Премини към съдържание

Да си направим една сбирка на Eclipse и в Пловдив


Препоръчано мнение

Аиде и ние да си направим една среща на затъмненията в Пловдив

Ако има желаещи пишете,та да са видим и запознаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аиде и ние да си направим една среща на затъмненията в Пловдив

Ако има желаещи пишете,та да са видим и запознаем.

 

Аз съм за само че някъде декември месец. :)

 

 

Модераторски контрол: писането на кирилица е задължително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има още .Когато си взимах колата от пристанище Варна,имаше 4 Еклипса,2-ра генерация и всички бяха на момчета от Пазарджик,Пловдив и региона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях още един 4Г във Варна...Мина покрай мене засилен :) Цвят дълбоко черно, направо трепач!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има още .Когато си взимах колата от пристанище Варна,имаше 4 Еклипса,2-ра генерация и всички бяха на момчета от Пазарджик,Пловдив и региона.

 

Абе то има много затъмнения и в Пловдив и в Пазарджик но явно не посещават форума ни :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то има много затъмнения и в Пловдив и в Пазарджик но явно не посещават форума ни :icon_doh:

Да има във Пазарджик но едва ли посещават форума.То да несъм само аз май :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом МиХо ни похвали задругата и ентусиазма - значи сме силни. Хайде, Пловдииииив, покажи на света какво можеш!!!! и искам снимки и клипове :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом МиХо ни похвали задругата и ентусиазма - значи сме силни. Хайде, Пловдииииив, покажи на света какво можеш!!!! и искам снимки и клипове :)

 

Лео, снимки ще има 100% но за клипове незнам.....

Може и да има но трябва ти да доидеш :icon_clap:

Ще ми е приятно ако дойде и колегата falcone за да видим и неговия красавец

Аз съм го виждал в Пазарджик но не се познаваме.Айде живи и зрдави до сбирката пък там ще се запознаем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важно е качеството,не количеството!Пиши за дата и час ,два-три дни предварително и ще съм там,дори да сме само двамата :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да направим срещата на 7 декември пада се неделя.Може и по рано само да има желаещи.

За място обаче трябва да се помисли чакам предложения ако не аз ще измисля нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е след 12-ти ме бройте и мен, аз ще съм пещеходец или с на братовчед ми колата (моята остава в UK) но задължително ще дойда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми стига да съм свободен ще дойда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е след 12-ти ме бройте и мен, аз ще съм пещеходец или с на братовчед ми колата (моята остава в UK) но задължително ще дойда!
Тоше ! Те не искат Галантаджии на срещата......Иначе и аз ще съм там, ама нямам Еклипс...... :lol: :lol: :lol: ....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше ! Те не искат Галантаджии на срещата...

Искат, не искат няма кой да ги пита! Аз ще отида, а пък те нека да ме върнат :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искат, не искат няма кой да ги пита! Аз ще отида, а пък те нека да ме върнат :icon_thumbup:

Никой няма да ви върне даже ще ни е много приятно ако дойдете и двамата с Марио :icon_thumbup:

както и всеки друг

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да ви върне даже ще ни е много приятно ако дойдете и двамата с Марио :icon_thumbup:

както и всеки друг

Поздрави

Вие само измислете дата, ние с Тошко ще сме там..... :icon_smoke:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах кога и къде :shades: :xmas: :skiing: :drinks: :skara::sun: и дано да е хубаво времето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах кога и къде
Е то е ясно къде- във Филибето..... :lol: ....Но кога, и аз не разбрах...... :dntknw:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ясно къде- във Филибето..... :lol: ....Но кога, и аз не разбрах...... :dntknw:

Еми колеги аз написах дата, 7 декември за среща предлагам ОМВ-то на кукленско шосе ако има недоволни пишете Всякакви други предложения се приемат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...