Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз ще се опитам да се присъеденя към северния ръкав на :mitsu-smiley: колоната,но нека да не избързваме с уговорките няколко дена преди събитието ще се разберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде над хотела ли? :icon_hmm:

 

Много е близо до хотела, има и табела "Богородична стъпка". Като караш по пътя за Баните на "У"-образното кръстовище не завиваш наляво, а надясно така след около 400м стигаш до хотела, който ти се пада отдясно! След още 100м имаш отбивка надясно с табелата, която съм описал по-горе. След още 200м вдясно, има черен път към едни поляни... Там ще сме! :)

Ето и телефона ми, ако някой има проблем с намирането на мястото! :) 0887 93 43 44 - Дани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е близо до хотела, има и табела "Богородична стъпка". Като караш по пътя за Баните на "У"-образното кръстовище не завиваш наляво, а надясно така след около 400м стигаш до хотела, който ти се пада отдясно! След още 100м имаш отбивка надясно с табелата, която съм описал по-горе. След още 200м вдясно, има черен път към едни поляни... Там ще сме! :)

Ето и телефона ми, ако някой има проблем с намирането на мястото! :) 0887 93 43 44 - Дани.

Ако и това не помогне??? Питаш някой от местните, къде има паркирани най много :plane: :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко полезна иформация:

В Кауфланд от понеделник 16.06 ще пуснат на добри цени шатри 3/3м Н=2,5м - 30лв

Рибарски столове по 3лв. и 6лв.

Хамак - 15лв.

Сгъваем къмпинг стол по 15лв.

Електрическа хладилна чанта на 12V. - 65лв (смятам да си взема, че е на сметка, в Метро са по 72лв.)

Спални чували от 10-16лв

Палатки 16-100лв (доста големи са тези от 100лв. - 6 местна и 2м висока)

Барбекюта за по 10-16лв.

Въглища 5кг за 4,50лв.

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :icon_bye: , до сега изчаквах със въпроса ,но няма ли някой да се ангажира със музиката защото ДЖ Мони до сега не е писал по темата :icon_thumbup:

 

 

 

Знаете тока е осигурен от мен :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма други желаещи, аз мога да се ангажирам с озвучаването. Нали съм екс-DJ, все ще измисля нещо, което да свърши работа. Само ще помоля да ми помогнете с музиката, щото не разполагам с голям избор от песни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crybaby: За сажъление аз няма да мога да дойда тази година(със семейството ще бъдем на море),но

Ви желая весело изкарване :icon_n_gathering: :drinks: :ura:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес докато резервирах още една стая в хотела ми казаха, че е добре да се появим там до обяд... Така че смятам да не рискуваме, а първото нещо като отидем е да се настаним и после към поляните, да не се окаже, че няма стаи или сме закъснели!

Предупредих ви, че е малко държавна работа и като са ми дали съвет да е до обяд нека е до обяд...

Може на Ст.Мин.Бани след 12ч. на обяд да не работят... :D и да се налага да търсим резепционистката в басейна за да ни даде ключове за стаите! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :icon_bye: , до сега изчаквах със въпроса ,но няма ли някой да се ангажира със музиката защото ДЖ Мони до сега не е писал по темата :icon_thumbup:

Знаете тока е осигурен от мен :icon_rock:

Този път и аз мога да участвам с музика:Усилвател-AKAI мноооооого мощен и две тон колони които трудно ще се поберат в багажника на :mitsu-smiley: и РС-то :icon_angel: а самата музика събираме който каква иска и всичко ще ОК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още 4 души се записаха днес за срещата. Колагата Toranaga и аз nmizov заедно с половинките си, сме на линия! :icon_thumbup:

Още не се знае само дали с един Галант или с два ще бъдем?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би се притесняват , да не им вържем тенекия........Всеки на тяхно място, би се прЪтснил.........Представяш ли си, при толкова заявки, Да вземем да не отидем..... :rofl: :rofl: :hysterical: А те през цялото време, са връщали клиенти заради нас......За това е най добре, да бъдем точни и дисциплинирани, и да отидем на време......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би се притесняват , да не им вържем тенекия........Всеки на тяхно място, би се прЪтснил.........Представяш ли си, при толкова заявки, Да вземем да не отидем..... :rofl: :rofl: :hysterical: А те през цялото време, са връщали клиенти заради нас......За това е най добре, да бъдем точни и дисциплинирани, и да отидем на време......

Ами не знам, но преди малко като се обади колегата, тази от рецепцията се шашнала. Каза, че местата са почти изчерпани. Така че ако има още които се чудят, да побързат!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да се присъединя към вас този път, живот и здраве да е. Ще бъда със съпруга ми, но няма да правя резервация. Не знам дали с колоната ще пътуваме, но ще се чуем, за да питам кой на къде е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, но преди малко като се обади колегата, тази от рецепцията се шашнала. Каза, че местата са почти изчерпани. Така че ако има още които се чудят, да побързат!

Явно по принцип девойчето си е притеснително, защото като си резервирах стая още миналия месец, тя твърдеше, че съм последния и повече няма да прави резервации :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И последно от каде се сформира колоната която тръгва от София и в колко ??????????????? :icon_crying:

Събираме се на бензиностанция Лукойл след караулката в посока Пловдив :) А часа май все още не е уточнен :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И последно от каде се сформира колоната която тръгва от София и в колко ? :icon_crying:

 

От Лукойла на магистрала Тракия след караулката на излизане от София! :)

 

Ето и часът между 8:00-8:30 се събираме! :)

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак днес резервирах стая, и първо се обади една позната и са и казали, че няма места...После като стана дума, че е за срещата на митсу веднага се намериха места :)

 

MITSU FOREVER ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрано ще следя темата за да разбера и часът

Поздрави на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Колега ,следи темата по-внимателно! Точно преди твоя коментар Dani е написал в колко часа ще е тя-а именно от 8:00 до 8:30 трябва да сме там , за да може да се тръгне и да сме на време в Стара Загора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си редактирах мнението 3 минути след колегата Жоро, щото видях че съм пропуснал часа да напиша! :icon_blush: Моля да ме извините! Всичко е наред вече! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани сори за спама, да питам неможе ли да се направи както на някой тракери да пише кой кога последно си е редактирал поста? И аз често ги редактирам мойте :)

 

Разбрах Дани :icon_thumbup: :icon_clap:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани сори за спама, да питам неможе ли да се направи както на някой тракери да пише кой кога последно си е редактирал поста? И аз често ги редактирам мойте :)

 

Може! :) Погледни моя по-горе и ще видиш, че е написано, :) че съм го редактирал в 22:06! :)

А, за да ти излиза и на теб има една отметка като си редактираш поста (трябва да правиш пълна редакция не бърза) която трябва да отметнеш! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...