Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги и при мен май ще се променят плановете, с жената мислим да сме в СЗ още в петък, но ако закъснеем от работа сме с вас в колоната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , аз предлагам да си се движем спокойно с 110-120 км/ч в колонка за да не мине бързо това хубаво време , а и ми се пълни душицата като гледам компа какъв разход ми дава на този маршрут (понеже често го пътувам)

 

П.С. аз мисля да направя няколко клипчета както и много снимки с моя апарат ,който не е перфектен , но мисля че става за случая! В този ред на мисли ,мисля няколко пъти да задминавам групата за да мога да я снимам добре , за това да не се сърдят колегите ,че развалям реда! После веднага ще си се прибера на мястото :)

Според мен колоната трябва да се движи с около 100 км./ч. по такъв път( магистрала).............от опит знам че това е най добрата скорост в случая...............трябва от зад на колоната ,най последния да е умел шофьор - т.е. да може да преценява ситуацията от пред и да "затапва" по възможност другата лента когато се налага изпреварване на друго МПС движещо се в нашата лента и по бавно...........с други думи последния трябва да осигурява коридор в другата лента когато е необходимо за да не се разпокъсва колоната.................поне така правя аз когато се движим в колона.......... :rolleyes:

На съборите на БМВ примерно там ги съпровождат полицейски патрули и няма проблем тогава.................но случая е друг при нас и трябва сами да се оправяме ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма да е лошо да се обадите да си потвърдите резервациите за утре. Дамата от хотела каза, че ще има много хора. Някой да не изкара нощта принудително до барбекюто на поляната :). Не че ще е лошо.....

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги от София, имайте предвид, да ми се обадите преди да тръгнем от София на бензиностанцията на ЛУК, да ви раздам тениските. :)

Ще бъда зает много с организацията за всичко и моля всеки, който си е поръчал да ми се обади преди да тръгнем.

Аз ще дойда в 8.15 часа. :)

 

За движението в колона трябва да караме малко по-леко и ако случайно се разкъса колоната не се притеснявайте и не правете опасни маневри на този, който е нарушил цялостта и. Не сме ескортирани от полиция и не правете каквито и да е рискове!

Препоръчителната скорост е около 100-110 км/час. Не повече... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма да е лошо да се обадите да си потвърдите резервациите за утре. Дамата от хотела каза, че ще има много хора. Някой да не изкара нощта принудително до барбекюто на поляната :). Не че ще е лошо.....

:rulez:

Вслушах се в съвета на колегата adidas и звъннах на рецепцията на ПС "Марица изток" за да потвърдя заявката си.

Оказа се, че резервацията ми липсва и благодарение на това, че ми трябва апартамент, защото ще съм семейно, ми приеха резервацията на ново. С други думи, свободни двойни стаи - няма. Има все още свободни апартаменти.

Призовавам ви и аз да си проверите и потвърдите резервациите за да няма изненади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вслушах се в съвета на колегата adidas и звъннах на рецепцията на ПС "Марица изток" за да потвърдя заявката си.

Оказа се, че резервацията ми липсва и благодарение на това, че ми трябва апартамент, защото ще съм семейно, ми приеха резервацията на ново. С други думи, свободни двойни стаи - няма. Има все още свободни апартаменти.

Призовавам ви и аз да си проверите и потвърдите резервациите за да няма изненади.

Колега сега се обадих и НЯМА проблеми с резервацията ми!!! А съм я направил преди 1 месец :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си бях направил резервацията от преди месец, ама ми казаха, че сега съм нямал и трябва да се оправям :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така се оказа и с моята резервация.........Ма здраве да е........Какво по хубаво от това, да си я направим денонощна -срещата......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се току-що в хотела. Потвърдих резервацията. Нямаше никакъв проблем.. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да взема да сложа аз палатката в камиона....... За всеки случай, де. ако ми пазят резервацията - мога да си отстъпя стаята на някой по-нуждаещ се....

Идва среща, идва среща.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички колеги на които съм им казал, че аз ще им направя резервация, да не се притесняват. Резервациите на мое име са си така, както сме ги направили! Така че няма причина за безпокойство! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги от Бургас, предлагам да се изчакаме сутринта на 28.06 на бензиностанция OMV която е до колелото на "Метро". Събираме се там от 8.00 до 8.30 часа и потегляме. За да могат да се включат и колегите от Варна, ще минем през Айтос.

Групичката от Варна - като пристигнете в Айтос и след голямото кръстовище, тръгвате посока Карнобат и на първата възможна бензиностанция, която е на "Шел" мисля - там ще ви изчакаме от 9.00-9.20 часа.

Надявам се времето да е достатъчно за всички. Ако има нещо за уточняване, звънкайте - телефона ми е 0888 221737 Велико.

 

 

За колегите от Бургас тази организация остава и да допълня още нещо - към Сливен ще бъдем примерно около 10.30 часа, може и по рано. Там примерно на детелината /пътния възел за Ст. Загора/, ще се съберем с колегите които ще са от Сливен. Там по точно къде може да се спре за да ни изчакат, да каже Слави /Mitsubishi/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е по Стара Загора, ама при нас в момента такъв дъжд се сипе, направо не е истина..... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е по Стара Загора, ама при нас в момента такъв дъжд се сипе, направо не е истина..... :icon_hmm:

 

В момента попитах за времето в Стара Загора и разбрах , че не вали,не е валяло , но е малко мрачно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година градушката не ни уплаши, та някакъв дъжд... :)

А и знаете до къде вали, нали... до паркинга на Марица Изток... към поляните не смее! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Музиката ще е от мен :icon_dance: Дано да няма проблем с тока :icon_angel:

 

Генератора е вече натоварен в колата :icon_thumbup:

 

само ,ако може някой да вземе дълъг разклонител /макара/ и разбира се къси защото нямам :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,дойде ми идея тъй като гледам ,че всички колони :mitsu-smiley: си правят сметката да пристигнат към 11-11.30

защо не се съберем всички на Билла като с децата и от там да направим една внушителна колона ,ако сте съгласни със мен предлагам среща 11часа на Билата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...ако може някой да вземе дълъг разклонител /макара/ и разбира се къси защото нямам :icon_rock:

Аз ще взема каквито разклонители имам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...