Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Много често до градинката на Бул. Христо Ботев засичам колегата с номер 2771 и с отличителни белези на клуба. Да се обади да пием по бира, аз съм в района :)

 

Другото е че всеки ден в Бизнес парка в Младост виждам прилично количество :mitsu-smiley: :plane: . Ако някой от форума е там, може да се организираме за някой обяд заедно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От известно време пред нас, Пловдив в близост до хотел Лайбциг, засичам сив галант(като моя). Нека виновника ако е от нашите хора да се обади ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звездичката ни е опитна :icon_clap: .От Ренде на Галант,май си поотпуска крачето,но явно знае как се прави слалома(познава трасето добре). :drive:

Мога да ви кажа, чеее тази моля Глантерия нииикак не иска да върви бавно все се разправяме с нея по улиците ама тя не та не а иии много се закачат с нас няма да йм се даваме сега я :giggle: :giggle: :giggle:

Благодаря на колегата за похвалата все пак старая се да съм добра на пътя нищоо, че съм руса :icon_n_blusha: :P :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брех, таз Борянка(Bobana75)...не обръща внимание на чужди мъже! :icon_blush:

Залепих и се за задницата пред Кауфланд, свирках, светках, но файда никаква.

Само гледаше стреснато в огледалото. :D

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно се е правила на разсеяна..:yes3: Иначе трябваше да ти рапортува, защо я нямаше на срещата..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя Борянка си е малко разсеяна... :icon_blush: Ако си спомняте миналата година на една от срещите с децата (пак се беше успала) и се наложи да гони колоната от София... та така... подмина ни в тунела преди Пловдив и после "Сериозно ли? :o " и се наложи Ванката да я гони :D :D :D

Бобче :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Плевен напоследък се напълни с мицита. )

Снощи, на паркинга на новият Кауфланд, чисто нова сребриста Каризма. ) Ако притежателя се е записал в клуба да вземе да се обозначи. )

Също вчера, пак нов Галант, сребрист, ЕН3000.

Имаше и разни колеги от Варна и София предишните 2-3дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес една мадама с дизелов Галант - петролен цвят, се включи умело и с финес в трафика на претовареното Симеоновско шосе и изчезна в неизвестна посока

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя Борянка си е малко разсеяна... :icon_blush: Ако си спомняте миналата година на една от срещите с децата (пак се беше успала) и се наложи да гони колоната от София... та така... подмина ни в тунела преди Пловдив и после "Сериозно ли? :o " и се наложи Ванката да я гони :D :D :D

Бобче :icon_n_hug:

 

Ама и бързо я настигнах :icon_blush: нещо след 210 и бе трудно движението ... Пък като видя едни полицаи безмалко да и вляза в багажника!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Плевен напоследък се напълни с мицита. )

Снощи, на паркинга на новият Кауфланд, чисто нова сребриста Каризма. ) Ако притежателя се е записал в клуба да вземе да се обозначи. )

Също вчера, пак нов Галант, сребрист, ЕН3000.

Имаше и разни колеги от Варна и София предишните 2-3дни.

Мира, сивият нов Галант (ЕН 3000)не е "нов" -на Пламен Пенчев е, има сервиз точно срещу Технополис.

 

п.п Аз лично съм закичил с визитки поне 5-6 мицки в Плевен, интересно как никой до сега не се обади тук :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота (11.09), в Павликени на центъра видях една търновска клубна Каризма поударена отзад. Я да видим кой е бил :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много често засичам сребрист и много наточен галант 2220 на стадион "В.Левски",ако е от клуба да си каже!!! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Варна ако видят, маслинено зелен галант 90г. седан.. да свирят, светят и т.н

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее тая варна се напълнила с галанти еее как няма бре колега ама не забравяй и ти да го правиш :D :D :D !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жика аз вчера до булевард Левски карах след тебе видя ли ме :)

 

колеги и на мен ми святкайте свирете махайте ще връщам поздрава.Аз съм с :plane: червен Галант (рег. Номер 8454)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много често засичам сребрист и много наточен галант 2220 на стадион "В.Левски",ако е от клуба да си каже!!! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Явно не е от клуба, защото паркирам до него от 1 год., слагах му няколко пъти визитки и календарче, но не се обажда тук. :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя Борянка си е малко разсеяна... :icon_blush: Ако си спомняте миналата година на една от срещите с децата (пак се беше успала) и се наложи да гони колоната от София... та така... подмина ни в тунела преди Пловдив и после "Сериозно ли? :o " и се наложи Ванката да я гони :D :D :D

Бобче :icon_n_hug:

И аз те обичам Криска :icon_n_hug: :P

А сомалиеца не съм го видяла до Кауфланд, защото не кара Галант, иначе не бих пропуснала :plane:

За Ванката 4х4 - добре че намалих на 210 за да ме настигнеш след тунела с червената въшка. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сомалиеца не съм го видяла до Кауфланд, защото не кара Галант, иначе не бих пропуснала :plane:

Лелее, как можа да го изречеш това? :icon_doh: Ерес, ерес!!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 19-ти (неделя) се връщах вечерта от Бургас към София и около 20,30ч видях близо до Пловдив клубен Галант. Минах за малко пред него , пуснах аварийки да го поздравя и продължих напред ... реакция май нямаше никаква.

На Ботев на светофара с Т.Александров видях сив клубен Колт наскоро ... свирнах му .. момчето ме погледна , но пак никаква реакция и аз отпраших по трамвайните релси ... Кои са били колегите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 19-ти (неделя) се връщах вечерта от Бургас към София и около 20,30ч видях близо до Пловдив клубен Галант. Минах за малко пред него , пуснах аварийки да го поздравя и продължих напред ... реакция май нямаше никаква.

На Ботев на светофара с Т.Александров видях сив клубен Колт наскоро ... свирнах му .. момчето ме погледна , но пак никаква реакция и аз отпраших по трамвайните релси ... Кои са били колегите?

 

Аз пък те видях пред залата на ''В.Левски'' http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък те видях пред залата на ''В.Левски'' http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Аз пък те познах по задника на Лансъра от 100 метра :D кърти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сливенска Каризма мина тази сутрин около 5.00 ч. през В.Търново.Случайно да е на някой колега от тук???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tц, нямаме колеги с каризми в Сливен... Двама мои много близки карат Каризми - братчеда и един много добър приятел, ама не влизат тук и редовно ме ползват за търсачка....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Днес следобед в една пресечка на бул. Руски (Пловдив) паркирах до 1 сив галант седан с монтанска рег. много лачен, закачих му една визитка ама нямах много време и изчезнах. На който е да си признава.:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед в една пресечка на бул. Руски (Пловдив) паркирах до 1 сив галант седан с монтанска рег. много лачен, закачих му една визитка ама нямах много време и изчезнах. На който е да си признава.:rolleyes:

 

Днес, към 14.30ч влизах към Пловдив на вторият вход, от Сф и видях сребрист Галант с ксенон в другото платно, но не видях от коя страна беше волана..... :D

Да не си бил ти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...