Премини към съдържание

Готов е новия сайт


Препоръчано мнение

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: :icon_clap: :mitsu-smiley: Наистина е прекрасасен ! Браво ! :mitsu-smiley: :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: МОМЧЕТА, СЪЗДАТЕЛИ - НИЗКИЙ ПОКЛОН !!! :mitsu-smiley: :icon_rock: :icon_clap: Просто сте :first: :mitsu-smiley: Благодаря ви за насладата, която донесохте на хората ! :mitsu-smiley: :good: Трябва да се полее :drinks: :mitsu-smiley:

Уникална работа сте свършили!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааааааааааа. Направо се изкефих якооооооооооооо.

Последно следобед към 2 бях в сайта и сега влизам пак и кво да видя?

Новия Face. Браво. Много се радвам. Станал е страхотен. :good: :first: :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът е наистина много добър! Казвам го и като човек, който всеки ден работи с това от две години ;) Хвала на дизайнера - невероятно изящен и направен с вкус е... толкова адекватна за целите визия! Евала...

 

Единственото, което мога да предложа е - на базата на дизайна на сайта да преработя един темплейт за VisionBoard, за да са в един и същи стил. Ако Светльо има желание, нека ми пусне едно Л.С. пък и ще го измислим как да се случи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво :icon_clap: Не ме впечатляват много неща, но новият face направо ми спря дъха. Личи си, че е вложен много професионализъм. Естетически също е много добре "пипнат" :) :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна работа сте свършили! :icon_thumbup: Много браво и потупване по рамото. Колегите са прави, това трябва да бъде полято! :drinks:

Много стил и изисканост! Буди интерес и радва окото! БРАВО! БРАВО! БРАВО!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва. Браво! :) Единствената ми забележка е, че нещо ми се губи контраста на моменти. Особено най-долу във футъра. Иначе ми допада много :) Браво за сайта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникално !

 

Когато отворих тази сутрин сайта за около 20 секунди , онемях - поздравления наистина денят ми започва с радост.

 

 

 

 

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стахотен дизайн!

 

Поздравления на потрудилите се! :icon_clap:

 

А.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес си влизам от Favorites в сайта и какво да видя ........ В първия момент реших, че нещо съм се объркала! :icon_crying:, после стоплих че сме се разхубавили и естествено се похвалих на всички около мен. Едно голямо "браво" и още по голямо "благодаря" на хората, които са се потрудили! Резултатът е впечатляващ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации и от мен за перфектно свършената работа! Сайта ни е... нямам думи... няма друг като него!!! :icon_clap: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайта е много добър. Даже направо страхотен. Много стил и класа лъха от него, както и от колите ни :). Дълбок поклон, пред хората отговорни за проекта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях обаче едно малко нещо. В логото пише FAN CLUB, обаче отражението пише FEN.. Сигурна съм че е лесно за оправяне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно при мен си е нормално, ако говорим за логото долу в дясно.

 

Друго имаше предвид колежката... и аз го видях, скоро ще го оправят... грешка, която явно е останала още на ниво дизайн. :)

 

Вие пък сега - не търсете недостатъци или поне не ги пишете така, че хората са противни биологични видове - сега ще гледат само малките объркани детайли ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне, изобщо не си прав. Това не е нещо отпечатано и винаги може да се оправи. При това, според мен това ще се фиксне съвсем лесно. Не става въпрос за заяждане или за "търсене на косури", а за нещо, което лесно и безболезнено може да се промени. Не виждам какъв е проблема. Такъв продукт, който при това подлежи на редакция, следва да се изпипа за такива неща. Както фиксваме бъговете във форума. Същото е. Вече казах веднъж, че дизайнът е супер. Не трябва да го оставяме с такива бъгове, при положение че е толкова хубав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле колеги, направо хлъцнах като видях новата визия на сайта :icon_clap: Страхотно изпълнение. Браво на всички участвали в проекта :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...