Премини към съдържание

Интересно попадение


Препоръчано мнение

Включвам се и аз с един глас. Когато отида до офиса ще пусна още еди от там. Лео мисля че преди караше O..л но сега е от нашия отбор :icon_thumbup: Даваи напред!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Благодаря ви отново :icon_thumbup:

 

Много се радвам. То е ясно, че нямам шанс много, ама все пак мерси!

 

Преди карах един специален модел на Опел - Eclipse :D

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+1 = 221 , за съжаление не мога да пусна повече от 1 нищо , че имам 4 компютъра ....въпрос на рутинг на нета в офиса.

 

Съвет :

 

BTC ADSL юзърите също могат да гласуват "допълнително" ...рестарт на модема = ново IP (почти всеки път, но все пак са крайно число :) )

 

Успех колега ! :mitsu-smiley: феновете са с теб :)

 

P.S "От нас ще метна още 2"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Мерси на всички. Гласуването ще приключи тези дни, както и проекта по колата ми :D Въпреки, че не се класирах благодаря на всички не за гласуването, а за приятното чувство, емоция и амбиция, които предизвика тази тема! Пак благодаря на всички братя с Me-so-bitchy-та и ви желая много подкрепа в живота!

 

:drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм адсл ще се опитам да ги направа 612 +++++ няколко.

Готин Еклипс ако не се лъжа го виждах в София преди 3 седмици, но не помна номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами 612-620 станаха, но си няма смисъл до 10 000 и безброй са много. Не е същото Еклипсче на онова джантите бяха петолъчки, но двойни ребра как да го опиша и аз незнам. Аз карам отвреме на време следващия модел един приятел си го купи, но типтроника някак си не ми се връзва с тая кола, а и от определено време го карам поне да погледне тоя форум, че няма да съжалява, но кои си е скаран с компютрите си е скаран итова си е!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...