Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблеми и въпроси за Лансър


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Някой знае ли колко пари струва гърне за мицубиши лансер джи ел екс от 95-та? На мен ми се откъсна тръбата и ми казаха, че ако я закарам на сервиз да я заварят ще издържи не повече от месец и пак ще поддаде. Дали новото ще реши проблема? Моля помогнете!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли колко пари струва гърне за мицубиши лансер джи ел екс от 95-та? На мен ми се откъсна тръбата и ми казаха, че ако я закарам на сервиз да я заварят ще издържи не повече от месец и пак ще поддаде. Дали новото ще реши проблема? Моля помогнете!!!

Ако имаш възможност си сложи ново. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Забелязвам , че се оплакват колеги с 1.8 двигател , а ние с 1.5 не , дали е така ?

Хихихихихи, айде сега !!! Колегите с 1.8 двигател са си супер :icon_thumbup: ! Вие с 1.5 не би трябвало да чувате каквото и да е почукване (ако го има), щото ви е малко по-шумничко в купето :icon_blush: !

:mitsu-smiley: Let the force be with you !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хихихихихи, айде сега !!! Колегите с 1.8 двигател са си супер :icon_thumbup: ! Вие с 1.5 не би трябвало да чувате каквото и да е почукване (ако го има), щото ви е малко по-шумничко в купето :icon_blush: !

:mitsu-smiley: Let the force be with you !!!

Почуква си много хубаво даже.И 2.0 да е двигателя, пак ще се чува. Номера е да го чуеш. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сутрин първата спирачка ми идва малко рязка , дали и на друг се е случвало или просто защото пия кафето си на работа ?

/Като запаля и потегля след 20 метра трябва да спра за да дам предимство и първото натискане ми е много рязка направо кове , после никъв проблем целия ден/

 

 

И при мен е така. И аз имам същия модел. Не знам като дефект ли да го отчитам или не?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. И аз имам същия модел. Не знам като дефект ли да го отчитам или не?

Явно не е дефект .

Може и крака да не е свикнал рано рано , а някой пробвал ли е да спира с левия крак направо може да се залепите на стъклото много е рязко поне при мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е дефект .

Може и крака да не е свикнал рано рано , а някой пробвал ли е да спира с левия крак направо може да се залепите на стъклото много е рязко поне при мен.

Като подкарах колата от БС още на бариерата го пробвах този номер. По навик посегнах да натисна педара на съединитела, който при мен липсва. Добре, че бях с колан. Мисля, че по този начин колата се адаптира към водача. Ако натиснеш по-рязко системата определя по-голям ход на педала в последствие и след 400-500 м вече спираш все едно цял живот си карал тази кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като подкарах колата от БС още на бариерата го пробвах този номер. По навик посегнах да натисна педала на съединителя, който при мен липсва. Добре, че бях с колан. Мисля, че по този начин колата се адаптира към водача. Ако натиснеш по-рязко системата определя по-голям ход на педала в последствие и след 400-500 м вече спираш все едно цял живот си карал тази кола.

То не само със спирачките е така. Аз нали съм CVT и го усещам какво прави. Когато карам спокойно, скоростите ги сменя на ниски обороти и се движи лежерно, като Кадилак от 30-те, бавно и плавно. Както си карам бавничко, настъпвам педала до долу и кво става? Първият път се чуди от къде и е дошло тва натискане и реагира малко мудно, обаче на следващия път става по-спортно настроена кутията. И така на всяко следващо такова подаване на газта, все по-спортно и оборотите стават все по-високи преди да смени предавката. Даже забелязвам, че по някога се налага да върна леко педала на газта , за да превключи на следващата по-висока предавка. Просто те усеща как ти се кара и се адаптира към стилът ти на каране. Това много ме радва и ми харесва изключително. Колата ме разбира и ме слуша. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не само със спирачките е така. Аз нали съм CVT и го усещам какво прави. Когато карам спокойно, скоростите ги сменя на ниски обороти и се движи лежерно, като Кадилак от 30-те, бавно и плавно. Както си карам бавничко, настъпвам педала до долу и кво става? Първият път се чуди от каде и е дошло тва натискане и реагора малко мудно, обаче на следващия път става по-спортно настоена кутията. И така на всяко следващо такова подаване на газта, все по-спортно и оборотите сават все по-високи преди да смени предавката. Даже забелязвам, че по някога се наага да върна леко педала на газта , за да превключи на следващата по-висока предавка. Просто те усеща как ти се кара и се адаптира към стилът ти на каране. Това много ме радва и ми харесва изключително. Колата ме разбира и ме слуша. :icon_dance:

 

Е как не те е срам - пишеш и лъжеш! :P

Ти да караш бавно Наглестин???

Това и да го видя няма да го повярвам :D

 

Скоро очаквам колата да почне да ви говори(не хендсфрито) и да почнете да си говорите за литература, спорт и там каквото ви е на сърце :D

 

А замислятели, се че вие може да се адаптирате според спирачките, а не те според вас?

И да почвате да на тискате по слабо педала, защото освен за ВЕ (break assist) и ABS за други магаждащите се спирачки не съм чувал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как не те е срам - пишеш и лъжеш! :P

Ти да караш бавно Наглестин???

Това и да го видя няма да го повярвам :D

 

Скоро очаквам колата да почне да ви говори(не хендсфрито) и да почнете да си говорите за литература, спорт и там каквото ви е на сърце :D

Милене, случва се по някога, но не е често. :icon_blush:

Нали все пак трябва да се пробве всичко почти. :icon_thumbup:

Не бях 1-ви в краш теста ама и тва го пробвахме. :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милене, случва се по някога, но не е често. :icon_blush:

Нали все пак трябва да се пробве всичко почти. :icon_thumbup:

Не бях 1-ви в краш теста ама и тва го пробвахме. :icon_box:

 

Васе, а кажи колко бавно си карал?

Че като те знам твоите 12 и 55 минути - пак не ти вярвам :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе, а кажи колко бавно си карал?

Че като те знам твоите 12 и 55 минути - пак не ти вярвам :icon_angel:

Ами то и това е по някога. :icon_blush:

Сега ще гоня 9 и 49 минути. Ама лятото. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и това е по някога. :icon_blush:

Сега ще гоня 9 и 49 минути. Ама лятото. :icon_thumbup:

 

Ей душичката ще му вземеш на Наглестинчо, чакам резултатите и продължавам да залагам на печката :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей душичката ще му вземеш на Наглестинчо, чакам резултатите и продължавам да залагам на печката :D

Ти за тва ли смята цяла нощ ония път?

И кво стана?

Мърчо бърз бърз, ама Наглестин по-бърз. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти за тва ли смята цяла нощ ония път?

И кво стана?

Мърчо бърз бърз, ама Наглестин по-бърз. :icon_dance:

 

Оффф отнесохме се с тебе и ти предлагам да спрем :icon_dance: със спама.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оффф отнесохме се с тебе и ти предлагам да спрем :icon_dance: със спама.

Ок. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет колеги!

Много мислех и най на края се реших да си взема MITSUBISHI LANCER-1.8 MIVEC 143 к.с.!

В момента карам Спейс Рънър и не знам нищо за този LANCER!?

Заслужава ли си паричките колата? Плюсове и минуси?

Днес в Балкан Стар направих едно кръгче с колата и много съм впечатлен!!!

Ще изчакам вашите мнения и препоръки и ако всичко е наред подписвам лизинговият договор!!!

Благодаря на всички отзовали се колеги предварително!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж да се уредиш с "авто кредит" не с лизинг. По-изгодно е. Иначе за другото Милен е прав, че е изписано мноооооого. Желая ти успех. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок. :icon_thumbup:

Хора, чета, чета, но силно съм озадачен. Тъкмо се наканих да си взема лансер, но като гледам тук, май ще помисля пак. Имате ли наблюдения върху ръчната кутия на 1,8?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, чета, чета, но силно съм озадачен. Тъкмо се наканих да си взема лансер, но като гледам тук, май ще помисля пак. Имате ли наблюдения върху ръчната кутия на 1,8?

За ръчната питай Lix. Ама той много го глези неговия. :icon_thumbup:

Аз лично кола с ръчни скорости, само за изтрещяване през уйкенда бих си взел.

За всеки ден в града, че и на дълго, автомата си е истината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Остават ми 800 км. до смяната на маслото . Това е първата ми смяна на масло от както я взех до сега не съм имал гаранционна кола и незнам дали няма да има някакви изненади .

Ако някой може да ме посъветва нещо /от опит/ ще съм му благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остават ми 800 км. до смяната на маслото . Това е първата ми смяна на масло от както я взех до сега не съм имал гаранционна кола и незнам дали няма да има някакви изненади .

Ако някой може да ме посъветва нещо /от опит/ ще съм му благодарен.

 

То каква нужда от съвет ти трябва - обаждаш се запазваш си час и си взимаш нещо за четене :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойто масло ще го сменям в четвъртък.

Айде да разкажеш после как е минало /за колко време и за колко пари / , че да съм подготвен психически ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...