Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

В новия блок за времето снимките се сменят на 24 часа.

Избрани са автомобили предимно от нашия клуб.

Добавени са два бутона в долу в лентата в левия и десния край с линкове за времето съответно към sinoptik.bg и .meteotv.

 

Благодаря на TASSO за проекта! :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Третият добавен бутон е на пътната обстановка. Лесно ще го разпознаете със значето, обозначено с път. http://mitsubishibg.com/weather2/4.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че след много наблюдения съм установил, че синоптик.бг е сайта с най-грешна прогноза:)

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че след много наблюдения съм установил, че синоптик.бг е сайта с най-грешна прогноза:)

 

Да бъда честен, всички такива сайтове имат лоши дни :icon_doh: .. просто при някой са по често :D

За пример мога да дам датите за РД-то на клуба. Хиляди прогнози и ни една вярна :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На AccuWeather беше вярна, казаха че събота в късния следобед ще вали и до колкото помня валя.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 На AccuWeather беше вярна, казаха че събота в късния следобед ще вали и до колкото помня валя. 

 

Ако си гледал събота на обяд.. да и на мен телефона ми тогава се ъпдейтна и показа.. но не искам да коментирам какво показваше в четвъртък 5-дневната прогноза :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още от предишната седмица си показваше вярно. Да не си гледал за Пловдив, докато си мислиш за поляната?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още от предишната седмица си показваше вярно. Да не си гледал за Пловдив, докато си мислиш за поляната?

 

Ами гледахме в доста сайтове( с Роско ) и в четвъртък дъжда определено се беше сменил със слънце както и в петък.. но не искам да ти разбивам вярванията. Радвам се, че на теб ти показва вярно :icon_thumbup: .. аз продължавам да си мисля, че тези сайтове са малко логика и повечко късмет :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре. Кой е най-верният сайт за времето, за да насочим линка натам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Кой е най-верният сайт за времето, за да насочим линка натам?

Аз предлагам всяка сутрин да се обаждаме на Владимиров, за да си даде прогнозата за деня :D

 

Хайде стига сте търсили кусур* на всяко нещо, а бъдете благодарни за това, което е направено!

 

 

------------------------------------------------------------

 

*кусур - недостатък, дефект, порок, слабост, грешка, несъвършенство, недъг

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам всяка сутрин да се обаждаме на Владимиров, за да си даде прогнозата за деня :D

 

Хайде стига сте търсили кусур* на всяко нещо, а бъдете благодарни за това, което е направено!

 

 

------------------------------------------------------------

 

*кусур - недостатък, дефект, порок, слабост, грешка, несъвършенство, недъг

 

За да не се изпусна, ще кажа само, че споделям на 100% мнението на Пешо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам всяка сутрин да се обаждаме на Владимиров, за да си даде прогнозата за деня :D

 

 

Така ще излиза по скъпо да му се обаждате.. Аз предлагам направо Владимиров да пише прогнозите за времето, че и без това се чуди какво да пише по другите теми и няма-няма напише някоя простотия, като в темата за антифризите например..:D

За това предлагам да го назначим за главен синоптик на форума ..:icon_thumbup:

Та който е съгласен Владимиров да бъде Минчо Празников, нека да гласува..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за, но с ограничени правомощия! Отрежете възможностите да влияе на времето, а само да го съобщава и прогнозира. Че току-виж станал един Зевс и заразмяткал мълнии насам-натам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отрежете възможностите да влияе на времето

Ааа, туй право е отредено само на един и това не е Владимиров. Един е ТОЙ! :worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора никой не се оплаква, просто споделих, че това е сайта, който ме е подвеждал ВИНАГИ и е достатъчно два дни да следиш прогнозите, за да го разбереш, просто твърде много реклама има този сайт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, туй право е отредено само на един и това не е Владимиров. Един е ТОЙ! :worthy: :worthy: :worthy:

 

Дааа, така се става модератор :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

При някои от форумите, ако по дадена тема не е писано известно време/2,3 или 6 месеца например/, при опит за писане на мнение се появява съобщение, че по темата не е писано от 6 месеца. В последно време се навъдиха бая археолози, които изравят теми от преди 2, 3, че и повече години, че и съвети дават. Затуй, ако може това да стане и тука... :yes3: Смятам, че ще е полезно за форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При някои от форумите, ако по дадена тема не е писано известно време/2,3 или 6 месеца например/, при опит за писане на мнение се появява съобщение, че по темата не е писано от 6 месеца. В последно време се навъдиха бая археолози, които изравят теми от преди 2, 3, че и повече години, че и съвети дават. Затуй, ако може това да стане и тука... :yes3: Смятам, че ще е полезно за форума :)

 

Стига де, искаш да вземеш най-хубавото на хората :) на времето и аз започнах като археолог :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, така си е....

Нека се развива археологията, така си припомняме доста стари и интересни теми, а да не говорим за забавлението :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...