Премини към съдържание

Да си направим една сбирка на Eclipse и в Пловдив


Препоръчано мнение

На 12-ти вечерта си идвам, и на другия ден да е - не ми пречи. Предлагам събота (13) или неделя (14) - почивните дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако приемате Галанти на 7 съм на линия.... :mitsu-smiley:
Те и да не приемат, ние сме там......Но най добре да го направим следващата събота или неделя, та да може и Тошко да присъства, че на 7-ми ще е още в Англия......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те и да не приемат, ние сме там......Но най добре да го направим следващата събота или неделя, та да може и Тошко да присъства, че на 7-ми ще е още в Англия......

Абсолютно никакъв проблем, нека да е на 14 (неделя) та да могат да дойдат всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има и пришълци от други Джапонски марки :drive: :icon_bye: :icon_thumbup:
Ми освен да поканиш и Дедо Поп.....То Септември е почти до Пазарджик, пък той и без това заглежда Галантите напоследък...... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой желаещ да пътуваме в групичка от Пазарджик/ако приемате още галанти де / , като гледам бая мицута има от тука , някой ако иска да драсне едно ЛС да се видим тоя уикенд :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много слаба активност има, да не би да сте се поотказали а? За място предлагам OMV-то на Кукленско пък след това като се съберем ще решим къде да ходим.

Ако имате предложения давайте да ги обсъдим и решим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега видях тази тема, точно ми се въртеше в главата да предизвикам една среща на мицубиши в Пловдив като нов член. Надявам се тези с галантите да не ни върнете. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много слаба активност има, да не би да сте се поотказали а? За място предлагам OMV-то на Кукленско пък след това като се съберем ще решим къде да ходим.

Ако имате предложения давайте да ги обсъдим и решим.

Хи хи хи.

Не сме се отказало колега.

А за ОМВ кукленско съм съгласен даже си мисля че е най подходящо за такова мероприятие .

Криси ти знеш ли каде е ОМВ-то

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи.

Не сме се отказало колега.

А за ОМВ кукленско съм съгласен даже си мисля че е най подходящо за такова мероприятие .

Криси ти знеш ли каде е ОМВ-то

Кукленско шосе да не е онова с новото кръгово на околовръстното?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам дали има ново кръгово, може и да са направили...

Ето една "снимка" за ориентация

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май правеха кръгово на околовръстното след митницата :dntknw: .

Датата 14 ли остава?

promod ти не си ли Георги дето взех кората за багажника от теб? Ако си ти пиши дали ти се намират задни амортисьори от стария плимут :icon_blush: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май правеха кръгово на околовръстното след митницата :dntknw: .

Датата 14 ли остава?

promod ти не си ли Георги дето взех кората за багажника от теб? Ако си ти пиши дали ти се намират задни амортисьори от стария плимут :icon_blush: .

 

Да аз съм но продадох всичко.Нямам и амортесйори

 

Та по темата имам една молба.Дали е възможно да направим срещата привечер някъде към 7-8 часа,понеже през деня има дрифт на Дупница и мисля да отида. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, ама :) няма да мога да дойда.За съжаление съм свободен чак след 20 декември.Дригия път :) :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искал да дойда но все още като фен :icon_blush: в най-скоро време съм намислил да ставам един от вас, хвърлил съм мерника на Еклипс този от 97год. тази кола ми е мечта още от малък после и с излизането на Бързи и яросни 1 беше капака. Сега вече си имам годините за книжка и тази ще ми е първата кола :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам 14-ти (неделя) в 17.00 часа на OMV-то на Кукленско. Ако на някой не му е удобно други предложения са добре дошли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам 14-ти (неделя) в 17.00 часа на OMV-то на Кукленско. Ако на някой не му е удобно други предложения са добре дошли.

Аз съм за :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още гости,от София приемате ли???????????? :icon_n_whistling:

Разбира се, айде че не остана ...още седмица само. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...