Премини към съдържание

Среща на изтребителите във Варна (3-та част)


Препоръчано мнение

Супер!!! Благодаря на всички ви, че ще отделите от ценното си време да се съберем и запознаем! Нека да покажем че и нас ни има ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Колеги напомням ви, че мероприятието наближава ;) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще са добре дошли представители на всички модели на митсу, и то не по един :)

 

P.S. Дани 10х за визитките! Доста сложих на стъклата на самолетите в града ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

идеята е супер ,благодаря за поканата ,но на път за пловдив преди 3-4 дни се спрях в една мантинела ,на завоите преди слънчев бряг, тъкмо щях да слагам гуми тъй като предните бяха като сликове и така ,колата продължи направо без да завие

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, обръщам се към вас, със следното послание: Срещата е за всички фенове на митсубиши!!!! (т.е. не е нужно да карате кола митсу, или да сте на 20 години, или да сте мъж или жена, или да сте от Варна или не и т.н.)...Единственото изискване (така да се каже) е да сте фен на тази марка :). Утре ще ви очаквам на морска гара!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така мероприятието приключи. Искам да споделя колко доволен останах този път! Специални адмирациии за колегите от Шумен и Русе които дойдоха и ни уважиха :worthy: Единственно съжелявам, че така се случи, че и клуб БМВ имаха събор на същото място и самолетите бяха пръснати...По късно ще има и снимков материал :) Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички фенове които ни уважиха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пръв път участвам на такава среща и мога да кажа че ми хареса :rolleyes: .Имаше лично за мен какво да видя и споделя с колегите,особенно Голям ФЕН много ми зарадва окото.Искаше ми се да видя и някои Grandis и Pajero,но какво да се прави.

Надявам се другия път да сме повече и да видим и другите модели :mitsu-smiley:

(Очаквам снимките с нетърпение :icon_dance: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че не оспях да доида и аз :icon_crying: но за следващия път трябва да оспея :icon_thumbup: .Чакам да видя снимки

 

Модераторски контрол: Колега, пишете грамотно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изкарахме си добре успяхме да се запознаем с някой от колегите чакаме следващата среща :rulez:

най малката фенка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е всяка неделя да има такава среща аз лично до сега съм ходил само на опел-ските срещи защото там имам много познати, и като цяло ми харесва как са се организирали момчетата, с нетърпение очаквам следващата ви среща за да се запозная и с вашия клуб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Емо,добра среща на :plane: :mitsu-smiley: сте си направили.

Както виждам,имало е за какво да се присъствува.Яд ме е,че бях на работа и не можах да дойда. :bang:

Тябваше да качите и някоя снимка на участниците от срещата.

:clapping2: :clapping2: :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за снимка на участниците(обща) в събирането е добра идея , която може да реализираме при следващата ни среща :specool: Търсих , но не открих галерия с колите на потребителите на форума :icon_n_dunno: ,ако има такава ще е по лесно да се опознаем :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и снимковия материяал ЦЪК

 

 

Браво колеги, :icon_thumbup: вижда се доста хора сте се събрали от Варна и региона. А бе като има желание стават срещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...