Премини към съдържание

Да си направим една сбирка на Eclipse и в Пловдив


Препоръчано мнение

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако някой проявява интерес към нещата които продавам мога да донеса мострички на срещата

 

http://img228.imageshack.us/img228/6982/02122008500kb8.jpg

http://img216.imageshack.us/img216/3351/02122008496hy3.jpg

От тези двата кой става за еклипса? Може да донесеш да ги видя и ако си харесам да си взема :)

За повече инфо ще кажеш на място :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие на с-бирка ли ще идвате, или ще въртите търговийки бре ???...... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, идва Коледа. Нека всеки даде своят дар и да направим нашите малки приятели поне за миг щастливи! Пиша това съобщение с ясното съзнание, че няма да мога да отделя време да отида до банков клон и преведа пари, но идват нашите любими коледни срещи, нека всеки, който има желание и възможност отдели, макар и мъничко средства, за да изпълним детските сърца с радост! Всяка помощ ще бъде оцененна! Знам, че времето е малко, че се сетихме почти в последния момент, но както винаги съм оптимист и знам, че клубът ще се представи на ниво и ще зарадваме малчуганите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и аз да се включа (ако не преча :P )

Понеже на 14-ти - неделя - след 17.00 наистина ще е късно и има вероятност да си изгоним гостите, които искат да присъстват, какво ще кажете за по-ранен час (да можем да си видим и колите на светло в крайна сметка :icon_hmm: , че може и за Еклипс да се запалим).

 

Аз лично съм свободен само в събота и ако се променят нещата за тогава съм на линия :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предложих да е в 17.00 часа, но нищо не пречи да го променим ако е нужно. За мен е без значение. Нека колегите да кажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека бъде в два за да могат и колегите от София да дойдат та да са съберем голяма дружина.

Поздрави на всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То добре ама това ОМВ-и не е ли малко тесничко........Аз ще изчакам до последно и ако бебока ми не реве много ще дойда и аз. Само че ще спра в страни....да не ме гледате с каква кола съм, че Мицубишито не го карам в момента...... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува като се кара по околовръстното на Пловдив на коя отбивка да завиеме на ляво?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Караш...подминаваш първото кръгово което е за Пазарджик (там си направо)....И на второто кръгово което стигнеш (то е след 10км) си на ляво. По един широк булевард до първото ОМВ което ти е по пътя......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Караш...подминаваш първото кръгово което е за Пазарджик (там си направо)....И на второто кръгово което стигнеш (то е след 10км) си на ляво. По един широк булевард до първото ОМВ което ти е по пътя......

Ами и аз това ги питах преди няколко дни,дали не се отбива на новото кръгово /демек второто/ ама не можаха да ми отговорят лъвчетата с еклипсите :) Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно на него и след 1.5км си на ОМВ-то, то си е в твойто платно .....няма как да го подминеш. След третия светофар.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То добре ама това ОМВ-и не е ли малко тесничко........Аз ще изчакам до последно и ако бебока ми не реве много ще дойда и аз. Само че ще спра в страни....да не ме гледате с каква кола съм, че Мицубишито не го карам в момента...... :icon_blush:

Хехех. Абе Милене, ще мина да те взема с моята красавица да се отсрамим :). Перфектна идея, но съм извън града до 20-ти :icon_crying: Забавлявайте се, дайте снимки и следващия път и аз съм там. (за галанти разбрах, ама ние с каризмичките може ли да идваме :drive: :icon_hmm: )

 

Поздрави на всички !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека бъде в два за да могат и колегите от София да дойдат та да са съберем голяма дружина.

Поздрави на всички :icon_thumbup:

А ще продължите ли до по-късно, защото аз преди 5-няма как да дойда.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе ......не че не върви, аз не го карам.....Пресрочил съм му смяната на маслото и нямам време да го сменя. Иначе новото масло и филтър са в багажника.....ако имате познат майстор дайте го насам....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако имате познат майстор дайте го насам....... :D
Ако искаш, ми се обади на лични, па може и да ти го сменим..... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа ама трябва да ти я нося на гръб......че сега как не съм я палил 3 месеца, тамън се е стекло добре в картера. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За КОЛЕГИТЕ от СОФИЯ

 

Утре в 12 часа се събираме на Лукойл-а след Църна Маца.Пиеме по едно кафе и тръгваме към Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеално значи ще се съберем яката бригада дано да има каде да спрем на това ОМВ ,но до него има една улица така по широчка та там мисля чв ще успеем да се съберем.

Поздрави и до утре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...