Премини към съдържание

Със 100км/ч...


Препоръчано мнение

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Тази стрелка има още на къде да ходи ;)

Има, ама корем ме заболява като почне да бучи двигателчето.... :icon_angel:

 

П.С. Някой ден ако и се ядосам ще пробвам повече :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
:offtopic2: "Има две неща, за които човек никога не е напълно подготвен..... близнаци!" :icon_thumbup:

Първо - да мине всичко Ок ви пожелавам!

Второ - да са ви живи и здрави, мноооого да ви радват!

Трето - ако това ще те успокои - мой приятел чака тризнаци, а има вече едно момиченце.....

 

Бе децата са голяма грижа, но преди това са отговорност и най-вече - голяма радост!

:icon_clap: Радвайте им се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да се върнем на темата...

Точно сега качих едно старо клипче за ускорението от 0 до 200км/ч на Галант 2.5-163 к.с.

Някой от вас дали е пробвал подобно нещо??? :drive: :plane:

 

ТУК!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М-м-м, дааа- трябва да направя и аз едно такова клипче, че никога не съм обръщал внимание как се държи стрелката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен забелязвам че на 2-ра положението е точно както на този клип (при 6000об. съм със 100км/ч.) мога да пробвам и аз подобно ускорение, само трябва да взема някой с мен да снима с фотоапрат. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем на темата...

Точно сега качих едно старо клипче за ускорението от 0 до 200км/ч на Галант 2.5-163 к.с.

Някой от вас дали е пробвал подобно нещо??? :drive: :plane:

 

ТУК!!!

 

Колега, това с автоматик или с ръчни скорости го постигаш?!?! Защото е просто уникално - при мен го пробвах, но като че ли доста по-бавно става...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен забелязвам че на 2-ра положението е точно както на този клип (при 6000об. съм със 100км/ч.) мога да пробвам и аз подобно ускорение, само трябва да взема някой с мен да снима с фотоапрат. :)

Може ли аз? Може ли аз да снимам? Пари няма да ти искам!!! :icon_angel: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това с автоматик или с ръчни скорости го постигаш?!?! Защото е просто уникално - при мен го пробвах, но като че ли доста по-бавно става...

 

Колата е от 1998г. с ръчна скоростна кутия 163к.с. Няма силов тунинг, просто колата много върви. Вече съм я пробвал с няколко други такива и наистина върви повече :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е от 1998г. с ръчна скоростна кутия 163к.с. Няма силов тунинг, просто колата много върви. Вече съм я пробвал с няколко други такива и наистина върви повече :icon_n_king:

 

Мдам... определено това, което показва като ускорение, е непостижимо за автоматик на същия двигател :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се притеснявайте да документирате количките си с колко летят :icon_angel:

Поне една Каризмичка за сравнение :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

един от новите, вчера на магистралата

 

 

ООО!!! Този трябва да е дизелов! :)

Да, дизелов е! :) Няма как да е стези обороти на тези километри иначе! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се притеснявайте да документирате количките си с колко летят :icon_angel:

Поне една Каризмичка за сравнение :rolleyes:

 

Замислил съм го ;-)

Най-доброто е 230 км/ч на таблото, но като го нямам черно на бяло и си трая :icon_angel:

Но определено скоро ще я пробвам пак и ще се опитам да снимам :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се притеснявайте да документирате количките си с колко летят :icon_angel:

Поне една Каризмичка за сравнение :rolleyes:

Ето ме и мен на тест-драйва.Първото ми качване на :mitsu-smiley: и затова ме беше малко страх :icon_blush: .

post-2589-1213370423_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте и аз да се включа, макар че моето е скромно - все още натискам плахо газта.

 

P.S> Снимките са три, специално заради Дани, защото му обещах да му покажа на какви обороти при каква скорост е. Е, ето ги - при 140, 150 и 160. Следващият път - при 200...

post-1850-1213381276_thumb.jpg

post-1850-1213381303_thumb.jpg

post-1850-1213381310_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

На ме ли ми се струва или наистина е така но сякаш при варианта с двулитровия двигател на пета със същите обороти се движи по-бавно колата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На ме ли ми се струва или наистина е така но сякаш при варианта с двулитровия двигател на пета със същите обороти се движи по-бавно колата ?

 

 

Не ти се струва, наистина е малко по бавна. на 160км двулитровият е малко над 4000 оборота.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Сега към Стара Загора ще видим, как са стрелките- може и да се подърпаме с някой бързак ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега към Стара Загора ще видим, как са стрелките- може и да се подърпаме с някой бързак ;)

Иване, няма ли да се кротнеш вече? Достатъчно катастрофи станаха напоследък и всичките от превишена скорост. Съветвам те да се спреш, преди да е станало късно. Хубаво момче си, пази се, карай разумно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам разумно! Лошото е че както и да караш винаги може да ти се случи най-лошото, е прав си че разумното каране винаги намалява шанса, но и има разлика между бързо и безразсъдно!!! Трябва винаги да знаеш възможностите на една кола, да съобразяваш ситуацията и задължително да е в изправност без компромиси, всичко друго е лудост и риск!

Има няколко неща които увеличават риска, а именно- чудната ни хоризонтална планировка или казано по-така дупките и неправилните знаци по пътищата; Неизправните автомобили; Водачи на автомобили и други превозни средства без нужните умения... А ако си преживявал моменти в които животът ти се връща на обратно като филмова лента, то определено имаш едно на ум- е аз имам!

 

Благодаря ти за загрижеността, не мисли че карам бързо или несъобразено, напротив смея да твърдя че съм толерантен и много внимателен, но знаеш как е с над 200 Ат-а под капака ;)! Просто всяко начинание си има своите граници, а безразсъдството убива!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега към Стара Загора ще видим, как са стрелките- може и да се подърпаме с някой бързак ;)

Псолютно отказвам всякакво дърпане......post-3405-1214344253_thumb.jpg Мойте стрелки са така.........Кръстчетата са символ на 2-неща :Или среща с медицински лица, или с дядо Господ...... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...