Премини към съдържание

И аз си имам вече Галант :)


pocketrocket

Препоръчано мнение

Здравейте , вече мога с удоволствите да кажа - колеги

От днес съм горд собственик на Галант 2.4 GDI , и най-вероятно съм най-щастливия човек :icon_dance:

Колицата е 99 година, светло син металик на 190000 километра, вярно не са малко, но колата е в чудесно състояние! Минала профилактика при Милен.

Искам да благодаря на Милен, DJ-a,Estilian, Mitsubishi и още на няоклко човека, на който вече не помня имената за съветите и помоща, която ми оказаха. Въпреки, че повечето ме съветваха да не си взимам GDI аз точно този избрах :)

 

Ето го и красавеца :)

http://i.data.bg/08/08/25/1119596_t.jpg

 

 

Има малки неща, които ме притесняват, но те ще се изчистят след един круиз до Пловдив където гуруто на GDI ще изкаже мнението си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде хаирлия да е! Честит да ти е и да му се радваш мнооого хиляди! Безаварийно и умната!

edit:Пък току що и я похвалиха.... пък и не кой да е.....

Със здраве да я караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме те на 7-ми да те видим и теб и акулата ;) Честито и успех...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Да те кефи по-дълго отколкото очакваш!

И умната - тази кола е коварна: мълчаливо, но непрекъснато те подканва да я настъпваш, защото усещането, че тя може повече няма да те напусне още много време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безкрайно удоволствие с :mitsu-smiley:

 

 

Колегата е много прав:

"И умната - тази кола е коварна: мълчаливо, но непрекъснато те подканва да я настъпваш, защото усещането, че тя може повече няма да те напусне още много време!"

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да си я караш ! :icon_thumbup: Страхотна кола и да си я глезиш красавицата!

п.п. Мисля, че има 15 нови галанта само тази година! Бързо се разпространява тази ''епидемия''!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Да те кефи по-дълго отколкото очакваш!

И умната - тази кола е коварна: мълчаливо, но непрекъснато те подканва да я настъпваш, защото усещането, че тя може повече няма да те напусне още много време!

 

Между другото при мене се наблюдава обратния ефект. Карам възможно най-бавно за да мога да пристигна възможно по-късно за карам тази кола възможно - най много :mitsu-smiley:

 

Иначе благодаря на всички за пожеланията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Пожелавам ти по-вече километри и безкрайно удоволствие от привилегията да караш Галант.И най-вече умната,ако не русата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния въпрос. Къде да проверя какъв е моя двигател що се отнася до тези (4G64) работи. И в същност каква информация могат да ми дадат те?

 

Мерси

 

Добавено: колко съм тъп. В талона ми го пише :

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, да му навъртиш с кеф още 3 пъти по толкова километри и само консумативи да сменяш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния въпрос. Къде да проверя какъв е моя двигател що се отнася до тези (4G64) работи. И в същност каква информация могат да ми дадат те?

 

Мерси

 

Добавено: колко съм тъп. В талона ми го пише :

Мотора ти е 4G64 2.4 16 клапана двувалка GDI.................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...