Премини към съдържание

Искам крилце на моя колт - ще летя :)


Препоръчано мнение

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Емо, с цвета на колата май ще е по добре... :icon_hmm:

 

Аааа определено повече от година го мисля как ще е черно :) Те приятелите ми и за джантите ми викаха да не са черни, но в крайна сметка мен така ме радва... Нямам търпение да дойде пролетта и да сложа 15-ките :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е топ оферта, но ако един приятел монтьор ми намери крило за 100-тина лева, преправи се за 20-30, и се боядиса за към 50 ... може да се докарат до 180, мах 200лв.

 

Колега оригиналното не е баш 1200лв,а е 450,поне беше толкова когато си купувах колата (cz3).това е цена без боядисването,но въобще не съжалявам че го поръчах, защото оригиналното си е най-добре а и отваря колата адски много.Все пак то си е от турбоверсията (czt) и върши точно това за което е предназначено,освен голямата разлика във външния вид :wub: .Над 130-140 км/ч колата си се залепва и се държи изключително стабилно на пътч.Тровил съм го колта ама повече от 200 км/ч на равно не ще :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми толкова ми казаха по телефона от Балканстар (1100 небоядисан). Вярно че беше преди почти година, но си имам спомени. Съответно от Ратола с отстъпка ще ми дойде на половина сигурно , но ... пак ми се стува много :icon_n_blusha:

Ако някой види някъде по автоморгите крилце за 5-врат колт да казва ... там поне ги продават за около 150лв. В една до София все изпускам офертите за малко :(

 

П.С. Моя пък на 180 (4000 об./мин) спира да набира ... нагорнище, надолнище - няма значение, залепва стелката и ни нагоре, ни надолу :( Приятел от Дарсауто ми каза че има ел.ограничение. Я дай една снимка да видим на твоето зверче :)

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , някой с Колт 6-та серия случайно да си е правил поръчково антикрилце или пък да е купувал от някъде?

Не ми се дават 1200лв за оригиналното от Балканстар :)

Ако случайно някой си е правил поръчково в София без значение коя модификация му е колата да сподели мнение и цена моля :)

Много сме навитите да си сложим и може би някой вече го е направил от последните ни дискусии :)

И аз се ослушвам за крило, ама ми се ще да е оригинално. Виж ТУК има и други неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес е обадих в Балканстар пак за по актуална информация и цената за небоядисано беше 549лв :) Малко се обнадеждавам ;) М/у другото няколко пъти ми се е случвало да питам за някоя част , да ми кажат цена и се оказва че гледат грешен аксесоар и за това цената да е такава нечовешка. Надявам се да е станала грешка тогава, но си спомням много добре как ме отказаха моментално от антикрилото :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега ама не влизам често;

http://prikachi.com/users/ilkahilka/4f.jpg

http://prikachi.com/users/ilkahilka/5a.jpg

http://prikachi.com/users/ilkahilka/6A.jpg

 

надявам се да ти помгнат снимчиците :rolleyes:

 

П.П. Мога да питам в Дарса ако искаш

Редактирано от ilia stoykov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Дарсауто имам човек :) той може да провери, но цената ще е същата като в Б.С. а може и по-висока, защото Дарсауто купуват от БС. Ратола са с различен доставчик и цените им са по-ниски. Твоето крилце е по-ефтино защото ... и аз не знам :) но е друг модел просто, та за тва. Но количката е супер :) Мислех си за двувратка и аз , че е по яка задницата, но не съжалявам за 5-те врати :) много съм доволен от тях, а и като посвикнах с фарове, като затъмних стъклата и като сложих по-големи летни гуми с яки джанти и всичко си дойде на мястото :) само това крилце да намеря на прилични цени ... лелеее ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Дарсауто имам човек :) той може да провери, но цената ще е същата като в Б.С. а може и по-висока, защото Дарсауто купуват от БС. Ратола са с различен доставчик и цените им са по-ниски. Твоето крилце е по-ефтино защото ... и аз не знам :) но е друг модел просто, та за тва. Но количката е супер :) Мислех си за двувратка и аз , че е по яка задницата, но не съжалявам за 5-те врати :) много съм доволен от тях, а и като посвикнах с фарове, като затъмних стъклата и като сложих по-големи летни гуми с яки джанти и всичко си дойде на мястото :) само това крилце да намеря на прилични цени ... лелеее ;)

 

Ето ви крило за самолета само 79 паунда до адрес

 

My link

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Проблема е , че има разлика в задните врати на Колт с 3 и 5 врати ... аз съм с 5, а тази от линка е с 3(както и на колегата). Открих адекватен номер на антикрило от най-новия Колт (2009). Защо си мисля, че ще пасне и на моя. Би трябвало освен фаровете и интериора другите неща да паснат ... какво мислите вие?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Проблема е , че има разлика в задните врати на Колт с 3 и 5 врати ... аз съм с 5, а тази от линка е с 3(както и на колегата). Открих адекватен номер на антикрило от най-новия Колт (2009). Защо си мисля, че ще пасне и на моя. Би трябвало освен фаровете и интериора другите неща да паснат ... какво мислите вие?

 

Не съм ги заглеждал чак толкова, но между колт 2003-2008 и колт 2009 ми се струва разликата в купето да е само отпред (и при 3 и при 5 врати)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:icon_blush: Проблема е , че има разлика в задните врати на Колт с 3 и 5 врати ... аз съм с 5, а тази от линка е с 3(както и на колегата). Открих адекватен номер на антикрило от най-новия Колт (2009). Защо си мисля, че ще пасне и на моя. Би трябвало освен фаровете и интериора другите неща да паснат ... какво мислите вие?

Колега виж тук, доставката до бг е 40 евро(за 1 бр. и за 2 бр.). Ако поръчаме 2 ще дойдат по 80.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...