Премини към съдържание

Компа се скапа помощ


Препоръчано мнение

още не съм се нарадвал дето се вика :rijden: и компа се скапа :confused1: .някъкъв чип се взривил :icon_n_blowup: каза майстора.от какъв зор и той не можа да ми обясни, :icon_n_dunno: дошло му времето казва той, а аз мо викам сигурно има причина а той вдига рамене и ми обяснява че на еклипса там му било слабото място :shock: .не вярвам джапанците :icon_n_ninjastar: да се изложат баш в електрониката :icon_hmm: .моля :worthy: за съдействие от ваша страна.каде мога да отида да ми оправят бебчето че не издържам вече от една седмица съм без кола :icon_crybaby: :senile: .P.S.MITSUBISHI ECLIPSE 1992 150hp-Варна.РАЗЧИТАМ НА ПОМОЩА ВИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

още не съм се нарадвал дето се вика :rijden: и компа се скапа :confused1: .някъкъв чип се взривил :icon_n_blowup: каза майстора.от какъв зор и той не можа да ми обясни, :icon_n_dunno: дошло му времето казва той, а аз мо викам сигурно има причина а той вдига рамене и ми обеснява че на еклипса там му било слабото място :shock: .не вярвам джапанците :icon_n_ninjastar: да се изложат баш в електрониката :icon_hmm: .моля за съдействие от ваша страна.каде мога да отида да ми оправят бебчето че не издържам вече от една седмица съм без кола :icon_crybaby: :senile: .P.S.MITSUBISHI ECLIPSE 1992 150hp-Варна.ПАЗЧИТАМ НА ПОМОЩА ВИ.

Потърси в галерия "купува/продава" там Иван от Варна продаваше комп.......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

300 кинти и еклипса отново оживя.благодаря братле. :icon_thumbup:

ми честито.........и да го пазиш този път............. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо, не знам Иван Здравков дали го е правил или някой друг, но ще ти кажа едно интересно нещо............на тия компове , тази серия и година за 4G63 моторите без значение двувалка ли ще е или едновалка, с или без турбо..........все тая.............та на ЕКу -то има освен чипове ,Р-ове , диоди и т.н. има и кондензатори, които са електролитни (тези ,които те интересуват) които служат за филтрация и компенсация на напреженията.........тези кондензатори изсъхват с ттечение на времето и дават на късо, като стане така и изпушва някой чип.......познават се по това че са издути или протекли........желателно е да се подменят всички C-та ,те са стандартни и ги има по магазините ,трябва да се спазват стойностите , волтажа и капацитетите......... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

та на ЕКу -то има освен чипове ,Р-ове , диоди и т.н. има и кондензатори, които са електролитни (тези ,които те интересуват) които служат за филтрация и компенсация на напреженията.........тези кондензатори изсъхват с ттечение на времето и дават на късо, като стане така и изпушва някой чип.......познават се по това че са издути или протекли........желателно е да се подменят всички C-та ,те са стандартни и ги има по магазините ,трябва да се спазват стойностите , волтажа и капацитетите......... :rolleyes:

За повече инфо тук :)

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=680

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо, не знам Иван Здравков дали го е правил или някой друг, но ще ти кажа едно интересно нещо............на тия компове , тази серия и година за 4G63 моторите без значение двувалка ли ще е или едновалка, с или без турбо..........все тая.............та на ЕКу -то има освен чипове ,Р-ове , диоди и т.н. има и кондензатори, които са електролитни (тези ,които те интересуват) които служат за филтрация и компенсация на напреженията.........тези кондензатори изсъхват с ттечение на времето и дават на късо, като стане така и изпушва някой чип.......познават се по това че са издути или протекли........желателно е да се подменят всички C-та ,те са стандартни и ги има по магазините ,трябва да се спазват стойностите , волтажа и капацитетите......... :rolleyes:

Хм, човек се учи докато е жив. Доста полезно! Ти каза "от тази година" и серия, да разбирам ли, че аз като съм с набор '94 няма да има?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, човек се учи докато е жив. Доста полезно! Ти каза "от тази година" и серия, да разбирам ли, че аз като съм с набор '94 няма да има?

Ми конкретно не знам, но по принцип искх да кажа че около тази година на производство , така че може и ти да попадаш........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще захапвам поялника, яко японски кондензатори под мишница и атака. Хммм, замислих се за solid кондензатори, вместо електролитни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате проблеми с електрониката, свиркайте :icon_blush:

Щом е за :mitsu-smiley: ще го оправим ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На компа не са сменяни кондензаторите-девствен е.Колегата е прав,добре е да се сменят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

приятели :please: как мога да проверя :typing: по номера дали компа става за моя самолет.имам това-MD166262,а колицата ми е :plane: eclipse 92г.150 кобили 2000 16v.кой комп.требе да се се сложе щот имам съмнения :icon_n_dunno: че тоя :icon_n_lamo: не е за този модел :mitsu-smiley: :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че точно това пише? Ако да - то изобщо няма да работи. Имаш ли нещо против да го отвориш и да снимаш платката?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че точно това пише? Ако да - то изобщо няма да работи. Имаш ли нещо против да го отвориш и да снимаш платката?

точно така направи......снимай платката и каквото пише на него ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...