Премини към съдържание

Покана "Троен старт" със семейството на Lancer


victor

Препоръчано мнение

На какви обороти това?! Ами тай е, кат има въртящ момент кат на камион и то в ниските обороти :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хммм, абе аз в момента съм си пийнал доста, ама някак незадоволително ми се струва 4-та с тези обороти и тази скорост...аз на 4-та си вдигам 180...Това ЕВО би трябвало 120 на втора да си ги знай...Колегата който го е карал, може да сподели на какви скорости е сменял, че ми стана интересно?

Аааааааааааааа, как 120? 130 и нещо беше на 2ра. Аз направо му спрях тока на ЕВОто до 4та. 1ва, 2ра, 3та ,4та, всички до 7950 оборота. На 8000 му включва прекъсвача, а за 5та нямаще място. Аз го бернах да го гоня по едни села там край магистралата, та до 210км го набрах, ама момчето от Б.С. щеше да счупи дръжката над главата си от опъване :sorry: . А когато посегнах да изключа ASC системата, направо му се прииска да скочи от колата :hysterical:. Като бяха на тест драйфа в Смолян и качих приемчика на сервиза да му покажа една работа дето ме нервира и го повозаих малко :drag:

с по-висока скорост по завоите там и той ги наплашил дилърите от мене. Не искаха да се качваме в ЕВОто щот съм бил ЛУД. Та да попитам Аз - "Нормален ЕВО кара ли?" ги питах, а те се подсмихват и казват че и нормални го карали :icon_thumbup: . Забравих да ви кажа, че който го тества да си нагласи деференциала, там от волана на "SNOW", за по-голяма чоствителност към преплъзване. Аз я направих тази настройка докато карам по асфалт, и колата просто каквото и да я правиш не преплъзва. Само газ и на обороти. Под 5000 да не пада и е еистински звяр тогава. Между 6000 и 8000 направо се спукваш от кеф да я държиш докато караш, а този до теб се спуква от страх ако не е взел лексотан преди да се качи.

Айде стига толкова приказки. Който не го е карал да отива. Но ако никога не е карал такава кола да внимава с скоростите, че там не е шега работата. Докато се усетиш с крака, и си подминал 160. Успех и безавариен тест драйв. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааа, как 120? 130 и нещо беше на 2ра. Аз направо му спрях тока на ЕВОто до 4та. 1ва, 2ра, 3та ,4та, всички до 7950 оборота. .................

 

ААААААААААА направо ме караш още повече да съжалявам :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААА направо ме караш още повече да съжалявам :(

Що бе колега? Кво си направил? :confused1: Или по-правилно какво не си направил? :icon14: :icon14: :icon14: :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емка ! Позна от първият път.....Това дето снима Тошко, не е ЕВО.....

Как да не е Ево? Баш Ево си е :) Отличителни белези - седалката, волана и на нормалния Лансер километража му е от ляво, оборотомера от дясно. При Евото са обърнати както на снимката ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що бе колега? Кво си направил? :confused1: Или по-правилно какво не си направил? :icon14: :icon14: :icon14: :dntknw:

За ЕВО-то приказвам , повредили му съединителя и не даваха да се кара като отидох :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като бяха на тест драйфа в Смолян и качих приемчика на сервиза да му покажа една работа дето ме нервира и го повозаих малко :drag:

с по-висока скорост по завоите там и той ги наплашил дилърите от мене. Не искаха да се качваме в ЕВОто щот съм бил ЛУД.

А аз се чудя защо в Смолян се носят легенди за теб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя защо в Смолян се носят легенди за теб :)

Кой ти ги каза тези работи бе krisi? :icon_blush:

И какво общо с Смолян имаш?

А познаваме ли се?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам кой как кара, ама заради някой хора много от желаещите да карат ЕВО-то останаха на сухо включително и аз. Но се надявам да се кача да го покарам някой ден :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами при вас пловдивските коли ли са докарали?

Сивото ЕВО?

Редакция: Не използвайте само главни букви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Евро Стар Русе с надеждата ЕВО-то да е дошло и да покарам, но.......уви....такова нямаше :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Единствената ми утеха е, че вчера покарах чисто нов LANCER.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа и аз бях от прецаканите... Съединителя даде фира точно преди да се кача аз. :icon_censored:

Явно ЕВО не е за всеки :mitsu-smiley: :icon_dance: .. Все си мисля че ако бяха дали автомата нямаше да има такива проблеми... Наистина големи адмирации за служителите на Б.С. бяха много отзивчиви и всичко беше на 6 :icon_clap:

 

Ето и малко снимчици.

 

post-3978-1225039282_thumb.jpg

post-3978-1225039292_thumb.jpg

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е безразсъдно!

Добре че не сте пребили себе си и още някой!

 

Изобщо не е безразсъдно, беше невероятно !!!Когато пилотира професионалист и знае какво прави, няма опасност , а също не се чупи и автомобила. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не видях нищо безрасъдно!Дай Боже всеки му такова возене и то с такава кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате може и доста по агресивно да се кара тази кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя моята кола те кара да я караш агресивно,камо ли Ево-то. :mitsu-smiley: са толкова агресивни коли,че не знам как се карат спокойно :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки благодарение на VALIO_, който дойде от Свищов до Русе, за да се наслади на любимата марка.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=300814

И дано ЕВОТО наистина да е ок, че утре да можем и ние да го покараме.

Хиляда благодарности на служителите на ЕВРО СТАР Русе, за прекрасното посрещане, внимание и търпение. За това, че веднага дойде служител, който да се занимава с децата ми, за да мога аз да се запозная с тази красота LANCER. Специални благодарности и на г-н Рибарски, който отговори на всеки един въпрос и бе така внимателен с всеки един от нас.

:rulez:

 

 

Колега, имаше ли в шоурума червено ЕВО MR?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега на omv на Бояна имаше едно бяло Ево :D

 

Даде ли му визитка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даде ли му визитка :)

Нямам визитки,но се заговорихме с момчето.Не е от форума и няма желание да бъде. :icon_box: Снимах Ево-то ,но не знам дали е етично,да му качвам снимките,защото мисля,че ще се разсърди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...