Премини към съдържание

Коментари за срещата в Стара Загора


Препоръчано мнение

О-хо-ооооооооооо пиле, падна ли ми..... :icon_n_bash:

Значи, отиваме в неделя на вилата в Пордим да ти ги върна...

Подготвяй се... :essen: :skara: :icon_drunk:

Приятелю мой,аз ти паднах в ръчичките от самото ни запознаване.Най тържественно ти обещавам ,че ще го направим това на Пордим,но не тази седмица.Тази седмица съм обещал на дребния фен да го водя на чифлика да се къпем в минералните басейни(тъкмо да се ослушам за легловата база за следващата среща на клуба и да огледам поляните :icon_dance: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги,

Беше невероятно!!! Нямам думи да опиша удоволствието, което изпитах :) Всичко беше перфектно :)

Много се радвам, че отидохме и до децата в дома :) Техни усмивки и радостни личица ми напълниха сърцето. Когато си тръгвахме всички питаха кога ще ги водиме пак на поляните и ще си играеме с тях. Бяха толкова щастливи, че сме ги посетили.

Скоро ще има малко снимки и от мен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Беше невероятно!!! Нямам думи да опиша удоволствието, което изпитах :) Всичко беше перфектно :)

Много се радвам, че отидохме и до децата в дома :) Техни усмивки и радостни личица ми напълниха сърцето. Когато си тръгвахме всички питаха кога ще ги водиме пак на поляните и ще си играеме с тях. Бяха толкова щастливи, че сме ги посетили.

Скоро ще има малко снимки и от мен :)

 

Дааа, септември трябва да направим пак едно събиране с тях... обещахме им като се поразхлади да ги заведем пак на поляните горе, казаха че много им е харесало, а и вече имаме опит с яденето и пиенето! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Браво бре...и не помноите а :icon_angel: Първо вечерта седнахме на един басейн и след него пак се качихме на полянката ,но уви маи никои не помни, че сме били там през нощта :icon_doh:

А на сутринта ставайки да ходя на кафенце, Ванката точно за една минута така ме намами, че след един час вече бях на морето и си пекох дупето :hysterical: После към 19:00 си тръгнахме от морето и в 22:15 бях пред телевизора да си гледам финала от евро 2008-ма

 

Ами откъде да ви знам, вие сте си малко луди глави с Ванката. Спомням си, че вечерта седнахме в колата му и се заговорихме за нея. По едно време Ванката вика "Лелелеее тази кола е запалена бре" :)

Не сме се усетили, че си говорим на запалена кола. Показваше ми на лаптопа снимките.

А отвънка се виеше българско хоро, като на сватба... :D

После започнаха руски романси, придружени с много наздравици. :drinks:

На сутринта ставам и гледам няколко колеги с лаптопите онлайн във форума да информират за срещата - Валката и Слави бяха първите флудери :post:

После на басейна беше супер. Играхме малко и тенис на корт. :tennis:

 

Културни и възпитани хора, които се веселят без да прекаляват. Ей голям клуб сме да знаете... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами откъде да ви знам, вие сте си малко луди глави с Ванката. Спомням си, че вечерта седнахме в колата му и се заговорихме за нея. По едно време Ванката вика "Лелелеее тази кола е запалена бре" :)

Не сме се усетили, че си говорим на запалена кола. Показваше ми на лаптопа снимките.

А отвънка се виеше българско хоро, като на сватба... :D

После започнаха руски романси, придружени с много наздравици. :drinks:

На сутринта ставам и гледам няколко колеги с лаптопите онлайн във форума да информират за срещата - Валката и Слави бяха първите флудери :post:

После на басейна беше супер. Играхме малко и тенис на корт. :tennis:

 

Културни и възпитани хора, които се веселят без да прекаляват. Ей голям клуб сме да знаете... :)

Абре какво да ви кажа :Живот като на кино,тънем в разкош и хич ни е не :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де зимна среща...но нали преди това имаме морска среща. Лято е! :sunrise2:

Вече съм на волана в очакване, ще пишат националните всекидневници, за невероятно количество японски акули по българското крайбрежие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам dosev4eto само ли беше със 2G, защото само неговия видях на снимките?

Ааааааааааааа не бях само аз :icon_thumbup: и Юли беше с неговия самолет, само че Лео му го отнесе да се повози та да не забрави какво беше това да караш Еклипс :rolleyes:

 

П.П. Лео, приятелю, моля да ме извиниш за шегата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Същият този камък, дето падна на колата ми и не и остави и драскотина ще да е падал на главата ми предния ден тайно и многократно!

2. Да ме биете да ям друг път, че ми се изви свят по едно време!

3. Тишо, не е почти 12 часово барбекю, ние бяхме на поляната от 13.00 до 2.30 (по последни данни) = 13 1/2 часа..........................................................................................................................

4. Колеагата, който се притеснява, че се трепем по организацията - да не се притеснява грам! Такъв ни е кеф на всички, че по-голям - има, ама рядко! Пък добре дошъл, всяка помощ е ОК

 

Снимки ще пусна след обработка, не знам кога ще мога.

 

Колеги, някой откровено е забравил едно фенерче в моята кола. Идея нямам какво е търсил в нея, ама всичкото ми оборудване е налице + разни барбекю атрибути, които Ечика ми тикна в ръцете и така си останаха в мен! Фенерчето е хубаво, на който е да се обади да му го върна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О, Роско ти се появи най сетне. Къде се ската бе човек, ама да ти юлско утро си посрещал сигурно.

Ама това за яденето и други го бяха забравили или поне и аз бях от тях :rolleyes:, признавам си. Нищо на следващата веселба ще коригираме програмата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Същият този камък, дето падна на колата ми и не и остави и драскотина ще да е падал на главата ми предния ден тайно и многократно!

2. Да ме биете да ям друг път, че ми се изви свят по едно време!

3. Тишо, не е почти 12 часово барбекю, ние бяхме на поляната от 13.00 до 2.30 (по последни данни) = 13 1/2 часа..........................................................................................................................

4. Колеагата, който се притеснява, че се трепем по организацията - да не се притеснява грам! Такъв ни е кеф на всички, че по-голям - има, ама рядко! Пък добре дошъл, всяка помощ е ОК

 

Снимки ще пусна след обработка, не знам кога ще мога.

 

Колеги, някой откровено е забравил едно фенерче в моята кола. Идея нямам какво е търсил в нея, ама всичкото ми оборудване е налице + разни барбекю атрибути, които Ечика ми тикна в ръцете и така си останаха в мен! Фенерчето е хубаво, на който е да се обади да му го върна!

Роско, предполагам че фенерчето е моето - mini mag-lite - черно.

След като събрахме и натоварихме всичко, имаше и група за евакуация........ на мен се падна честта да карам твоя "беглец". Не ме питай, какъв зор видях с твоето запотено стъкло - карах малко на фантазия.

Да ми го носиш другия път, че ми е от Ирак и ми е много "скъпо" :icon_blush:

Благодаря ти предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О, Роско ти се появи най сетне. Къде се ската бе човек, ама да ти юлско утро си посрещал сигурно.

Ама това за яденето и други го бяха забравили или поне и аз бях от тях :rolleyes:, признавам си. Нищо на следващата веселба ще коригираме програмата.

Велико, да не мислиш, че с ядене е много лесно........ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааа не бях само аз :icon_thumbup: и Юли беше с неговия самолет, само че Лео му го отнесе да се повози та да не забрави какво беше това да караш Еклипс :rolleyes:

 

П.П. Лео, приятелю, моля да ме извиниш за шегата :icon_blush:

 

А, бе замислих се дали да не отпраша и аз на някъде с на Юли еклипса. Към някой нотариус да ми я прехвърли без документи поне докато не е готов моя :D

 

Колеги наистина покрай всички мицубишита и покрай шофирането ми на еклипса на Юли си върнах живеца и си припомних, че да караш кола може да значи и да изпитваш удоволствие, а не да псуваш като луд горкото возило :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, да не мислиш, че с ядене е много лесно........ :icon_dance:

 

Намекваш, че трябва и акъл - така ли Тошко да те разбирам. Ама каквото и да е, то маратона си беше доста продължителен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намекваш, че трябва и акъл - така ли Тошко да те разбирам. Ама каквото и да е, то маратона си беше доста продължителен.

Ти остави акъла.

Искам да кажа, че ядене + пиене = 15кг. излишно тегло.

Т.е. многото ядене носи много пиене, което е доста килца на едно място и на един етап почва да пречи.

И аз така - да хапна да не ме хване много - и Air-bag - почва да пречи........

Така, че не се притеснявай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти остави акъла.

Искам да кажа, че ядене + пиене = 15кг. излишно тегло.

Т.е. многото ядене носи много пиене, което е доста килца на едно място и на един етап почва да пречи.

И аз така - да хапна да не ме хване много - и Air-bag - почва да пречи........

Така, че не се притеснявай.

Ей сега разбрах защо все още съм "елегантен"!

Тоше, мерси за транспорта, ако аз карах тогава........ и да не беше потно стъклото..... аз се бях замъглил......

За фенерчето - нямаш никакви грижи! аз имам спомен такова от баща ми, лека му пръст, същото, само дето му изгоря крушката.... Ако знаеш откъде да си намеря такава - много ще имам да черпя, обещавам!

Ще ти пиша на л.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре...и не помноите а :icon_angel: Първо вечерта седнахме на един басейн и след него пак се качихме на полянката ,но уви маи никои не помни, че сме били там през нощта :icon_doh:

А на сутринта ставайки да ходя на кафенце, Ванката точно за една минута така ме намами, че след един час вече бях на морето и си пекох дупето :hysterical: После към 19:00 си тръгнахме от морето и в 22:15 бях пред телевизора да си гледам финала от евро 2008-ма 

 

Ако трябва да съм честен тръгнахме към 19:25 и спирахме няколко пъти да зареждаме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста се постарах да спра дъжда но успях... не казвам какво принесох в жертва, че ... ;)

Silveria- ти къде се скри!?

Ми почакахме дъжда да спре 20-30 минути и като видяхме че се усили отидохме до Стара Загора по клубове разни. Хубав град ама билярдите им хич не струват ..

После към 1 часа в кревата и сутринта от 10 до 2 в басейна - не съм излизал .. така съм изгорял в момента че всичко ме сърби :D

 

P.S. Колегите със снимки в сайтовете за такива (picassa алабала) има ли шанс да качите някаде оригиналите че не можах да видя от каде ако въобще може да се свалят. Пък така много мънинки .. на общата снимка едвам се виждам .. иначе страхотно прекарване ..

rosko скарата грешка няма .. само крачета трябва да и се направят че много клечене

Big Boss: да пускаме ли тема за шатрите или направо го считаме за решено и да гледам каде са най-хубави (цена/качество)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Същият този камък, дето падна на колата ми и не и остави и драскотина ще да е падал на главата ми предния ден тайно и многократно!

2. Да ме биете да ям друг път, че ми се изви свят по едно време!

3. Тишо, не е почти 12 часово барбекю, ние бяхме на поляната от 13.00 до 2.30 (по последни данни) = 13 1/2 часа..........................................................................................................................

4. Колеагата, който се притеснява, че се трепем по организацията - да не се притеснява грам! Такъв ни е кеф на всички, че по-голям - има, ама рядко! Пък добре дошъл, всяка помощ е ОК

 

Снимки ще пусна след обработка, не знам кога ще мога.

 

Колеги, някой откровено е забравил едно фенерче в моята кола. Идея нямам какво е търсил в нея, ама всичкото ми оборудване е налице + разни барбекю атрибути, които Ечика ми тикна в ръцете и така си останаха в мен! Фенерчето е хубаво, на който е да се обади да му го върна!

 

 

Тия атрибути ти ги подарих като аксесоар към барбекюто ,че вършат хубава работа ,а и ти ми подари престилка :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на волана в очакване, ще пишат националните всекидневници, за невероятно количество японски акули по българското крайбрежие.

 

Ами хайде де! Насрочвайте датата ;) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде де! Насрочвайте датата ;) :icon_thumbup:

 

Хайде! :icon_thumbup: Аз имам познати в Автотруд... Е не е ежедневник, но пък току виж се изкефили на ентусиазма ни и решили да споделят с читателите си, колко е хубаво да си диамантен фен! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Колегите със снимки в сайтовете за такива (picassa алабала) има ли шанс да качите някаде оригиналите че не можах да видя от къде ако въобще може да се свалят.

Кликваш върху снимката ,която си избрал и после ...

post-2589-1214975563_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия атрибути ти ги подарих като аксесоар към барбекюто ,че вършат хубава работа ,а и ти ми подари престилка :icon_rock:

Да беше ми подарил генератора Хонда ;) Знаеш ли колкот добре ще ми дойде за палатките това лято - охоооо!!! Тамън в 4 през нощта, като се замъгля като Роско на Джулая, ще мога да си намеря лесно палатката.

 

За колегата silveria - няма да ги слагам в галерия, а ще ги кача в една папка и само пускате mass download и си свиркате, докато не ги източите. Както обещах - и моите снимки ще се случат, малко търпение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Само едно не разбрах. От всички снимащи, щракащи, святкащи хорица по поляната само толкова снимки ли има? Или другите не са сложили лента във фотоапаратите си? :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегата silveria - няма да ги слагам в галерия, а ще ги кача в една папка и само пускате mass download и си свиркате, докато не ги източите.

 

Евала .. точно това имах предвид .. че иначе ако трябва 1 по 1 да кликам и записвам ... стар съм за тия работи вече :icon_drool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега разбрах защо все още съм "елегантен"!

Тоше, мерси за транспорта, ако аз карах тогава........ и да не беше потно стъклото..... аз се бях замъглил......

За фенерчето - нямаш никакви грижи! аз имам спомен такова от баща ми, лека му пръст, същото, само дето му изгоря крушката.... Ако знаеш откъде да си намеря такава - много ще имам да черпя, обещавам!

Ще ти пиша на л.с.

Абе то, не че аз бях извън мъглата, ама докато съберем техники, барбекюта, това-онова и изветрих малко. То беше егати маратона.

;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...