Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Трябват ти 20 поста по темите и разделите(личните съобщения не се отчитат).

Или може да заплатиш за обява, тогава не са ти нужни 20 мнения, а обявата се закачва като важна тема(за този вариант е нужно да се свържеш със Светльо Ангелов).

 

По-хубаво ще разцъкам форума и ще коментирам тук-там разни съобщение :D дотук са 3!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

По-хубаво ще разцъкам форума и ще коментирам тук-там разни съобщение :D дотук са 3!

 

Ако сте се регистрирали в този форум, единствено с цел да си пуснете обявата, то опасявам се, че сте допуснали грешка. Тук не е пазар. Има сайтове които се занимават точно с тази дейност. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-хубаво ще разцъкам форума и ще коментирам тук-там разни съобщение :D дотук са 3!

Е баш на туй му се вика спам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е баш на туй му се вика спам :D

Защо предварително да казваме, че е спам, по-скоро флууд?!?

Колегата спокойно може да натрупа 20 мнения със смислени постове, или теми.

Нека да не се подхожда предубедено негативно, а ако наистина някой флууди, си понася последствията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо предварително да казваме, че е спам, по-скоро флууд?!?

Колегата спокойно може да натрупа 20 мнения със смислени постове, или теми.

Нека да не се подхожда предубедено негативно, а ако наистина някой флууди, си понася последствията.

 

Съгласен, коментари като моите по-скоро ще са флууд. Да си го кажем - не специалист по колите, маньяк съм, но няма да преправям двигател самостоятелно - едва ли ще мога да допринеса за нещо на форума, освен за общи теми. Регистрирах се, защото на форум за мицубиши може да има заинтересовани в моята кола -

Това не е кола за всеки, това не е кола за 80% (ако не и повече) от посетителите на форума, ама все пак може да има и някой заинтересован. Тъпо е, че ми се налага да пиша безсмислени постове, за да я публикувам, ама щом правилата са такива....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, коментари като моите по-скоро ще са флууд. Да си го кажем - не специалист по колите, маньяк съм, но няма да преправям двигател самостоятелно - едва ли ще мога да допринеса за нещо на форума, освен за общи теми. Регистрирах се, защото на форум за мицубиши може да има заинтересовани в моята кола -

Това не е кола за всеки, това не е кола за 80% (ако не и повече) от посетителите на форума, ама все пак може да има и някой заинтересован. Тъпо е, че ми се налага да пиша безсмислени постове, за да я публикувам, ама щом правилата са такива....

Колега, тук специалистите, които се занимават професионално с коли и авточасти не са толкова много.

Клубът е по-скоро за взимоломощ и общи интереси.

Така че, ако Ви е интересно и приятно, ако спазвате правилата на форума- feel free to stay, дет'се вика :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук специалистите, които се занимават професионално с коли и авточасти не са толкова много.

Клубът е по-скоро за взимоломощ и общи интереси.

Така че, ако Ви е интересно и приятно, ако спазвате правилата на форума- feel free to stay, дет'се вика :)

По постовете на колегата съдя че нито му е интересно ,нито приятно, просто иска да си пусне обявата.

Дори не иска помощ за колата .

Просто иска да на флууди/спами ( все тая ) форума заради обявата си.

Ще направи 20 мнения ,ще пусне обявата за колата (която могат да си позволят по малко от 20% хората във форума) ще я ъп-не 5 пъти и ще изчезне .

Хора не бъркайте авто форумите със сайтове за продажба .

За продажба на автомобили си има Карс и Мобиле,не мисля че форума е правилното място за това (както го каза Емо ).

Но поне колегата е честен относно за какво се е регистрирал тук и затова му пожелавам успех с продажбата на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Съгласен, коментари като моите по-скоро ще са флууд. Да си го кажем - не специалист по колите, маньяк съм, но няма да преправям двигател самостоятелно - едва ли ще мога да допринеса за нещо на форума, освен за общи теми. Регистрирах се, защото на форум за мицубиши може да има заинтересовани в моята кола -

Това не е кола за всеки, това не е кола за 80% (ако не и повече) от посетителите на форума, ама все пак може да има и някой заинтересован. Тъпо е, че ми се налага да пиша безсмислени постове, за да я публикувам, ама щом правилата са такива....

 

Не може - има си правила!

Който иска да види колата я има в мобилето за 60 бона от Бургас.

Няма да се използва темата "За форума" за продажба на кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може - има си правила!

Който иска да види колата я има в мобилето за 60 бона от Бургас.

Няма да се използва темата "За форума" за продажба на кола!

 

И аз това щях да кажа - има я в мобилито. Като му дойде времето - може и тук да я публикувам, но явно не е подходящо точно за тази тема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, предстои ни планирана профилактика на форума и сайта.

На 23.12.2014 г (вторник), от 07:00 до 10:00 часа няма да имате достъп до форума и сайта.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Мога,ли,от телефона,да виждам чата на форума?

Само ако го дадеш на пълна версия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е,как става,няма такава опция.

Най долу в ляво,пише Пълна версия.Цъкаш там и си готов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

От днес почвам директно да трия неграмотни постове!

То бива бива неграмотност, но това вече е прекалено! :mad:

 

 

хаиде по-полека....ела ти да инсталираш кирилица на швеицарски параход .....на следващя ден ще си с прекратен договор....умник

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаиде по-полека....ела ти да инсталираш кирилица на швеицарски параход .....на следващя ден ще си с прекратен договор....умник

 

Можете да пишете на кирилица и грамотно, без да инсталирате каквото и да било (форума си има кирилизатор). А с този пост, направо си просите БАН. Дано проявите нужното уважение и това да не се повтори. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаиде по-полека....ела ти да инсталираш кирилица на швеицарски параход .....на следващя ден ще си с прекратен договор....умник

 

Има си начини за справяне с най-трудният ви проблем-кирилицата,Емо ти го е намекнал,аз ще ти го и посоча. Под полето за търсене има един син бутон,който като го щракаш и се променя на червен и жълт и променя клавиатурната подредба от английска на фонетична и БДС. Колега,тук първо държим на правилното писане, после на значението на изреченията,все пак не всеки е технически грамотен,но забрави даже и да намекваш за писане на шльокавица или маймуница, а да не споменавам само, че в друг форум за подобно изказване към администратора ще си изгонен на секундата и баннат по IP и MAC адрес!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Гласуват само членовете на Клуба.

 

Изявайте че ви връщам към стара тема.

Вчера една тема ми направи много положително впечатление и като видях зелено плюсче инстиктивно го натиснах. Разбира се бях забравил за ограничението за не членовете на клуба да гласуват.

Та в тази възка бих желал да попитам какво доведе до тази промнята?

 

поздрави,

Стоян

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Защото репутацията не може да се администрира и потребители, които не сме виждали нито един път поне и не познаваме лично започнаха да "цъкат" безразборно плюсове и минуси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговара.

Тази въпросна репутация как точно се проверява, в смисъл къде мога да си я видя(моята такава)?

 

Влизаш на профила си: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=7995

Под снимката ти пише, текущата репутация в случая "2" в зелен правоъгълник. Но горе в дясно след линка за "Видео" има "Reputation", като го цъкнеш може да видиш подробности.

Предполагам, че е видимо и при теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...