Премини към съдържание

Предни накладки


Препоръчано мнение

Здр маняци можете ли да ме светнете от къде да си поръчам комплект предни накладки но да са МАРКОВИ че ми писна от боклуци които скърцат и стържат и не спират и тем подобни!!! Автомобилът е LANCER 1.5 2008г седан. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тук ще те посъветват да не си взимаш EBC.

Ferodo може би са добър избор.

Какво им е на EBC-то ????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли не ги е пробвал, интересувам се от жълтата серия ???

На писта ли ще се състезаваш с тоя лансер 1.5, че ти трябват жълти накладки :icon_doh: Вземай феродо, трв, кашияма и си карай пашалъка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Накладките към, които си се насочил, нямат да ти свършат никаква работа. Ти не можеш да ги загрееш, за да почнат да спират и ще имаш проблеми. Търси нещо по не рейсинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... Вземай феродо, трв, кашияма и си карай пашалъка.

Споделям мнението на колегата за кашияма. Преди време си бях взел някакви Remsa, които изхвърлих на няма и 1000 км. Свириха като влакова композиция. Сложих кашияма и останах доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз взех Herth + Bus Jacoparts от ТехКо за смешни пари, в кутията са кашияма. Спират супер и не скърцат. По - добри от АТЕ. Лично мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок но аз смятам да ги пробвам. Като ги пробвам ще пиша как е. До колкото прочетох в саита на EBC(има описание за жълтите) спират като обикновенни накладки когато са студени а при загряването им ставали доста по добри от обикновенноте!!! Имали по дълъг живот от обикновенните с 30%-40%. Използвали се както за улично шофиране така и за състезания!!!Естественно не вярвам на рекламата за това искам да се обедя лично. Ако някои ги е пробвал вече да сподели преди да съм се набутал с около 250лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Yellowstuff Fastest Street, Trackday & Drift racing brake pads" - това им е дефиницията от сайта на EBC, ти кое точно от тези неща мислиш да правиш :)?

 

"Suitable for shorter track events and race use."...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж, ние ти казване: не си купувай тези накладки, ти си решил да ги вземаш... :icon_doh: Защо изобщо питаш, след като знаеш. Хвърляй си 250-те лв и приключваме темата. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета върнах ги обратно накладките понеже- 1во задните не съответстваха ; 2ро все едно че бяха правени в час по трудово от някоя ученичка ; 3то 257лв са им твърде много !!! За сега ще си карам със старите нищо че се чува едно стържене при по силно натискане на педала ( само да отбележа че има още доста феродо и не стърже защото е останало на желязо а поради някаква друга неизвестна за мен причина) и септември след сезона смятам да престържа дисковете и нови накладки. Само ще ви помоля да ме насочите към коя фирма за накладки да се насоча която да предлага сносни накладки на сносни цени ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове да ви се оплача току що ми обявиха от Мицубиши Бургас цени за предни накладки-234лв за задни накладки-234лв за пистов ремък 108лв. ПОМОЩ ПОМАГАИТЕ !!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите изредиха няколко марки накладки, даже и отзиви споделиха. Цените са им доста по-приемливи, а за ремък виж Gates, Good-Year.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, ти четеш ли нашите мнения или само въпроси се задават, без да поглеждаш отговорите :)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, ти четеш ли нашите мнения или само въпроси се задават, без да поглеждаш отговорите :)?

. Чета всичко!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....Само ще ви помоля да ме насочите към коя фирма за накладки атда се насоча която да предлага сносни накладки на сносни цени ???

Опитай в ТехКо, както спомена колегата по-горе. Моите също ги бях взел от там. Ето и линк http://goo.gl/maps/IWQ5k Обаче ако си решил след жълтите да пробваш с някакъв друг цвят - вече не знам.

Редактирано от spp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голяма драма с тези накладки :icon_doh: Колегите по-горе ти препоръчаха феродо като марка. Какво точно искаш да ти кажат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове спрях се на FERODO. Мнения???

Още в първото ми мнение ти ги препоръчах, какво повече искаш? Да ти ги поръчам и евентуално да ти ги сменя ако искаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, значи поръчвам смело. Дано са качествени че ми писна да спирам като товарният влак. Благодаря на всички които изразиха мнение в тази тема!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...