Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рожден ден на Клуба, 5-7 септември


Препоръчано мнение

 

.вино ще си нося :D

Носи си повече, че моето свърши още по Коледните празници ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, имам огромно желание но не знам дали ще имам възможност поради разни ангажименти. Дали ще мога ще стане ясно чак събота сутринта, но пък ако мога, и има възможност, паля Галантния и идвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с жената имаме голямо желание, но до 15-ти септември трябва да издадем учебниците и не знам дали ще успея :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с жената имаме голямо желание, но до 15-ти септември трябва да издадем учебниците и не знам дали ще успея :(

Ни са прай, ми разходи семейството малко. Идвай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ни са прай, ми разходи семейството малко. Идвай!

 

А! Познаваш ме добре, не се правя ич :icon_blush: Наистина много ни се идва, но ме съмнява че ще стане... Като се видим, ще ти се обЯснЯ, да не оспамваме тука :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Приятно изкарване на празника, аз ще бъда по Силистренско да прибирам малкия от "ваканция на село" и няма да мога да присъствам. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувам в събота към Априлци.За първи път ще присъствам на среща на клуба :mitsu-smiley: :icon_blush: Капарирахме нощувки,но се надявам да не се заспива до сутринта. Освен пиене какво друго да се кара в багажника на комбито ни? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувам в събота към Априлци.За първи път ще присъствам на среща на клуба :mitsu-smiley: :icon_blush: Капарирахме нощувки,но се надявам да не се заспива до сутринта. Освен пиене какво друго да се кара в багажника на комбито ни? :rolleyes:

 

Къде запазихте нощувките?

Иначе и аз ще потеглям в събота, надявам се на обяд да сме там :)

За носене, нямам идея как ще се процедира на поляната през деня(за първи път ще ходя там), аз имам малка масичка ще я взема, столче.. предполагам, че има скара и валандер на линия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пътувам в събота към Априлци.За първи път ще присъствам на среща на клуба :mitsu-smiley: :icon_blush: Капарирахме нощувки,но се надявам да не се заспива до сутринта. Освен пиене какво друго да се кара в багажника на комбито ни? :rolleyes:

 

Бански - за басейна, сурово месо -. за барбекюто, прибори и посуда за хранене - чинии и , въглища за скарата, маса и столчета, хамак, домати - за ракията, самата ракия, чадър - за слънце или ако завали, чаши - за ракия и бира, аутан - за комарите,кеш - ако излезе буря и трябва да влезем у ресторанта на "Марагидик" вечерта, пиробатерия с фоеверки - за отбелязване на рожденият ден. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бански - за басейна, сурово месо -. за барбекюто, прибори и посуда за хранене - чинии и , въглища за скарата, маса и столчета, хамак, домати - за ракията, самата ракия, чадър - за слънце или ако завали, чаши - за ракия и бира, аутан - за комарите,

Забравил си дамаджаната с виното и тежките мезета, луканка, бут по Еленски и т.н...:D

То като гледам списъка и аз ще трябва да идвам с комбито, че за аутана нЕма да остане място в седана и ще трябва да се пръскам с твоя ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марагидик е разкош за семейства с деца, търсещи спокойствие! Поляната е с много висока трева. В Острец има месарница, навсякъде продават дървени въглища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марагидик е разкош за семейства с деца, търсещи спокойствие! Поляната е с много висока трева. В Острец има месарница, навсякъде продават дървени въглища.

Ами така и така си там вземи я окоси ,или хвани някой нъл имаш пищови :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така и така си там вземи я окоси ,или хвани някой нъл имаш пищови :)

Тая работа с пищоЛи не става, иска си лека картечница или кола със задно предаване ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи да се добави и гумени ботуши за високата трева на поляната!

Поради липса на коса,косачка и т.н.

:-D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако започнат валежи, да не заприличаме на колегите от лада.ру ?

http://mnogozle.com/video22100_gravitatciq-kal-i-lada.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След този клип започвам да си мисля!

Дали да не тръгна с Паджерото?

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......аз няма да мога да дойда на срещата ,имам работа.......на кой да оставя членския внос в този случай.....ама така, че да не го изпиете по пътя.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......аз няма да мога да дойда на срещата ,имам работа...

Че то кой няма работа ? Ако работата ти пречи на срещите, зарязвай работата и идвай ..:D

Работата няма да избяга ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то кой няма работа ? Ако работата ти пречи на срещите, зарязвай работата и идвай ..:D

Работата няма да избяга ..:)

..........право думаш, но работата ми е .........детегледач..... :rolleyes: Ако искаш да ме заместиш, с удоволствие идвам, ма не вярвам да издържиш 3 дни......... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, Пламене с малкия ли ще се оправдаваш...Ми на него никак няма да му е зле там, що не го закараш? Моя звяр с кеф щеше да вършей на поляната, но просто не мога да се измъкна...шефа иска ако можем и да спим на работа :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ние с Любо Димитров тръгваме с две коли в Събота около обяд. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........право думаш, но работата ми е .........детегледач..... :rolleyes: Ако искаш да ме заместиш, с удоволствие идвам, ма не вярвам да издържиш 3 дни......... :D :D

Ам вземай детето и идвай бре, всеки като го погледа по 10 минути и си готов ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ам вземай детето и идвай бре, всеки като го погледа по 10 минути и си готов ..:)

.....ех,с удоволствие, но е.......леко болен,въпреки всичко ако има подобрение днес, мога и да дофтасам... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще дойдем, барабар с нов/стар фен на марката, бащата с Спейс Рънъра .. 4-ма души с бебе и дете.

 

Лоша раута, дават го дъжд с гръмотевици и двата дена обаче..

Редактирано от silveria
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...