Премини към съдържание

Събиране в неделя в София


Препоръчано мнение

Светльо е прав.... Не сме деца! Аз си направих програмата сложно, за да съм навреме... Неделя, неделя, ама ангажиментите са си ангажименти.

Последно?!

 

П.П. Отделно - кафенцето и мола са доста сериозна пречка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 131
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колко жалко, че сте сменили часа на срещата от 17 на 14.. как не съм го видяла вчера.. Освен да ви пожелая приятно срещане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз започнах темата, пак да се обадя:

 

Остава за 14:00 часа, пък ние 3 часа така или иначе минимум ще сме там... както се казва - ще бъдем на два тура, пък който има сили ще ги изкара и двата. Не мисля, че ще си омръзнем толкова бързо - докато се запознаем (някои от нас), докато измислим къде ще ходим, пък да се снимаме... пък има нови автомобили - ще отидат час-два... като седмен, вече ще е към 17:00 и като дойдат следващите колеги, просто ще се обадят и ще им кажем къде сме!!! Аз лично и до през нощта мога да го изкарам, зависи как ще се развият нещата.

 

За мястото - Министерство на земеделието. Адресът е бул. Христо Ботев №55. Това е срещу високата сграда на КНСБ, ако се идва откъм петте кюшета - втората пряка вляво след площад Македония. Мястото е огромно, ако не се ориентирате - провете го в bgmaps.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя точно до паркинга и не съм го виждал да работи в неделя така че....там сме :icon_thumbup:

 

P.S. Хора има ли още от пласмасовите пластини които се закачат към номерата("Mitsubishi fan club Bulgaria")????Много искам да си сложа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Аз работя точно до паркинга и не съм го виждал да работи в неделя така че....там сме :icon_thumbup:

 

P.S. Хора има ли още от пласмасовите пластини които се закачат към номерата("Mitsubishi fan club Bulgaria")????Много искам да си сложа...

 

Има. Утре ще ти донеса.

Аз ще мина за малко да ви видя от уважение към колегите, пък вие ще си продължите и след 17.00 часа на два тура. :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕХАаааааа.... най на края срещааааа.... :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: аз също сам там да знаете... и ще съм безкрайно благодарен ако се намерят и за мен две пластини за номерата... :icon_blush: до утре мицита...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в петък вечерта ли ще решаваме да местим часа на срещата?

До сега защо не писахте за това?

Ако е в 17.00 часа аз няма да мога.

За напред се казва мястото и часа на срещата предварително 2 седмици преди това.

Сега да не влезне някой да каже, че иска да е в 21.00 пред Метро, защото е в провинцията.

Излагаме се. :(

Светльо самата идея за срещата стана спонтанно .. току що погледнах на 14 май някой е дал идея да се видим и то с първоначално предложение 17 часа. Така че аз само казах че е по добрият вариант да си остане в толкова. Не съм писал до сега защото тогава влязох сефте да чета темата. Вижте се .. аз ако успея успея ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина стана много неприятно този път с уговорката.

Иска ми се да обещая, че ще дойда, но си направих плановете от 2,30 до 5, че да успея в 5,15 за първоначалната среща, пък чак сега видях промените. Много жалко. :icon_crybaby:

Нищо, грешката си е моя, че изпуснах промяната. Все пак ще мина в 17,30, дано има някой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да повярвам колко много :mitsu-smiley: -та на една на бързо организирана срещичка.

Беше много хубаво. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина имаше много диаманти на срещата.В пъти повече от предната пред Зоологическата градина.Имаше от всички представители на марката :mitsu-smiley: Толкова много :plane: на едно място...Нямаше как да не зарадват окото :icon_thumbup: Ето малко снимки от мен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247405

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, да, и аз се изнененадах колко много коли имаше. Всичко беше под надслов "Доминацията на Галантите" :D Аз бях единствения с Colt, докато не се появи и един червен. Но имах чувстото че съм сред акули :)

 

Наколко снимки от мен ще има по-късно днес...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми евала за хубавото събиране аз както и очаквах не можах да сколасам..

П.П. Отделно - кафенцето и мола са доста сериозна пречка!

Да, сериозна пречка са, когато трябва да угаждаш на жената .. :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да дам бърза равносметка, пък подробностите после. Срещата беше прекрасна, чак не мога да повярвам, че успях да предложа нещо преди 2 дни и да се съберат толкова хора. Равносметката е много прекрасни хора, с много прекрасни коли... Слънце, пек, усмивки и снимки... Последното от мен скоро ще го кача, като най-много очаквам да видя снимките на Дани.

 

Silveria, събирането беше доста объркано като местоположение, защото първо се събрахме на два лагера от двете страни на министерството... после се скупчихме и мръднахме на големия паркинг до КНСБ, където и останахме. Към 15:00-15:30 слязохме в едно заведение, на самия ъгъл на Стамболийски и Ботев и финално бяхме останали около 5-6 човека, които си тръгнахме в почти 18:00, когато си правехме кръгчета на паркинга, да си пробваме един на друг колите.

 

Снимки, както казах - ще дам после... Още веднъж благодаря на всички, които дойдоха... успях да се похваля с новата придобивка, да се запозная с много хора и да стана член на клуба... което, като се замисля, е повод да се почерпим... така че - казвайте следваща дата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер си беше! И карах за пръв път Галант! Стиляне, благодаря, супер е самолета!

Очакваме следващата среща - на барбекю, а и националната се задава!

Но дотогава - полянки и скаричка....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотна гледката на толкова много :mitsu-smiley: на едно място. Аз като малко по срамежлив успях да се запозная едва с 3-4 голеги по :plane: , които, въпреки че, са едва малка част от всичките са прекрасни хора. Специални благодарности на DJ Tymbi за помощта която ми оказа. Искрено се надявам на следващата среща и аз да имам възможността да стана член на този прекрасен клуб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хоп! Качих няколко снимки от срещата... Най-ефектното, разбира се, беше Evo-то на Poli :)

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247462

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам, наистина това ево е много приятно на вид, само не знам колегата как не му чупи бронята по нашите улици. Моето е почти колкото това (може би 1-2см по-високо) и едва го опазва момчето, което го караше (за жалост нямам книжка още :icon_blush: ). Много хубава среща, наистина много коли имаше, само ме е яд, че нямаше повечко от моя модел, но въпреки това беше готино :) За жалост обаче трябваше раничко да си тръгваме, че после имаше малко уроци по драг на Божурище :rolleyes:

 

Само да питам нещо колегата СуперМен... ще може ли някой ден като си по-свободен събота и неделя да се видиме по пистата да дадеш някой tip&trick за драг с този модел... е, и който и да е друг с такъв автомобил, няма да откажа съветчета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше най-масовата среща до момента. Имаше над 25 автомобила, като това е нов рекорд в историята на клуба за регионална среща. Очаквам да се съберем повече на Националната среща... Иначе според мен беше доста величествено! Толкова Галанти на едно място :wub: Красота!

Видях се и се запознах с нови колеги, които до сега не бяха идвали на среща! :)

Приобщихме още няколко члена към обществото ни! :) Хубаво стана!

А относно снимките, Стиляне, не очаквай нищо от мен... Всичко е в Пламен и Руслан! :D Те да изтърсват фотоапаратите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

срещата беше супер - направо не повярвах, че се събрахме набързо толкова коли :mitsu-smiley: . То и затова се преместихме на паркинга до КНСБ, че не ни стигна мястото на улицата пред МЗГ. Малко се поопекохме на слънцето, но пък за сметка на това обменихме доста реплики и си поприказвахме както трябва, направихме си хубави снимки и се запознахме с новите колеги. След това и в кръчмата вярвам, че е било хубаво, но аз имах други задачки и нямаше как да остана. Надявам се на следващата среща да се съберем още толкова :mitsu-smiley: и тогава вече ще трябва да си наемаме по-голям паркинг за срещите. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...