Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Приемате ли нови членове?


MiraBel

Препоръчано мнение

Здравейте!

От няколко дни чета форума....

Аз също съм голям фен на Мицубиши!

В момента карам един прекрасен бял Лансер!До скоро се държеше много прилично, и за нищо на света не бих го сменила, но...започва да ме изоставя...

Когато за първи път видях новия New Lancer си казах : " Някога ще го имам"!

И ето, че това някога дойде! :icon_thumbup:

Днес ходих в Балкан Стар.

И капарирахме Lancer Sportback.

Виждам, че има доста противоречиви мнения, относно дизайна....НО ХОРА!КАТО ГО ВИДЯХ НАПРАВО СЕ ВЛЮБИХ!

Тъй като от дете си мечтая за червена кола, естествено, че живот и здраве, много скоро ще бъда притежател на червен уникален( според мене) автомобил.

Между другото много се колебах, между червения и черния, но в крайна сметка надделя детската мечта...

Четейки тук, се оказва, че съм гола вода с инфото относно всичко свързано с колите, но се надявам, че ще се понауча на това онова!

Новата ми придобивка(надявам се да е скоро ) ще е 1,8 MIVEC 143к.с Lancer Sportback.Ако има някой със такъв модел Мицубиши, ще се радвам да ми даде мнение и съвети!

Надявам се да ме приемете във вашия клуб!

Поздрави! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази работа няма да стане колега толкова лесно както си мислиш.

Първо, трябва да почерпиш(целия клуб)

Второ, ще трябва да изчакаш реда си/момент да проверя/ да 1865 си на опашката.

Трето, след като ти дойде реда, а тогава ще ти дойде и Лансера, всички членове на клуба и симпатизанти на марката :mitsu-smiley: ще трябва да обърнем по едно кръгче с новото бу-бу.

Но понеже си НАШ човек можем да ти спестим всичко това и да ти кажем ДОБРЕ ДОШЛА при нас феновете.

Приятно изкарване в този невероятен форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитоооооо и от мен! Да си я караш със здраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за гостоприемството!

bate pleven, не ме стряскай така!Че и без това едвам сбирам стотинките.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със стотинки 1,8 MIVEC 143к.с Lancer Sportback не се купува.

А ще трябват още към 800лв. за зимни гуми и отделно за почерпки.

:icon_thumbup: късмет и много безаварийни :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не я стряскайте така колеги - честито и със здраве да си я караш, до колкото знам първите Sportback-а ще пристигнат около май-юни. И отново честито :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че има доста противоречиви мнения, относно дизайна....

Тъй като от дете си мечтая за червена кола, естествено, че живот и здраве, много скоро ще бъда притежател на червен уникален( според мене) автомобил.

Между другото много се колебах, между червения и черния, но в крайна сметка надделя детската мечта...

......

Надявам се да ме приемете във вашия клуб!

Поздрави! :icon_bye:

 

Честито и добре дошла. За дизайна - много си е хубав. Пък и какво по-добре от това да му се сбъдне на човек детската мечта.

Приятно очакване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз гледам хора вече търкалят по улиците СпортБеци. Аз тамън два съм виждал.

 

А на колежката, добре дошла. Аз също съм от скоро, но зареден с толкова много положителни емоции. Ще тръпнем заедно с теб, кога ще дойде БИЖУто. За това човек не трябва да спира да мечтае... първо е безплатно, второ като се сбъдне... май не намирам думи да го израза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как май -юни,бе, хора! :icon_confused: Аз, че съм замаскирана блондинка, такава съм! :fool: Ама утре отивам да ми оформят документите за Sportback!

Доколкото разбрах ги имат в наличност от около месец!Даже понеже трябва да чакам за червена до средата на декември, а имат една в наличност в шоурума в Русе, ще я взема нея! А и на брошурите и книжките, които ми дадоха пише Sportback!

Нали Sportback е не " ритнатия" Лансер, а този , който се води с 5 врати. Отзад е по разчупен?

Лелеее!Срам и резил!МОля обяснете, защото явно пак не съм разбрала.... :fool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФ!Явно сме писали заедно с Rangel Simov! :)

Значи не съм толкова глупавичка! :D

Разбрала съм правилно!

А мацката от БС днес ми каза, че най вероятно до края на другата седмица ще се возя в нова кола! :P

Дай Боже всекиму!

И мерси за пожеланията!

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФ!Явно сме писали заедно с Rangel Simov! :)

Значи не съм толкова глупавичка! :D

Разбрала съм правилно!

А мацката от БС днес ми каза, че най вероятно до края на другата седмица ще се возя в нова кола! :P

Дай Боже всекиму!

И мерси за пожеланията!

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

Повечето сме били така , а ти ще видиш като го вземеш от магазина . Неописуемо е няма да ти се слиза от колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

 

Хе хе това за заспиването - ще го израстеш, ама за по дълго време. :icon_angel: Нещо като сценична треска е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!...

 

За секунди се притесних че си капарирала моя Sportback и аз няма да мога да се доредя но червеното не е моя цвят а черното.

Мисля че вчера ви видях в БС да се навъртате в шоурума около черния sportback а там тъкмо се подготвяха да снимат от bTV как спечелилия в някакво предаване си взима наградата (възможно е и да греша).

 

А сега привет на всички в клуба, видно е че ми е севтето тук макар и още без точно тази марка кола но до края на декември ще се представя в комбинация и с автомобила.

Къде казахте е партийната каса за масовата почерпка ? :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте MiraBel и Spawn! Добре дошли в клуба!

Да са ви честити новите придобивки, със здраве да си ги карате и много безаварийни!

За почерпката...то се случва това много естествено, така че не се притеснявайте! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За секунди се притесних че си капарирала моя Sportback и аз няма да мога да се доредя но червеното не е моя цвят а черното.

Мисля че вчера ви видях в БС да се навъртате в шоурума около черния sportback а там тъкмо се подготвяха да снимат от bTV как спечелилия в някакво предаване си взима наградата (възможно е и да греша).

 

А сега привет на всички в клуба, видно е че ми е севтето тук макар и още без точно тази марка кола но до края на декември ще се представя в комбинация и с автомобила.

Къде казахте е партийната каса за масовата почерпка ? :icon_rock:

Така така, партийната каса е на Пампорово на 21 този месец ще приемаме "благодарности"

Гледам събрахте се множко кандидати, хайде на купона.Имате уникалната възможност да се запознаете почти с целия клуб.

Ето темата http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7510

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФ!Явно сме писали заедно с Rangel Simov! :)

Значи не съм толкова глупавичка! :D

Разбрала съм правилно!

А мацката от БС днес ми каза, че най вероятно до края на другата седмица ще се возя в нова кола! :P

Дай Боже всекиму!

И мерси за пожеланията!

Аз от кеф не мога да заспя!Като малко дете съм!

 

Честито и добре дошла!

 

Ако ще те успокои мен първата вечер едвам ме свалиха от колата, защото бях решил да спя в нея :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и поздравления за избора.

Разликата от това, което карам и това което ти очакваш е зад задната седалка. Всичко останало е еднакво, ако не гледаш украшенията.

Дай моля те малко инфо за нивото на оборудване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така така, партийната каса е на Пампорово на 21 този месец ще приемаме "благодарности"

Гледам събрахте се множко кандидати, хайде на купона.Имате уникалната възможност да се запознаете почти с целия клуб.

Ето темата http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7510

Аз, бате, предлагам друго...

Като ще се взима бижуто от Русе, пътем се минава през Плевен... :D

Следиш ли ми мисълта?

А в Плевен чакаме ние двамката и дръж...та по едно кръгче, да тестваме самолета :aero:

Амче така де... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, аз съм объркал - аз говорех за Lancer Sportback RalliArt версията :icon_blush: Все пак ако е самолет нека е баш самолет ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Мира! :icon_thumbup:

Спортбека е страхотен автомобил! :)

А ако е и с CVT скоростна кутия... Прекрасен избор!

Поздравления! Покажи снимки на колата, непременно! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос, какво толкова го хвалите това CVT, като е близо секунда по тромаво от дизела, въпреки 3те си коня повече. ФауВе отдавна имат автоматици, дето превкл. толкова бързо, колкото аз не мога да мисля. Не разбирам... обяснете ми :), малко офф е в темата, за което ме извинете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То в случая не е за бързината на превключването, а за удоволствието от това да си караш един нов модерен автомобил с възможност за управление на скоростите от волана, без съединител и с превключване без никакво придърпване. Все пак за една жена е важно! :) (съдя от предпочитанията на сестра ми) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То в случая не е за бързината на превключването, а за удоволствието от това да си караш един нов модерен автомобил с възможност за управление на скоростите от волана, без съединител и с превключване без никакво придърпване. Все пак за една жена е важно! :) (съдя от предпочитанията на сестра ми) :icon_thumbup:

Пък е и по безопасно, за жените......Така ще гледат повече пътя.......Иначе на всяко сменяне на скорост, погледа им е в педалите-да не би да са се разместили...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...