Премини към съдържание

Покана "Троен старт" със семейството на Lancer


victor

Препоръчано мнение

Изчетох с интерес мнението на Стилян и то няколко пъти!!! За някои неща наистина е прав, но искам да го попитам, като прави оценка на новия Лансър с кои марки и модели го сравнява?

 

На базата на три автомобила:

1. Личният ми Mitsubishi Galant 2.5 V6 163к.с. 1998г, 4 степенен автоматик, най-висок клас оборудване

2. Mercedes CLK 200 Kompressor 163к.с. 2001г, 6 степенна ръчна ск. кутия, Elegance

3. Hyundai Sonata 3.0 V6 160к.с. 1998г, 5 степенна ръчна ск. кутия, най-висок клас оборудване

 

Спрямо всеки един от тези автомобили, новите Лансери не са нищо впечатляващо! Иначе, ако ги сравня с:

1. Citroen Xsara 2.0HDi 101к.с. 1998г, 5 степенна ръчна ск, кутия

2. Тoyota Corolla 2.0 бензин 2001г, 5 степенна ръчна ск. кутия

 

...то ситроенът определено е по-зле, но Тойотата е по-добра... имам и наблюдения над една Хонда, но там не мога да направя съпоставка, тъй като не съм я карал повече от 100км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ревюто на Стилян е доста остро и като цяло не съм съгласен с него. Не искам сега да навлизаме в спорове, като се видим на някоя среща ще коментираме. Едно нещо обаче е ясно - човека си е влюбен в Галанта ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евото го карах и да ви кажа според мен това не е кола която можеш да караш на макс с първото качване в нея

Всичко се случва много бързо като и удариш пръчката тия пред теб почват да карат на заден

Трябват ти поне 1 месец тренинг за да почнеш да усешташ колата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евото го карах и да ви кажа според мен това не е кола която можеш да караш на макс с първото качване в нея

Всичко се случва много бързо като и удариш пръчката тия пред теб почват да карат на заден

Трябват ти поне 1 месец тренинг за да почнеш да усешташ колата

Извинявай за въпроса колега ,но карал ли си друг път кола повече от 250 кончета?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре сме на Старозагорските бани :)

Ако има желаещи да заповядат! :)

Аз ще изчакам другата седмица в Пловдив.

 

Колеги, ще има ли сбирка? :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за въпроса колега ,но карал ли си друг път кола повече от 250 кончета?
Извинявай и ти за въпроса колега , ама не разбра ли че колегата всъщност е колежка...... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изчакам другата седмица в Пловдив.

 

Колеги, ще има ли сбирка? :icon_rock:

Тоше! Не знам дали ще има с-бирка,ама гледай да ме запишеш и мен ако можеш, пък после може и с-ракийка да има.... :icon_drunk:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше! Не знам дали ще има с-бирка,ама гледай да ме запишеш и мен ако можеш, пък после може и с-ракийка да има.... :icon_drunk:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както знаете в събота имаше тест-драйв организиран от Балкан Стар в Стара Загора и по-точно в Старозагорските минерални бани... Там освен добре познатите от София модели на Лансер, бяха представени и техните събратя, Грандис, Аутлендър, Паджеро, L 200 и колт. Искам да ви кажа че този тест драйв беше отлично организиран и Балкан Стар показаха че може организацията да е на нивото много над София. :icon_thumbup: В едийн от най-хубавите хотели - "Извор" на баните бяха паркирани автомобилите. Времето беше много приятно, а и ние си бяхме в гората, навсякъде пожълтели дървета, листа и жълъди... Просто невероятен фон за сними на Мицубиши... :icon_n_king: ... и тестването им...

Балкан Стар бяха наели професионален пилот от клас N4 (дано не бъркам класа) за Ево-то, което ще рече пилот състезаващ се точно по планински пътища с много завои...

Разбира се тестването започна с Ево... Повозиха ни... ама така, както вози един човек, който умее да усеща и владее този автомобил... Честно казано не мога да го опиша, всичко се случва за секунди, много бързо и с много адреналин... Усещането да те повози професионалист е жестоко, тогава разбираш що за автомобил е ЕВО-то...

Невероятно хрумване от страна на Балкан Стар да наемат такъв човек! :)

Имахме възможността да тестваме и другите автомобили. Честно казано Аутлендъра ме впечатли много с тих двигател, много добре разгъната мощност на всички предавки и много добра возия за автомобил от този клас.

В сравнение със София, беше много спокойно имаше много малко хора и можеше неколкократно и на спокойствие да се насладим на автомобилите.

Благодарности на Марио от Балкан Стар и екипа организирал това мероприятие. :icon_clap:

Групата от София останахме много доволни! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Павел Бояджиев/представител на Балкан Стар за Стара Загора/и на колегите му от София. За мое голямо съжаление не успях да присъствам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Групата от Враца -също! :first:

 

Пилотът, който ни показа в действие 295-те коня на Евото е национален рали шампион за 2008г и май класа е N2 -до 1600 кубика стандартни автомобили.Завоите предразполагаха каране като на рали, това ми беше и грешката- да предизвикам рали състезател!!! Е- получих си го изживяването, добре, че седалките бяха Рекаро :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше невероятноооо, ей така подскачах целия ден след возенето в Евото :bounce8:

Организацията беше :first: Пилотът :first: Благодаря на Марио от БС, че ни обърна такова голямо внимание. Можеха да се карат всички коли - без Евото, Дани се възползва и доста ни повози . Аз и ечика покарахме Lancer Sportback :icon_dance: но усещането в Евото...не мога да го опиша (по-скоро мога,но на ушенце само :giggle: ) Имам много хубави снимки - довечера ще ги кача , и 1 клип от теста на Evolution - едвам се крепих на задната седалка по завоите за да снимам ... Заслужаваше си ходенето на 100 %. Ще видим в събота в Пловдив как ще е , но със сигурност организацията от Ст. Загора едва ли може да се повтори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли е и ако Да, дайте повече информация.

 

 

Да, вярно е! :)

Шоурума на Балкан Стар на влизането от магистралата след р-рант "Хепи" през първата отбивка за Пловдив от дясната страна на разклона за с. Радиново! Няма как да не се забележи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее защо не можеше евото да се кара? Аз съм се возил в Ево 10, готино е, но друго си е да го караш...

Ооо друго си е да те повози национален рали шампион по тия завои... :plane: нямам голямо желание да го карам , искам пак при пилота да ме залепи за седалката :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо има хора които не са успели да се качат на ЕВО-то. Ние в Бургас му се изредихме, или поне нямаше проблем за тези които пожелаха да го покарат. Общо взето и трите коли ни бяха на разположение и се възползвахме разбира се ;)

Аз лично се впечатлих от дизела. Много от колегите не искаха да се качват, защото било дизел, но смея да твърдя, че този автомобил е в пъти по-добър от Sport-а.

....а ЕВО-то.....

Нямам думи. Ако това е автомобил, не знам тогава какво карам аз. Като се качих на моята "печка", имах чувството, че са ми вързали краката и ме влачат по зад......

Невероятно усещане. Нищо повече не мога да кажа.

Очаквайте снимки и от Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е, както писа Станимир. Тук в Бургас нямаше ангажиран човек да пилотира Евото, но затова пък всеки който дойде имаше уникалния шанс да му се нарадва. Тъй като самата отсечка е права и с две ленти, няма как да се правят изпълнения по завои, но и това ни беше достатъчно. Наистина тая кола набира като извънземна. Аз досега не бях карал автомобил с толкова коне - наистина както и да се описва, друго е да се осети. Накрая като слезнах от Евото и имах комплекс за малоценност. И както спомена Станимир на тръгване - не ми се качва сега в моята и по добре да си хващаме такси.

За дизеловото Лансерче - много добра динамика и някой колеги който имат предразсъдъци им пепоръчвам да го опитат. Пък и не напразно в сравнение с бензиновия мотор 1.8, има по-добри данни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо има хора които не са успели да се качат на ЕВО-то.

 

Ами във Видин няма фирма която да предлага Митсубиши. Освен аз да се захвана с това. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно усещане. Нищо повече не мога да кажа.

 

За невероятното усещане, което изпитахме в Бургас - да благодарим на екипа от всички мениджъри и дилъри в "Дарс ауто", бяха много любезни и усмихнати. Въпреки, че за няколко часа им понатоварихме доста интензивно съботата, но пък всичко като организация беше перфектно и към всеки от нас с нужното внимание. Така, че благодарности към хората допринесли за невероятния тест драйв. :mitsu-smiley: :icon_clap:

Ето и една снимка на щастливата групичка.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо друго си е да те повози национален рали шампион по тия завои... :plane: нямам голямо желание да го карам , искам пак при пилота да ме залепи за седалката :icon_rock:

На Боби и беше още висок адреналина на барбекюто....... Ей така и светеха очите, само при споменаване на едни 3 буквички Е-В-О.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и една снимка на щастливата групичка
Велико ! Ами тебе нещо не те виждам на тази снимка....... :lupa:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико ! Ами тебе нещо не те виждам на тази снимка....... :lupa:

 

Това щото снимах в момента, ама има други снимки. Колегите да ги качват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико ! Ами тебе нещо не те виждам на тази снимка....... :lupa:

На който му е мъчно за Велико ето го и самия той в главната роля , снимки качени на сайта на организаторите : http://www.darsauto.bg/ShowPage.aspx?pageID=557&siteID=1

 

Благодаря за добрата организация и за подаръчетата на "ДАРС АУТО"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...