Премини към съдържание

Интересно попадение


Препоръчано мнение

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Има начини, но чак 4000 едва ли ще добутаме. Изпратих линка на приятели и те ще ударят по едно рамо. Ще пробвам довечера от моя компютър - там мога да си сменям IP-тo.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

УАААУ!!!!! :o

 

Нямам думи просто, колеги! :icon_n_hands: Наистина сте страхотни и изключителни! :bowi: Чудех се аз откъде се увеличават толкова много гласовете! Чак днес ми се освободи време да посетя форума като хората и да остана страхотно изненадам. Не знам, направо ми идва да ви..... Много съм благодарен! За мен това е много показателно. Смело мога да потвърдя, че сме един от най-страхотните клубове - все хора сериозни и с отношение! :icon_n_gora:

 

Относно проекта - надявам се да стане една кола, достойна да печели състезания навън! :first: Края на месеца я почвам. Бюджетът е малък, но достатъчен за идеята, която имам. Ако спечеля някаква награда от банката ще мога да понаправя и интериора на самата кола! :drag:

 

Отново много благодарности и респект на всички! :wub:

 

Иначе за колегите по-горе - не сте казали, не съм ви возил. Той повече свири отколкото върви засега, но на божурище или на някоя от срещите на Бояна само ми се обадете и нямате проблеми :)

 

 

Благодаря ви, приятели! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Призовавам всички, които могат, нека да помогнат на Лео за проекта. Независимо от кой клуб са и каква марка кола харесват.

+10 гласа за Лео още! :post:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

107 гласа.Аз пращам линка на всички приятели да гласуват и те .4000 трудно ще стигнем но надеждата умира последна.До кога може да се гласува?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо и аз да не пусна едно гласче, щом е за :mitsu-smiley:

Ще пусна и един глас и от РС-то на колежката :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета отново благодарности. 100 гласа само за днес получих. Не смятах да пиша за помощ защото нямам надежди. По-скоро исках да проверя какво ще излезе от цялата работа, но благодарение на вас се нахъсах и пуснах по ICQ и skype на всичките си хора от листите. Ето 100 гласа са факт. Целта е да вляза в топ 20 и оттам може би ще потръгне по-добре.

 

Иначе гледам най-силните са с по около 1000-2000 гласа. Явно са играли нечестно :)

 

 

Искрени благодарности за подкрепата! :rulez: Ако спечеля най-много да ми кажат от банката "ами ще ти ги приспаднем от кредита за Еклипса" :D , понеже от тях го телих :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте и през този линк да станат 200 набързо :D :mitsu-smiley:

 

Click ! Само пишете долу линка, който искате ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте и през този линк да станат 200 набързо :D :mitsu-smiley:

 

Click ! Само пишете долу линка, който искате ;)

 

 

С тези линкове май ги улавят и сетне го дисквалифицират... :icon_blush:

Знам за такива случаи. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тези линкове май ги улавят и сетне го дисквалифицират... :icon_blush:

Знам за такива случаи. :icon_hmm:

Да, по-добре ако спечели да е честно. Ние сме тук, за да помагаме. Ако не - нищо не губи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте и през този линк да станат 200 набързо :D :mitsu-smiley:

 

Click ! Само пишете долу линка, който искате ;)

 

Уви не се получи.

Веднага ме "разкри", че вече съм гласувал...

http://hideyourip.co.uk/index.php?q=aHR0cD...A%3D&hl=3ed

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уви не се получи.

Веднага ме "разкри", че вече съм гласувал...

http://hideyourip.co.uk/index.php?q=aHR0cD...A%3D&hl=3ed

:mitsu-smiley: Ако някой е на Dial Up (LAN) интернет може да гласува неограничено, като всеки път, когато спре и стартира интернет връзката си получва нов IP адрес и може да гласува наново. Това имах предвид като казах, че се опасявам да не направим мечешка услуга на Лео. Не злоупотребявайте много за да не го дисквалифицират. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...