Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблеми и въпроси за Лансър


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Вчера след като направих на едно къстовище обратен завой / и друг път съм минавал по този маршрут/ , на дисплея ми изписа "ASC OFF" и надпис с удивителен знак и / посетете сервиз/ нещо такова.

Спрях и рестартирах / както с "Уиндоуса" / и се оправи , повече не се появи .

В дебелата книжка го пише като ситуация и пише също , че ако не се оправи с рестарта да се ходи в сервиз , но то се оправи и повече не се е появило.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти си я побъркал твойта кола. Направил си такъв завой, че си е видяла задницата. За това са се появили тези надписи на дисплея. :wacko: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мамка и да Е.. и колица !!! :argue: !!! Днеска следобеда, направих едно Екстремно качване, слизане и пак качване ( Пампорово-Смолян-Пампорово). И на слизане като натисна спирачката, волана започваше да се тресе, ама много сериозно. От какво ли е да го Е...? Миналия ден, като се прибирах от морето, нямах такъв проблем. Усещам, че в Балкан Стар пак ще има (Пловдивски) ПАНАИР по Смолянски тертип. :icon_wwf: :starwars: :icon_n_ninjastar:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек, ABS въобще не заработва бе. Аз не го натискам педала яко. При това от ABS волана не се тресе да не можеш да го държиш чак, а ти рита педала на спирачката . Друго е. Съмнява ме да не би като се загреят тия дискове яко и да се изкривяват?

Ако е тва - скандала ще е голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек, ABS въобще не заработва бе. Аз не го натискам педала яко. При това от ABS волана не се тресе да не можеш да го държиш чак, а ти рита педала на спирачката . Друго е. Съмнява ме да не би като се загреят тия дискове яко и да се изкривяват?

Ако е тва - скандала ще е голям.

 

 

Като си взимах моя лансър, един човек с паджеро вдигаше скандал в БС за дискове. Казваше някакви малки километри че минал, а дисковете вече за смяна. Явно си има някакъв скрит "дефект" и трябва да се внимава. От БС му отказваха замяна безплатно. И аз питах тогава брокерката и тя ми каза, че дисковете и накладките не са гаранционни. Ако е такова и при теб, приготви кинтите :icon_crying:

 

Явно си има някакъв скрит "дефект" и трябва да се внимава. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се окаже, че са дисковете няма да ги сменям в балкан стар въобще, след като не са гаранционни.

Но ми кажeте от къде да си купя такива спортни за моя модел. Двойно или тройно вентилирани.??????????

 

Но Скандал задължително ще направя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения (аз доста се ровя из aftermarket пазара отвъд океана) за сега само RRM и Rotora са направили дискове и накладки за нашия Лансер. На Rotora са мега скъпи - вентилирани, надупчени, нарязани и с по-голям диаметър, поне 17" джанта. На RRM са на приемлива цена и по размер са като нашите - вентилирани и нарязани отпред и само нарязани отзад.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения (аз доста се ровя из aftermarket пазара отвъд океана) за сега само RRM и Rotora са направили дискове и накладки за нашия Лансер. На Rotora са мега скъпи - вентилирани, надупчени, нарязани и с по-голям диаметър, поне 17" джанта

 

E, как така само 17". Ако не се сменя апарата си слагаш 16" без проблем. т проблема е ако апарата е по-голям. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения (аз доста се ровя из aftermarket пазара отвъд океана) за сега само RRM и Rotora са направили дискове и накладки за нашия Лансер. На Rotora са мега скъпи - вентилирани, надупчени, нарязани и с по-голям диаметър, поне 17" джанта

 

E, как така само 17". Ако не се сменя апарата си слагаш 16" без проблем. т проблема е ако апарата е по-голям. :icon_hmm:

Да, комплекта е с апарати, накладки, дискове :)

 

http://www.roadracemotorsports.com/store/images/09brakes%20001.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колко струва комплекта апарати+дискове.

Нали има и предни и задни комплекти?

Каде ги има в БГ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rotora - 2 Piston Big Brake Kit - Rear - $1,599.00

Rotora - 4 Piston Big Brake Kit - Performance - $1,899.00

Rotora - 4 Piston Big Brake Kit - Street - $1,399.00

Rotora - 4 Piston Big Brake Kit - Track - $2,199.00

 

Всичко е от Щатите, в БГ няма. Както бях казал - мега скъпи :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, Аз гледах в сайта и ги видях цените. Не са скъпи, защото са за пълен комплект. Апарати, накладки и дискове.

Има и други хубави работи за нашите колици, ама само там да ги е.. .

Май тука от БГ неможе нищо за нашите коли да си купим, ма*ка му и държава скапана. :icon_crying:

Идва ми да го продам тоя моя, и да си купя един Голф. Поне за него има всичко. :icon_n_furious: :icon_n_blowup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, Аз гледах в сайта и ги видях цените. Не са скъпи, защото са за пълен комплект. Апарати, накладки и дискове.

Има и други хубави работи за нашите колици, ама само там да ги е.. .

Май тука от БГ неможе нищо за нашите коли да си купим ма*ка му и държава скапана. :icon_crying:

Идва ми да го продам тоя моя, и да си купя един Голф. Поне за него има всичко. :icon_n_furious: :icon_n_blowup:

То в Европа няма нищо ти за БГ говориш..

Аз всичко си поръчвам от Щатите, там пазара е голям и си струва да продаваш aftermarket части :) Пък и почти всички американци, като си купят Лансера и почват да го тунинговат. Не им се заяждат толкова за гаранции и простотии. Европееца е с друго мислене..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само си пишете накладки и дискове и апарати за новия LANCER стават от ГАЛАНТ 2,4 и space runner след 2000 год

цената на накладките е 67 лв за делфи за дискове не съм питал щото не ми трябват по късно ще напиша и каталожния им номер .

По номера на накладките ще намериш и дискове .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то, ако е така е супер. За галант има повечко работи май, а ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Днес се зачетох из руските форуми и там хората масово се оплакват от скърцане в окачването когато минават през "легнал полицай" или подобни неравности, особенно когато колата е натоварена. Бихте ли споделили наличието на подобни проблеми при вас? Глупаво е нова кола да скърца в такива ситуаций, и бих казал ще е направо срамно :(...

 

Поздрави,

Георги

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Днес се зачетох из руските форуми и там хората масово се оплакват от скърцане в окачването когато минават през "легнал полицай" или подобни неравности, особенно когато колата е натоварена. Бихте ли споделили наличието на подобни проблеми при вас? Глупаво е нова кола да скърца в такива ситуаций, и бих казал ще е направо срамно :(...

 

Поздрави,

Георги

:icon_thumbup: Не скърца а потропва отзад в дясно като минаваш през легнал полицай или тем подобна глупост на пътното платно.

Аз сега като ходя за дисковете да ми видят и ще ги зачекна и за това. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Не скърца а потропва отзад в дясно като момаваш през легнал полицай или тем подобна глупост на пътното платно.

Аз сега като ходя за дисковете да ми видят и ще ги зачекна и за това. :icon_rock:

 

 

Супер, кажи после какви са ти наговорили :)...

Между другото - гледам че в Русия им дават възможност да избират 4х4 и по-голям просвет - някои знае ли дали има такива опции нас? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото - гледам че в Русия им дават възможност да избират 4х4 и по-голям просвет - някои знае ли дали има такива опции нас? :)

За европейския пазар няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За европейския пазар няма.

Малки жълти пед******.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен също...Абе при мене всичко си е наред,засега,трети месец-10хил км.Доволен съм от количката и нямам никакви проблеми и забележки към нея...Все пак е нова кола,за някакви 30хил лв,докато примерно,едно BMW 3ка или Audi A4,със същите екстри,са два пъти по-скъпи...

Карам и си свиркам... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...