуб събор - ще е със сигурност! Само да сме здрави, че нероден Петко малко стана......

 

А за колегата Плам - Добре е предварително да се избере хотел и заведение, с уточнено меню, в противен случай като се изсипем 100 човека накуп - от кухнята ще им се извие свят, а ние със сватанака ще сме на третата ракия, когато ни донесат салатите.... А докато ни донесат вечерята - вече ще сме се прегърнали с вертикален полет ще поемем към звездите. А ако и Велико и Бате Плевен са там, може празнични илюминации да предизвикаме!

Много сме, затова всичко трябва да е предварително организирано откъм нощувка и храна, поне за вечерите!

 

Относно мястото - бяхме говорили с Вальо за Чифлика, това можем да го впишем към здравословната програма за не-скиорите. Спа му казват напоследък..... А моите мнения не ги вземайте предвид, защото февруари няма да дойда по всяка вероятност. И тогава ще се пукам пак от яд.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не на последно място да се качим на Беклемето и да се забавляваме със зимни спортове.

Навит съм като змия в кошница! Ако има прожектори, ще остана и за нощно каране. :skiing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как да го взема, като го чакам да се роди в края на януари?!

 

 

Така като те слушам, се замислям, сватанака ти остава назад....! :icon_hmm:

Вальо, мисли за второ иначе минаваш на фаза Кръстник,

а ти крада сватанака от януари! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа, градски, аз имам две щерки, едната е за Доката! Разбрали сме се вече, пазарлъкът е направен! Ръцете - стиснати; децата се търсят, питат едно за друго..... Край! Е, какичка малко идва, ама то съвсем малко, пък и така е сега по модата!

Виж, да е рекъл Господ и всичко да е наред - момченце чакаме сега, тъй че пак засватявания ще има!

Само да са живи и здрави те, че и ние, да изкарваме и да си ги гледаме!

 

А вие не се ослушвайте, ами се залавяйте за работа! Да напълним клуба с дечурлига и да си правят купона! Най-ми е радостно така! Винаги са се веселили много покрай нас! Супер кеф ми става!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Логично и повече от ясно е , че ще има предварителни резерваций още от началото на Януари. Но още от сега да се правят резерваций, не ми се струва сериозно, затова и мълча по този въпрос. Организацията ще започне веднага след новогодишните празници ! Ще дам оферти за хотели, за ресторанти, кръчми, механи и като цяло график на цялото мероприятие. Просто още е рано, сега просто си чешем езиците, а аз чета кой какво иска, на всеки не може да се угоди, вие казвайте какво желаете, аз чета с любопитство, и като дойде момента в началото на Януари, казвам мота-мо, как стоят нещата и всичко останало. Разбираме колко хора ще сме , колко места запазваме и така нататък. А лично според мен, ако преспиването се състой извън Троян или Беклемето, това много ще ме узори откъм организация. Защото от Троян до Чифлика са поне 15км. И ще има едно лудо хойкане напред назад, малко време и много обикаляне, накрая всички ще са капнали, и няма да имат настроение за купон. Трябва всичко да се направи практично. А след като говорим за практичност, няма по практичен вариант според мен поне, е спането да бъде в самият град. Тук има доста лъскави хотели, може би не като на Пампорово, но също от добър ранг. За целта ще ви дам инфо за някой от най- реномираните хотели в който често гостуват дори ,, звезди " от Бг.

 

Хотел Троян Плаза * * * * -Това е хотел в централната част на града. Моят фаворит за хотел в града е този хотел !

За комфорта на гостите са на разположение:

 

Ресторант “Троян” – 120 места и VIP зала с 20 места

Механа “Троян” – 100 места; възможност за предварителна поръчка на деликатесни ястия

Лятна градина с барбекю, пещ и чеверме със 100 места

Лоби-бар с 40 места и богат избор на напитки

Релакс-център: сауна, басейн с хидромасаж, парна сауна, джакузи, масаж.

Модерна фитнес зала

Фризьорски и козметичен салон

Магазин за козметика и сувенири

Безплатен паркинг

Рум-сервиз

Интернет връзка във всички стаи

Хотелско пране и гладене

Сейф за ценности

Банкомат

Обмен на валута

 

Хотел Шато Монтан - Гр. Троян * * * - Хотела сравнително нов, легловата база според мен е малка и паркинга в никакв случай не може да ни побере. Но пък от друга страна е много приятен и шикозен хотел !

 

Хотел Къпина - Троян * * - Това е хотел сред природата, има панорамна гледка към Троян и за 2-3 минути с кола сме в централната част на града. Паркинга пак не е много голям, но мисля, че едно 30 коли ще може да побере. На мен лично този хотел ми харесва откъм пейзажна гледка. Вътре незнам как е, но не пречи да се провери. Местните хора казват, че е хубав хотел !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да напълним клуба с дечурлига и да си правят купона! Най-ми е радостно така! Винаги са се веселили много покрай нас! Супер кеф ми става!

Защото не си видял моя "самолет", стой та гледай/луда работа/.Ама нали си е мое и за мен е най добричак :icon_dance:

Към колегата Плам!!!Приятелю, ако искаш и имаш желание тази среща може да я подготвим малко в екип/макар и 20 човека да сме няма да стъпим и на малкия пръст на Васко :worthy: /Аз патувам доста често към вашия край и с ОГРОМНО удоволствие бих се заел с тая работа.Разбирасе само ако ти пожелаеш тази помощ, ако ли не я искаш ще направя паралелно предложение отново за Троянския балкан и феновете ще имат избор.ОК?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, ти май го притисна до стената :D Или се съгласява, или да!

Направих му предложение на което няма как да откаже :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...