Премини към съдържание

Още един Галант-о-мен


Препоръчано мнение

Привет на всчики и от мен!

От няколко месеца следя коментарите във форума, кето засили убеждението ми, че съм направил верния избор за марка и модел кола (не ми е първата кола, както не е и първата от тази марка, която съм карал). Сега ми е особено приятно да споделя, че вече се усмихвам по-широко, гледайки на света зад кормилото на трите диаманта. Исках да се похваля по-рано (колата я купих предния месец), но реших да изчакам и да споделя това удоволствие след профилактиките и особено след монтажа на ГИ и на ксеноните.

Ето как изглежда красавеца

 

 

 

Сега планирам среща и с DJ Tymbi за доизкусоряване на красавеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всчики и от мен!

От няколко месеца следя коментарите във форума, кето засили убеждението ми, че съм направил верния избор за марка и модел кола (не ми е първата кола, както не е и първата от тази марка, която съм карал). Сега ми е особено приятно да споделя, че вече се усмихвам по-широко, гледайки на света зад кормилото на трите диаманта. Исках да се похваля по-рано (колата я купих предния месец), но реших да изчакам и да споделя това удоволствие след профилактиките и особено след монтажа на ГИ и на ксеноните.

Ето как изглежда красавеца

 

 

 

Сега планирам среща и с DJ Tymbi за доизкусоряване на красавеца.

Честито и със здраве да си я караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и най-вече много безаварийни колометри и много удоволствие от шофирането :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! Дълги и безаварийни километри и на вас! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Дълго да сте верни един на друг :icon_n_king:

С кой двигател е? Колко ти гори на газ? Питам защото и аз ще търся комби, тъй като седаните са много скъпи :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всчики и от мен!

От няколко месеца следя коментарите във форума, кето засили убеждението ми, че съм направил верния избор за марка и модел кола (не ми е първата кола, както не е и първата от тази марка, която съм карал). Сега ми е особено приятно да споделя, че вече се усмихвам по-широко, гледайки на света зад кормилото на трите диаманта. Исках да се похваля по-рано (колата я купих предния месец), но реших да изчакам и да споделя това удоволствие след профилактиките и особено след монтажа на ГИ и на ксеноните.

От два месеца се глася да напиша точно този пост :icon_thumbup:

И аз съм доволен собственик на същия дзвер от скоро и само се чудя в коя посока да запаля... все още не съм засичал как харчи, ама известно време ще съм над тези неща в името на возията :)

Ето ме и "мен":

http://img145.imageshack.us/img145/5589/mitsubishiwd6.th.jpg

А ти дали случайно не си в Младост3 :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двама ви, и таз година един-догодина два ........ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еххх... колко обичам да виждам колеги, които карат като моя красавец ;) Пожелавам ви... хммм... че какво повече да ви пожелая - вие най-важното го имате! Имате усет за кола и сте собственици на Галант - най-ценното, което може да се купи с пари сте го направили, оттук нататък всичко е в сърцата ви :) Успех и безаварийно каране - очаквам скоро да се запознаем на някое събиране на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си ги карате безаварийно! А тази еуфория в която (предполагам) сте няма свършване ...

 

П.П. Аз също карам комби и намирам дизайна му не по-лош от този на седаните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите думи и се раздвам на добрия прием от форумистите!

Относно двигателя - бензинов, 4G63. Разхода сега е в процес на засичане, понеже съм напълнил бутилката и карам "до откат". Дори и в този случай не гарантирам, че ще съобщя коректни показания, защото ГИ е настроена да пали на бензин и да обръща автоматично на газ при достигане на определена температура (мисля, че някъде около 40 градуса). Пропуснах за ГИ: уредбата е българска (изпраител, рейка с дюзи, блок за управление), с италианска бутилка.

 

За Viksa (а и за всички) - да, живея в Младост-3 и имам усещането, че съм въждал твоя "дзвер" в квартала. Ако и ти си там, може да си провеждаме форумски срещи "по комшийски". Обозначи се , ако не ти е проблем, да споделим впечатления от красавците.

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички отново. Качил съм няколко снимки на монтираният на моя красавец газов инжекцион. Реших да не правя отделна тема за това, тъй като има писано по въпроса немалко до сега. Снимките могат да се видят ТУК. Моля, ако някой има опит при монтажа и карането с такъв тип уредба, да сподели мнение за монтажа и за поведението на колата си, тъй като още нямам достатъчно база за сравнение (т.е. все още съм минал малко километри).

Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този инжекцион е като тези които монтираме при нас - Бардолини компютър (произведен в България от BSM) и Томасето изпарител - италянски :)

Ако се настрои всичко добре, работи перфектно. Къде са ти го монтирали колега и за какви пари ако не е тайна ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Монтажът на газовия инжекцион е правен в Плевен, а настройките са му направени в София. Сумата, на която ми излезе това удоволствие, е около 1000 лв. Причината е, че ГИ е взет на доставна цена, а майстор му беше брат ми. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...