Премини към съдържание

Приемате ли нови членове?


MiraBel

Препоръчано мнение

Здравейте!

От няколко дни чета форума....

Аз също съм голям фен на Мицубиши!

В момента карам един прекрасен бял Лансер!До скоро се държеше много прилично, и за нищо на света не бих го сменила, но...започва да ме изоставя...

Когато за първи път видях новия New Lancer си казах : " Някога ще го имам"!

И ето, че това някога дойде! :icon_thumbup:

Днес ходих в Балкан Стар.

И капарирахме Lancer Sportback.

Виждам, че има доста противоречиви мнения, относно дизайна....НО ХОРА!КАТО ГО ВИДЯХ НАПРАВО СЕ ВЛЮБИХ!

Тъй като от дете си мечтая за червена кола, естествено, че живот и здраве, много скоро ще бъда притежател на червен уникален( според мене) автомобил.

Между другото много се колебах, между червения и черния, но в крайна сметка надделя детската мечта...

Четейки тук, се оказва, че съм гола вода с инфото относно всичко свързано с колите, но се надявам, че ще се понауча на това онова!

Новата ми придобивка(надявам се да е скоро ) ще е 1,8 MIVEC 143к.с Lancer Sportback.Ако има някой със такъв модел Мицубиши, ще се радвам да ми даде мнение и съвети!

Надявам се да ме приемете във вашия клуб!

Поздрави! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази работа няма да стане колега толкова лесно както си мислиш.

Първо, трябва да почерпиш(целия клуб)

Второ, ще трябва да изчакаш реда си/момент да проверя/ да 1865 си на опашката.

Трето, след като ти дойде реда, а тогава ще ти дойде и Лансера, всички членове на клуба и симпатизанти на марката :mitsu-smiley: ще трябва да обърнем по едно кръгче с новото бу-бу.

Но понеже си НАШ човек можем да ти спестим всичко това и да ти кажем ДОБРЕ ДОШЛА при нас феновете.

Приятно изкарване в този невероятен форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитоооооо и от мен! Да си я караш със здраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за гостоприемството!

bate pleven, не ме стряскай така!Че и без това едвам сбирам стотинките.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със стотинки 1,8 MIVEC 143к.с Lancer Sportback не се купува.

А ще трябват още към 800лв. за зимни гуми и отделно за почерпки.

:icon_thumbup: късмет и много безаварийни :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не я стряскайте така колеги - честито и със здраве да си я караш, до колкото знам първите Sportback-а ще пристигнат около май-юни. И отново честито :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че има доста противоречиви мнения, относно дизайна....

Тъй като от дете си мечтая за червена кола, естествено, че живот и здраве, много скоро ще бъда притежател на червен уникален( според мене) автомобил.

Между другото много се колебах, между червения и черния, но в крайна сметка надделя детската мечта...

......

Надявам се да ме приемете във вашия клуб!

Поздрави! :icon_bye:

 

Честито и добре дошла. За дизайна - много си е хубав. Пък и какво по-добре от това да му се сбъдне на човек детската мечта.

Приятно очакване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз гледам хора вече търкалят по улиците СпортБеци. Аз тамън два съм виждал.

 

А на колежката, добре дошла. Аз също съм от скоро, но зареден с толкова много положителни емоции. Ще тръпнем заедно с теб, кога ще дойде БИЖУто. За това човек не трябва да спира да мечтае... първо е безплатно, второ като се сбъдне... май не намирам думи да го израза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как май -юни,бе, хора! :icon_confused: Аз, че съм замаскирана блондинка, такава съм! :fool: Ама утре отивам да ми оформят документите за Sportback!

Доколкото разбрах ги имат в наличност от около месец!Даже понеже трябва да чакам за червена до средата на декември, а имат една в наличност в шоурума в Русе, ще я взема нея! А и на брошурите и книжките, които ми дадоха пише Sportback!

Нали Sportback е не " ритнатия" Лансер, а този , който се води с 5 врати. Отзад е по разчупен?

Лелеее!Срам и резил!МОля обяснете, защото явно пак не съм разбрала.... :fool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФ!Явно сме писали заедно с Rangel Simov! :)

Значи не съм толкова глупавичка! :D

Разбрала съм правилно!

А мацката от БС днес ми каза, че най вероятно до края на другата седмица ще се возя в нова кола! :P

Дай Боже всекиму!

И мерси за пожеланията!

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФ!Явно сме писали заедно с Rangel Simov! :)

Значи не съм толкова глупавичка! :D

Разбрала съм правилно!

А мацката от БС днес ми каза, че най вероятно до края на другата седмица ще се возя в нова кола! :P

Дай Боже всекиму!

И мерси за пожеланията!

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

Повечето сме били така , а ти ще видиш като го вземеш от магазина . Неописуемо е няма да ти се слиза от колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

 

Хе хе това за заспиването - ще го израстеш, ама за по дълго време. :icon_angel: Нещо като сценична треска е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!...

 

За секунди се притесних че си капарирала моя Sportback и аз няма да мога да се доредя но червеното не е моя цвят а черното.

Мисля че вчера ви видях в БС да се навъртате в шоурума около черния sportback а там тъкмо се подготвяха да снимат от bTV как спечелилия в някакво предаване си взима наградата (възможно е и да греша).

 

А сега привет на всички в клуба, видно е че ми е севтето тук макар и още без точно тази марка кола но до края на декември ще се представя в комбинация и с автомобила.

Къде казахте е партийната каса за масовата почерпка ? :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте MiraBel и Spawn! Добре дошли в клуба!

Да са ви честити новите придобивки, със здраве да си ги карате и много безаварийни!

За почерпката...то се случва това много естествено, така че не се притеснявайте! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За секунди се притесних че си капарирала моя Sportback и аз няма да мога да се доредя но червеното не е моя цвят а черното.

Мисля че вчера ви видях в БС да се навъртате в шоурума около черния sportback а там тъкмо се подготвяха да снимат от bTV как спечелилия в някакво предаване си взима наградата (възможно е и да греша).

 

А сега привет на всички в клуба, видно е че ми е севтето тук макар и още без точно тази марка кола но до края на декември ще се представя в комбинация и с автомобила.

Къде казахте е партийната каса за масовата почерпка ? :icon_rock:

Така така, партийната каса е на Пампорово на 21 този месец ще приемаме "благодарности"

Гледам събрахте се множко кандидати, хайде на купона.Имате уникалната възможност да се запознаете почти с целия клуб.

Ето темата http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7510

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФ!Явно сме писали заедно с Rangel Simov! :)

Значи не съм толкова глупавичка! :D

Разбрала съм правилно!

А мацката от БС днес ми каза, че най вероятно до края на другата седмица ще се возя в нова кола! :P

Дай Боже всекиму!

И мерси за пожеланията!

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

 

Честито и добре дошла!

 

Ако ще те успокои мен първата вечер едвам ме свалиха от колата, защото бях решил да спя в нея :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и поздравления за избора.

Разликата от това, което карам и това което ти очакваш е зад задната седалка. Всичко останало е еднакво, ако не гледаш украшенията.

Дай моля те малко инфо за нивото на оборудване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така така, партийната каса е на Пампорово на 21 този месец ще приемаме "благодарности"

Гледам събрахте се множко кандидати, хайде на купона.Имате уникалната възможност да се запознаете почти с целия клуб.

Ето темата http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7510

Аз, бате, предлагам друго...

Като ще се взима бижуто от Русе, пътем се минава през Плевен... :D

Следиш ли ми мисълта?

А в Плевен чакаме ние двамката и дръж...та по едно кръгче, да тестваме самолета :aero:

Амче така де... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, аз съм объркал - аз говорех за Lancer Sportback RalliArt версията :icon_blush: Все пак ако е самолет нека е баш самолет ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Мира! :icon_thumbup:

Спортбека е страхотен автомобил! :)

А ако е и с CVT скоростна кутия... Прекрасен избор!

Поздравления! Покажи снимки на колата, непременно! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос, какво толкова го хвалите това CVT, като е близо секунда по тромаво от дизела, въпреки 3те си коня повече. ФауВе отдавна имат автоматици, дето превкл. толкова бързо, колкото аз не мога да мисля. Не разбирам... обяснете ми :), малко офф е в темата, за което ме извинете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То в случая не е за бързината на превключването, а за удоволствието от това да си караш един нов модерен автомобил с възможност за управление на скоростите от волана, без съединител и с превключване без никакво придърпване. Все пак за една жена е важно! :) (съдя от предпочитанията на сестра ми) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То в случая не е за бързината на превключването, а за удоволствието от това да си караш един нов модерен автомобил с възможност за управление на скоростите от волана, без съединител и с превключване без никакво придърпване. Все пак за една жена е важно! :) (съдя от предпочитанията на сестра ми) :icon_thumbup:

Пък е и по безопасно, за жените......Така ще гледат повече пътя.......Иначе на всяко сменяне на скорост, погледа им е в педалите-да не би да са се разместили...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...