Премини към съдържание

Собственици на Лансер


scarlum

Препоръчано мнение

  • преди 3 седмици ...

А честито! Това май е от високия клас на оборудване.

Намери си едни 16 или 17 цолови джанти за Зимата, че ще има да патиш. Гуми 18 цола се намират или комплект или в най-добрия случай чифт и цената им не е ниска.

Една дупка да удариш и си 1000 лв. назад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се обадя. Карал съм два такива лансара и впечетленията са ми: колата варви прилично и седи на пътя стабилно. Мотора е железарка здрав и читав. Ходовата част е много НИКАКВА... слабо място им е според мен. Скоро дори, ще сменя всичко по нея. От към екстри ги сръвнявам с хонда сивик от 99г. Постно и семпло. Ламарината няма какво да коментирам, по зле от опел и хонда.

Със здраве да си я караш и дано твоята да е Италянка или гаражна Швейцарка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Газ, мойте са карани и се карат само на газ от първия момент стъпали на БГ път. Нямам забележки в града на клима 12-13 извън града я свалям на 10

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се обадя. Карал съм два такива лансара и впечетленията са ми: колата варви прилично и седи на пътя стабилно. Мотора е железарка здрав и читав. Ходовата част е много НИКАКВА... слабо място им е според мен. Скоро дори, ще сменя всичко по нея. От към екстри ги сръвнявам с хонда сивик от 99г. Постно и семпло. Ламарината няма какво да коментирам, по зле от опел и хонда.

Със здраве да си я караш и дано твоята да е Италянка или гаражна Швейцарка :)

Привет колега,

Ако с поста си визираш моя лансер, моля те разясни за ламарините какво имаш предвид? Гние ли? Аз точно от Акорд слизам, ама американски, и точно 99та година беше, и ламарините му бяха железни - грам ръжда нямаше по него, дори отдолу. Иначе - италиянка е, пълна сервизна история има...

Откъм екстри пък, напълно ми задоволява вкуса, след акорда който нямаше даже лампа за привършващо гориво и борд компютър, тази ми идва даже бая умна :) Вкусове разни :) Поздрави 😂

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да дойде Зимата да видиш колко е умна като се изпотят стъклата.

Както и да настройваш нещата, докато не я оставиш на AUTO и обдухване на предното стъкло няма да постигнеш резултат, а като я оставиш сама да се оправи, само след 15-20 сегунди стъклата са чисти. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл. :icon_n_hug:

 

Ааа, мерси, мерси :)

Защо не направим една клубна среща? Или поне среща на Lancer owners?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл. :icon_n_hug:

 

Виждам, че си админ, та да те питам нещо:

Добавих снимка към профила си, но не се вижда... В смисъл, като вляза в профила си я виждам, но не излиза под името ми в карето отляво, т.е. мисля, че остава невидима за другите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не излиза под името в карето отляво, защото това се казва аватар, а не снимка на профила.

 

 

За да си добавиш пътят е следния:

 

 

Горе в дясно на форума бутона

настройки-> профил -> смяна на аватар.

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не излиза под името в карето отляво, защото това се казва аватар, а не снимка на профила.

 

 

За да си добавиш пътят е следния:

 

 

Горе в дясно на форума бутона

настройки-> профил -> смяна на аватар.

 

:icon_thumbup:

 

Това ли бил аватара? Благодарско, колега :good:

Ама защо само снимки до 30 КБ? Колкото и да я намалявам под 200 КБ не мога да сляза :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравейте и от мен. От Ноември 2016та съм собственик на Lancer 2,0 kombi 2004г.Та въпроса ми е колко ви харчат газифицираните возила при що годе нормално шофиране ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко помощ и съвет за катострофирал лансер 1,6 2003г.,нов внос, регистриран и каран 22 дни и катастрофа с тотална щета, ударен отпред дясно. На части ли да го разглобявам или директно в автоморга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте и от мен. От Ноември 2016та съм собственик на Lancer 2,0 kombi 2004г.Та въпроса ми е колко ви харчат газифицираните возила при що годе нормално шофиране ?

Честито и добре дошъл.

Като зареждах на Шел и ОМВ минавах разход от 12,5 до 14/100 газ. От както започнах да зареждам на Еко и Ромпетрол съм на 10/100. Този разход ми го дава на магистрала със скорост 120/130 км. Ако за нормално каране визираш 90 км. свалял съм я и на 8,5-9. Но това вече не е каране, а си е чисто возене.

Със 150-170 от Бургас до София (с намаляне по камери и кофти участъци) съм на около 14/100.

#За уточнение, карам с ГИ Романо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко помощ и съвет за катострофирал лансер 1,6 2003г.,нов внос, регистриран и каран 22 дни и катастрофа с тотална щета, ударен отпред дясно. На части ли да го разглобявам или директно в автоморга.

Толкова ли е зле? :-(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Забелязах, че доста подробно се описали Лансърите, които са газифицирани. Някой има ли наблюдения върху Лансър, който е с фабрично газово? Става въпрос за модел 2,0 135 коня, 2007 година, комби. Питам, защото има точно такъв екземпляр, който искам да взема, но ми е мъгла фабричното газово. В момента карам дизел и стъпката към бензин/газ ми е леко колеблива. Иначе откъм качество на японските автомобили съм очарован - Маздата ми е супер корава като изключим ръждите по купето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Забелязах, че доста подробно се описали Лансърите, които са газифицирани. Някой има ли наблюдения върху Лансър, който е с фабрично газово? Става въпрос за модел 2,0 135 коня, 2007 година, комби. Питам, защото има точно такъв екземпляр, който искам да взема, но ми е мъгла фабричното газово. В момента карам дизел и стъпката към бензин/газ ми е леко колеблива. Иначе откъм качество на японските автомобили съм очарован - Маздата ми е супер корава като изключим ръждите по купето.

 

 

Привет, според мен 'фабрична газ' е много относително понятие - т.е. колата е вкарана със сложена газова система. А за да се сложи в чужбина газ това за мен означава, че колата е доста карана за да се избие инвестицията за газ.

Аз лично съм си купувал само една кола с газ (Хонда ЦРВ) и след 200км правих двигател :( . И от тогава съм си научил урока - само бензинови коли без газ и аз ги газифицирам. Мицубишитата не са от най-капризните за газификация.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл.

Като зареждах на Шел и ОМВ минавах разход от 12,5 до 14/100 газ. От както започнах да зареждам на Еко и Ромпетрол съм на 10/100. Този разход ми го дава на магистрала със скорост 120/130 км. Ако за нормално каране визираш 90 км. свалял съм я и на 8,5-9. Но това вече не е каране, а си е чисто возене.

Със 150-170 от Бургас до София (с намаляне по камери и кофти участъци) съм на около 14/100.

#За уточнение, карам с ГИ Романо.

 

Ааааа това каране с 90 не ми е в духа ;) Честно казано благородно завиждам че имате достъп до газ от Ромпетрол. Благодарско за отговора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Обмислям покуплата на Лансер IX, но не съм решил още седан или комби. Моля дайте си мнението как се държат двете на дълъг път? В един сайт дават голяма разлика в теглото:

 

Lancer IX Station Wag 1.6 i 16V (98 Hp) - 1360 kg

 

Lancer IX Седан 1.6 i 16V (98 Hp) - 1185 kg

 

Това е разлика с близо 200 кг!? Как се отразява на динамиката.Сайтът, който цитирам е:

 

http://cars.radosi.com/index.php?a=12&b=47&cmd=info_cars&lang=bg&brand=351&brand_name=Mitsubishi&group=Lancer&model=5798&model_name=Lancer%20IX%20Station%20Wag%20%201.6%20i%2016V%20(98%20Hp)

 

и

 

http://cars.radosi.com/index.php?a=12&b=47&cmd=info_cars&lang=bg&brand=351&brand_name=Mitsubishi&group=Lancer&model=5797&model_name=Lancer%20IX%20%201.6%20i%2016V%20(98%20Hp)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инфото е малко грешно, разликата в масите между двата модела е по малка от 100кг . Като цяло са много еднакви като поведение , ускорение и разход. Комбито не е много голямо и седалките не му се сгъват много практично така че ако специално не ви трябва комби може и седан да си купите или каквото е по -добро като оферта.

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. С гордост искам да ви кажа, че от няколко дни съм собственик на Лансър 1,6 мотора, 2007 година. Много приятно впечатление ми прави супер тихата работа на двигателя и комфорта на возията. Сега предстои обслужване и в този в ред на мисли бихте ли ми казали какъв тип моторно масло е подходящо за този модел? Поръчал съм 5w30.. та някой би ли споделил?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...