Премини към съдържание

Последна среща за тази година


elenkov

Препоръчано мнение

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги здравейте ! Да попитам кога ще има среща на :mitsu-smiley: ? :)

 

поздрави

Ами предложи ти де.........дата, час и т.н. макар че като гледам то няма за кога - поне тази година .......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами предложи ти де.........дата, час и т.н. макар че като гледам то няма за кога - поне тази година .......... :icon_blush:

 

 

Добре де . Ето предлагам 16.12.2007 Неделя 16:00 Паркинга на Кино Арена запад . Очаквам предложения и желаещи в такъв случай.

 

поздрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де . Ето предлагам 16.12.2007 Неделя 16:00 Паркинга на Кино Арена запад .

поздрави :)

 

Колега, това добре, но среща на гол паркинг.... без да има къде да приседнем.

Може би ММ в някоя неделя следобяд, тогава там е празно.

 

Ако някой колега се сети за някоя подходяща кръчма с хубав паркинг да предложи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това добре, но среща на гол паркинг.... без да има къде да приседнем.

Може би ММ в някоя неделя следобяд, тогава там е празно.

 

Ако някой колега се сети за някоя подходяща кръчма с хубав паркинг да предложи.

 

как няма къде да седнем ? Кино АРЕНА пица "ВИКТОРИЯ" има цял футкорд за сядане .. има джимис .. :) Предложението остава за Арена :)

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

как няма къде да седнем ? Кино АРЕНА пица "ВИКТОРИЯ" има цял футкорд за сядане .. има джимис .. :) Предложението остава за Арена :)

 

поздрави

 

Така като гледам няма ентусиазирани да дойдат ..

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит страшно много нo за съжаление нямам никакво време :icon_crying: на пролет да се съберем в София :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама тази тема защо е тук, трябва да е на почетно място! :mitsu-smiley:

Ще има ли среща или не? Че аз последните ги изпуснах..Хайде да се организираме :icon_thumbup: В събота на 15.12 ме няма, но в неделя живот и здраве трябва да съм си дошла!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой модератор да я премести да е на по видно място :)

 

поздрави

 

 

Темата е отделена като нова.

Аз съм ЗА срещата! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е отделена като нова.

Аз съм ЗА срещата! :)

 

Благодаря за бързата намеса :) Очакваме още желаещи

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за :icon_thumbup: Но мисля, че паркинга пред ММ е по-добре. :rolleyes:

 

И аз съм ЗА, но ММ - телевизията ли :icon_blush: ? Доскоро работих там.......и не ми се струва подходящо място за среща :icon_hmm: Сигурно става въпрос за нещо друго?! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА, но ММ - телевизията ли :icon_blush: ? Доскоро работих там.......и не ми се струва подходящо място за среща :icon_hmm: Сигурно става въпрос за нещо друго?! :mitsu-smiley:
:mitsu-smiley: Става въпрос за министерството на Мицубиши (ММ) :icon_blush: . В момента обаче там е министерството на земеделието. Има се предвид паркинга пред това министерство, където има и подходящо заведение. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Става въпрос за министерството на Мицубиши (ММ) :icon_blush: . В момента обаче там е министерството на земеделието. Има се предвид паркинга пред това министерство, където има и подходящо заведение. :mitsu-smiley:

 

:icon_blush: И за там съм За! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Коя неделя? Тази, другата, или по-другата? Точна дата... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тази неделя, 16.12.2007г. пред Министерството на Мицубиши (министерството на земеделието) в 14:00. Събота е работен ден и повечето хора няма да си пътуват през уикенда. За другите недели не става защото ще са започнали празниците. Ще помоля някой ако се сеща за името на заведението или има някакви телефони да ми ги каже за да направя резервации. Ако никой не се сеща ще мина на място да направя резервация. Надявам се сте стъгласни, че това са най-удобните ден, час и място за последна среща в София за тази година. За тези, които не се сещат това е паркинга намиращ се на ул. "Дамян Груев" пред министерството на земеделието (на ъгъла на тази улица с ул."Позитано" и бул."Хр.Ботев") :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре, нека е тази неделя в 14.00 часа! :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, нека е тази неделя в 14.00 часа! :icon_n_gathering:

 

 

Бройтеме 100% :) макар и да не е моето предложение за място и час радвам се че ще има среща !

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това някаде отзад зад министерството ли е?

Като се движа по Ботев в посока Сливница подминавам министерството и веднага след него завивам на ляво.

Так ли се пада или аз се бъркам нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е отделена като нова.

Аз съм ЗА срещата! :)

И аз съм ЗА, надявам се най-после да мога да дойда с тъмносиния :plane: . Пропуснах националната и варненската срещи, но за тази неделя нямам никакви ангажименти, така, че бройте ме и мен :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Радвам се, че ще има среща, тъй като до момента не съм присъствал на нито една. Като оправдани - все пак съм още "зелен" :)

Ще се радвам да се видим!

 

Успешна седмица(и безаварийна)!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...