Премини към съдържание

Galant 2.0 Se


Къната

Препоръчано мнение

Колеги, нуждая се от повече информация за ниво на оборудване SE. Един приятел е ходил днес да оглежда Галант 2.0 SE 2001 година. Колата е в Англия и в много добро състояние, но той има някакви съмнения относно удар и смяна на задните врати. Задните прозорци са с ръчки, а според този сайт, трябва и предните и задните да са електрически. Иначе всичко отговаря от нивото на оборудване - кожен салон, климатик, алуминиеви джанти и т.н.

Моля за съвет, най-вече хора, които имат достъп до каталози - възможно ли е да има модел SE с ръчни задни прозорци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нуждая се от повече информация за ниво на оборудване SE. Един приятел е ходил днес да оглежда Галант 2.0 SE 2001 година. Колата е в Англия и в много добро състояние, но той има някакви съмнения относно удар и смяна на задните врати. Задните прозорци са с ръчки, а според този сайт, трябва и предните и задните да са електрически. Иначе всичко отговаря от нивото на оборудване - кожен салон, климатик, алуминиеви джанти и т.н.

Моля за съвет, най-вече хора, които имат достъп до каталози - възможно ли е да има модел SE с ръчни задни прозорци.

Да ,възможно е.............а и моите са такива...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това SE да не е Спорт Едишън? Има всякакви варианти на оборудване. Виждал съм SE с 4 ел. стъкла (като моя) и такива с предни електрически. Има с кожен салон, моя е с плюшения.

Този от сайта е Avance. Това е най-високото ниво на оборудване и с друга предна броня. Задължително е с прагове от пластмаса. Спорт едишън е също с прагове, но не знам дали са същите.

Стандартни екстри са например: ABS, 4 еърбъга, халогенни фарове, серво, централно, климатроник (понякога климатик), но спорт едишън и Авансе с климатик не съм виждал. Може и да има такива спорт едишън. Както и да е. Други стандартни са поне 2 ел. стъкла, ел огледала. За толкова се сетих.

А, имат стерео, имобилайзер, тонирани стъкла, подлакътник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това SE вероятно е някакво английско обозначение за степента на оборудване. Щом няма задни ел. стъкла, вероятно е с климатик (не климатроник), вероятно няма и халогени в предната броня, както и лети джанти. Има и други разлики, но за тях не се сещам сега.

Има голямо значение коя година е произведена колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Щом няма задни ел. стъкла, вероятно е с климатик (не климатроник), вероятно няма и халогени в предната броня, както и лети джанти. Има и други разлики, но за тях не се сещам сега. Има голямо значение коя година е произведена колата.
Както съм написал по-горе, колата е 2001г., има климатик и лети джанти, но няма халогени.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не е такъв?

клик

Или ти не си го виждал. Ако е този, мисля е американския модел и той със съвсем различно табло и наистина са с климатик. Е не само таблото е друго де. Аз не бих взел такъв модел.

Ето таблото: табло

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галантите в UK са по-различни от тези с ляв волан. Има модели от 2001-2003 година с шогун броня, но с два еър бега, климатик, вместо климатроник и само две ел. стъкла. Това са екстрите за 2.0 двигателите в UK.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не е такъв?

клик

Или ти не си го виждал. Ако е този, мисля е американския модел и той със съвсем различно табло и наистина са с климатик. Е не само таблото е друго де. Аз не бих взел такъв модел.

Ето таблото: табло

 

Абе това дето си го дал като линк е много здъвкано милото... чак ми стана кофти като го видях :icon_crying:

То капаци- отворени , брони -надрани .. пълен леш :blink: :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не е такъв?...
Имам няколко снимки от телефон с не много добро качество. Таблото е подобно на това от твоя линк, но колата не е американска, а английска.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

(Reg: SF51WHG) has been identified as a 2001 MITSUBISHI PETROL 4 DOOR SALOON (GALANT GLX SE)

Според мен това си е модификация GLX, а SE са някаква измислица напълно в англииски стил, но като го гледам е нещо междинно като полу-фейслифт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

(Reg: SF51WHG) has been identified as a 2001 MITSUBISHI PETROL 4 DOOR SALOON (GALANT GLX SE)

Според мен това си е модификация GLX, а SE са някаква измислица напълно в англииски стил, но като го гледам е нещо междинно като полу-фейслифт.

Да, това е точно GLX, с по-малкото екстри. Без алуминиеви джанти (купувани са допълнително), без климатроник (но с климатик), без халогени в предната броня и само с предни ел. стъкла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного постен "Елеганс" е това. Общо взето си е стандартен Галант след 2000г. ,но с най-ниското ниво на оборудване. А климатроник, по принцип за Англия не е от голяма необходимост. По скоро халогени(фарове за мъгла) :)

Но добре изглежда колижцата и цвета и е от тези ,които се доплащат и джанти си има и наистина е след 2000г. Все пак в Англия разбиранията за екстри са малко по-други ,така че ако колата си заслужава, защо не. Само че, си остава завинаги твоя ако решиш да я докараш тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного постен "Елеганс" е това. Общо взето си е стандартен Галант след 2000г. ,но с най-ниското ниво на оборудване. А климатроник, по принцип за Англия не е от голяма необходимост. По скоро халогени(фарове за мъгла) :)

Но добре изглежда колижцата и цвета и е от тези ,които се доплащат и джанти си има и наистина е след 2000г. Все пак в Англия разбиранията за екстри са малко по-други ,така че ако колата си заслужава, защо не. Само че, си остава завинаги твоя ако решиш да я докараш тук.

Колата е произведена 99-та година, ако беше 2000, шарката върху волана трябваше да е малко по-различна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...