Премини към съдържание

Eто го и моят стар Галант 89г


kosio

Препоръчано мнение

И колите са като жените - някой остаряват като катедрали, други - като цървули..... А Галантът е бил винаги най-красивата кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде колега, стягай красавеца и го раздвижи по-скоро. Това състояние направо не му отива - все пак силата на тази кола е когато е в движение, а не на място (макар последното да е просто временно състояние :good: ).

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И колите са като жените - някой остаряват като катедрали, други - като цървули..... А Галантът е бил винаги най-красивата кола!

Така е, аз съм влюбен в моя Галант, имам още снимки, но не знам как да кача повече.

Дори момата не ми дава да го сменям, много е запазен и возията ми е возия, и от пътя не мърда, и сляп да си ще видиш километража, и формата му е като някой хищник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колега, стягай красавеца и го раздвижи по-скоро. Това състояние направо не му отива - все пак силата на тази кола е когато е в движение, а не на място (макар последното да е просто временно състояние :good: ).

Успех!

 

Още малко колега, в сряда или четвъртък главата ще е готова и до края на др. седмица ще се движи.

 

Нямам търпение, че градският транспорт е ужас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти го докарай на някоя среща!

Тук съм от няколко дена, и непременно ще дойда, понеже много обичам да пътувам, а така като гледам си правите срещи на много интересни места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски, добре дошъл във форума (то като се замисля и аз от скоро съм тук), мястото е пълно с фенове, и то заклети! Ти както си от Костинброд да се видим някой ден :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски добре дошъл във форума (то като замисля и аз от скоро съм тук) мястото е пълно с фенове и то заклети! Ти както си от К-брод да се видим някой ден :drinks:

Може, без проблеми ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно си мислех, че аз съм с най-старият Галант във форума. Стягай го по-бързо, че това състояние хич не му отива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте, най-стария Галант е моят :) Но не е за показване да идвам на среща с него ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте, най-стария галант е моят :) Но не е за показване да идвам на среща с него ;-)

 

Теодоре, и твоя Галант е хубав.

Проблема е, че трудно се намират части за него. Но този твоя Галант е Класика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте, този е най-стария - E15A от 1984 и с най-трудно откриваеми части - автомат, десен волан, произведен за Япония :icon_thumbup:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=5271

 

Собственика скоро не е споделял как е, върви ли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте, този е най-стария - E15A от 1984 и с най-трудно откриваеми части - автомат, десен волан, произведен за Япония :icon_thumbup:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=5271

 

Собственика скоро не е споделял как е, върви ли...

Ей тоя върви, и се продава...... http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8335
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Части за Е15/16 има в ибей доста, само ламарини и други такива от купето няма как да се вземат, поради високите цени на доставка :)

Дани, карах няколко пъти твоя екс Галант и се оказа че е доста бърз :) Оправихме няколкото проблема по него, остана само празния ход.

Купих работещо стъпково моторче, но се оказа че не е от него, другата седмица като се прибирам в провинцията ще отворя ЕКУ-то, дано само капацитети да има за смяна... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

Теодоре, предполагам говориш за празния ход на газ?

Ако не се е оправил и след смяна на изпарителя... Нямам идея от какво е освен както ти казваш от ЕКУ-то.... Но е малко вероятно, по-скоро настройки на газовата!

А ти вземи пусни снимки на твоя Галант! :) (и аз имах предвид точно ламарините при твоя Галант)

И той е за показване...

Чакай, че малко понаспамихме пак темата на колегата kosio... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, не , за оборотите на бензин става въпрос. Другата седмица ще се занимавам с него и ще пиша какво е било.

Само се притеснявам да не са изгорели драйверите за стъпковия мотор, че май няма откъде да се намерят такива...

Ето една снимка от миналата седмица пред зоологическата градина, до един търновски красавец :)

post-971-1226750869_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна снимка! :)

Как контрастират двата Галанта! :)

Ако вмъкнем и още два между тях ще стане хронологична снимка! :)

Между другото може за календара за по-догодина да направим такава снимка... така като гледам във форума има коли от всички модели по години на Галант до момента! :)

 

ПП о.к. пиши после да кажеш какво е ако мога да помогна с нещо! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А моят Галант е от 1983 година. Няма ли и други собственици на Галанти преди 90-та? :icon_hmm:

Сигурно има, но още нямат проблеми с колите и за това не са открили форума...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галантите на тези години са предимно милионници, така че няма как да нямат никакви проблеми, все пак е машина, не е перпетуум мобиле :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Сигурно има, но още нямат проблеми с колите и за това не са открили форума...... :icon_thumbup:

 

Донякъде си прав. Аз намерих форума, търсейки начин за повишаване на мощността, а не резервни части например... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде си прав.Аз намерих форума търсейки начин за повишаване на мощността, а не резервни части например... :)
Не до някъде, а напълно.......... Но на хората с новите коли им харесва да живеят в заблуда.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...