Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рожден ден на Клуба, 5-7 септември


Препоръчано мнение

Във връзка с десетият рожден ден на Клуба, 5-7 септември, би трябвало да седнем на софра и да се почерпим подобаващо.

Тази година предложението за среща е нетрадиционно....

Срещата на феновете, които имат желание и възможност да присъстват на рожденият ден, ще се проведе в Априлци, Троянско.

Мястото е почти в средата на страната.

Априлци е селище, образувано от четири планински махали - Ново село, Зла река, Видима и Острец.

Има богат избор от семейни хотели, къщи за гости и големи хотелски комплекси - http://apriltsi.bghotelite.com/

Почти във всеки втори хотел има басейн.

Нетрадиционото е - този път всеки, в зависимост от предпочитанията си, да си запази място в някой от хотелите в Априлци, като индивидуално избере условията за планински релакс - нощувки, закуски, вечери, басейн и т.н..

Гвоздеят на събирането ще бъде вечерта на 06.09.14 година, на поляната непосредствено до хотел "Марагидик", където изкушените от гурме-кухнята ще спретнат барбекю.

Традиционалистите могат да заложат на ресторантското обслужване в близкият хотел "Марагидик", като самият хотел предлага и интересни пакетни услуги. В Априлци има и много други заведения за хранене - лично аз препоръчвам "Сватовете". Но всичко е въпрос на предпочитания и възможности...

Разбира се, на срещата, вечерта на 6.09 - събота, ще бъде подсигурена и Клубна торта.

https://goo.gl/maps/hMPA2 - поляната за барбекюто, снимки и консумация на клубната торта, намира се между х-л "Марагидик" и ЦДГ "Априлче".

Програма за събирането няма - волни изпълнения и бира на басейна на "Марагидик" http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

.........................

Моля, който реши да присъства на срещата и си направи резервация в някой от хотелите в Априлци, да го отрази в темата.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Традиционалистите могат да заложат на ресторантското обслужване в самият хотел "Марагидик", като самият хотел предлага и интересни пакетни услуги.

.

Така е, ето и една от услугите които предлага хотела ..:D

http://media.snimka.bg/s1/3795/033833759-big.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих резервация за срещата в"Дамяновата къща".

Бил съм там, обстановката е приятна.

Цената на нощувката е 15 лв.

Намира се в близост до х-л "Марагидик" и поляната на която ще направим барбекю на 6 септември вечерта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, ето и една от услугите които предлага хотела ..:D

http://media.snimka....759-big.jpg?r=0

 

Даа, това фото ми напомня, че трима модератори от Мицубиши-фен Клуб, бяха почетни гости на близък по интереси фен-клуб на японска марка.

Дори автора на темата, поднесе клубната торта - http://forum.mazdabg.com/user_pics/IMG_0268.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направена резервация +2 в х-л "Марагидик" за периода

5-7/09/2014 с включена закуска.

 

При направения разговор бе договорена отстъпка от обявените цени в размер на -10% за група над 25 човека /вече 23 ма/ със включена закуска.

 

Паролата е Мицубиши фен клуб!

 

:mitsu-smiley:

Редактирано от val76
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Марагидик цялата седмица, ще си направим там семейната почивка + поход до връх триглав :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, от ВЕЦ-а до началото на лятната пътека и товарният лифт се стига с кола. Самата пътека, миналата година я пооправиха по някаква евро-програма, има парапет тук-там, стапълца....за 40-50 минути си до хижа "Плевен". После вече, в зависимост от мързела стигаш до заслона за 2.5 до 3.5 часа, а от там върха е на хвърлей място....

Но връх "Ботев" си заслужава ходенето.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е мястото а иначе в Марагидик си ходим постоянно и го препоръчвам горещо хотела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих резервация за срещата в"Дамяновата къща".

 

 

И аз си направих резервация там.

Така че ще се видим на 5.09 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз си направих резервация там.

Така че ще се видим на 5.09 :)

Дано да носиш на пиене, :D че Вальо след 22ч. заспива и трябва да продължавам сам ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да носиш на пиене, :D че Вальо след 22ч. заспива и трябва да продължавам сам ..

Щом така стоят нещата ,почвам да тренирам ,че съм позагубил форма малко :)

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна среща се оформя май... Дано и аз съм сред присъстващите, а не само от снимките да се информирам. Като запазя легълца ще се отбележа в темата...

:-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) аз ще дойда само с една нощувка, на 6-ти, сори, но много мероприятия ми се събират, моля който е наясно с пътя до там да ми каже, ще имам ли ядове да стигна с мицу...... с оглед на по-специфичните му изисквания за каране :icon_crying: :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пътя е сравнително равен, асфалтиран.

Можеш да минеш през 1. - Троян, Орешак, Велчево, Априлци или да 2. - пропуснеш отбивката за Троян, да караш още 20-на км по главния път, после през Стефаново, Дебнево и пак Велчево, Априлци.

Вторият вариант е по-живописен, но пътя е малко смотан...

...................

Аз също ще пристигна на 6 септември, събота сутринта.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда само с една нощувка 6-7 въпреки, че от хотел Марагидик не са ми върнали отговор дали са получили вече капарото, мисля че стаята ми е запазена :icon_blush: :mitsu-smiley:

Ако някой колега ще запазва, ще е хубаво да спомене "Мицубиши фен клуб". Това е разковничето в разговора :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дотука колко момци /и моми/ се събират ?

И друго, ливадата /на която ще е барбекюто/ била некосена.

Ще има ли плажен волейбол, конкурс за красота /да знам дали да си взимам маникюра/, кастинг за нещо ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дотука колко момци /и моми/ се събират ?

И друго, ливадата /на която ще е барбекюто/ била некосена.

Ще има ли плажен волейбол, конкурс за красота /да знам дали да си взимам маникюра/, кастинг за нещо ?

За маникюра не знам,ама виж една косачка вземи щом такa стоят нещата с ливадата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кастинг "Най-добре опечена пържола" под мой патронаж ще се състои на 6 септември, събота - от 20.00 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кастинг "Най-добре опечена пържола" под мой патронаж ще се състои на 6 септември, събота - от 20.00 часа.

 

Държа да бъда в журито....вино ще си нося :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...