Премини към съдържание

Лудогорец...


Препоръчано мнение

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Кой беше на мача? Разкажете какво стана?

3:3 и Лудогорец продължава :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На стадиона беше жестоко! Евала на нашите момчета, въпреки че изиграха най-слабия си мач, намериха сили да се върнат след 0:2... и още по-зле след 2:3 в 82-рата минута.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 85-тата минута единият от компанията седна на седалката и каза "Аз не мога да го гледам повече този мач" :-)

 

Стана, момчетата се пребориха и продължиха. Слабо първо полувреме за Лудогорец, според мен не са очаквали пълен стадион. И малко се гипсираха. Осъзнаха, че вече има очаквания, притесниха се, но това беше първото полувреме.

 

Второто започна обещаващо, но ни откраднаха топка в атака - контра - 0:2.....

Само да кажа, че бях попаднал сред най-големите песимисти на стадиона.... Мачът свърши, Дотук бяхме..... Никаква вяра, никакъв оптимизъм.

Пичовете, на пук на всичкия ни песимистичен манталитет - се стегнаха и върнаха 2 гола. И какво да ти кажа, Светльо, когато си сред песимисти - си е е*ало майката. Паднах, когато някой каза "Рано падна този гол"...... И те ни вкараха още един. Обаче момците от Лудогорец не се отказаха и то те така те. Продължават, за което им свалям шапка. Ха иди обърни италиански отбор от 0:2.....

 

Пък като съм почнал - да доразкажа, защото това беше добрата част от мача. С леко лирическо отклонение.

 

За последен път съм ходил на мач пре 1988 година на Герена - Левски игра със звездния Милан, грабнах се от Сливен. Което обяснява и моите смесени чувства за изживяването тази вечер. Левскар съм в червата от дете. От 6 годишна възраст не съм пропуснал мач на Левски в родния Сливен.

 

Тази вечер .... не знам как да го опиша. Та може и да ме модерирате, няма да се сърдя, ама ми се е*а майката. "Фенове" на любимия ми отбор подкрепяха Лацио. Викаха, крякаха, радваха се на головете, обиждаха, скандираха гадни неща..... Не казвам, че не им викахме всички "ку*ви", но те са такива. Не знам как се чувствам точно. Дали засрамен, дали ядосан, кое от двете надделява, не знам, но със сигурност и двете чувства изпитвам.... Тези хора ще ме накарат да се срамувам от любимия клуб, баси! (то не че на другите клубове малоумниците са по-хубави). И същите тези олигофрени развяват плакати с лика на Апостола. Е*и му майката! А като знам, че заради такива не ходя на мачове (а как обичам); и като знам, че заради тези чифути не мога заведа малкия на мач........ Идеше ми да ги избия. Подвиха опашките 10 минути преди края и не видяха третия гол на Лудогорец.

 

Та така, евалла на Лудогорец!!! Със сигурност ще съм и на мача с Валенсия. Бориха се момчетата, постигнаха си своето! Много млади хора, много момичета, имаше и деца...... И като махнеш лошото - си беше направо празник!

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях на мача страхотно изживяване и много емоция! Лудогорец наистина направи един от слабите си мачове и въпреки това отстрани Лацио, което прави изхода от мача невероятен. Да се готви Валенсия :)

 

П.С. Само тези "левскарчета", които бяха дошли да подкрепят Лацио и се радваха на техните голове все едно Левски току що е спечелил ШЛ развалиха малко празника. Такива хора просто нямат място по стадионите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

След 85-тата минута единият от компанията седна на седалката и каза "Аз не мога да го гледам повече този мач" :-)

............

 

Роско, доста предактирах от поста ти.

Все едно чета сценарий на някоя серия от "Под прикритие".

Доста цензура.

Моля, опитай се да не използваш толкова силни думи в постовете ти. :)

Всички спазваме това във форума.

Иначе благодаря за информацията. :good:

Не съм предполагал, че българи от клуб Левски, ще викат срещу Лудогорец.

Това са ултраси!

Но света се побърка....

Важното е, че в тези малки моменти на радост може да се горедеем, че сме БЪЛГАРИ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Лудигорец и късмета(слабото вратарче) ги покри, но все пак продължават, което е най-важно. А самия факт, че не се предадоха при 2:0 е достоен за уважение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен ЛУДОГОРЕЦ, браво на момчетата, че се дигнаха от 0:2 и обърнаха мача. Успех напред на българския евробоец.

Благодаря за емоциите. :icon_thumbup:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, доста предактирах от поста ти.

 

Няма проблеми, просто не можах да се сдържа...... Не че не ги знам колко са малоумни, ама чак толкова много - не мога да приема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми, просто не можах да се сдържа...... Не че не ги знам колко са малоумни, ама чак толкова много - не мога да приема.

Браво на Лудогорец, не можах да гледам второто полувреме, но емоцията е била страхотна.

 

Извън страхотното им представяне, другият най-важен и много тъжен факт е именно агитката на Левски, която подкрепя Лацио... с обиди и псувни към български отбор...:icon_censored: Мисля, че си напълно прав да се възмущаваш.

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в България е пълно с хейтъри...Хора, напомнящи за онзи смърф който мрази всичко. И Кобрата, колко хейтъри го оплюват, и преди всеки мач злословят как щял да бъде смачкан...А дали си спомняте как чужденци бяха смаяни, че български отбор оспорваше 1-вото място на Димитър Илиев...Такива типове трябва да се изолират тотално, трябва да се радваме на успехите на съгражданите си и на това, че не отиват да правят успехи за други държави въпреки условията които им се предлагат там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като ЛУДОГОРЕЦ ни зарадва, днес и Г. Димитров обърна А. Мъри и отива на финал... какво да говорим! Браво само на тея момчета, малко радост за народа в тея времена...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Новата серия на сериалът "Лудогорец" предстой,как мислите ще имат ли сили да се противопоставят на Валенсия или всичко ще приключи до тук ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новата серия на сериалът "Лудогорец" предстой,как мислите ще имат ли сили да се противопоставят на Валенсия или всичко ще приключи до тук ?

Аз се надявам да бият момчетата, а и Валенсия не са непреодолим отбор, не са онова, което бяха навремето. Дано да успеят , а и стадиона ще е пълен. Успех крейзи форест дано Господ е с вас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен класата на Валенция, която се видя днес, мисля че и сами сме си виновни. Просто не трябваше да изпускат дузпата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен класата на Валенция, която се видя днес, мисля че и сами сме си виновни. Просто не трябваше да изпускат дузпата.

Така е ,може би днес нямаха и късмет,играха слабо момчетата ,но това е футбола ....

Но пак е време да кажем БРАВО за постигнатото до тук,

не е лесно един млад отбор от провинцията да напълни националния стадион,

да накараш хората да пътуват по 200,300,400 км в едната посока да гледат футбол,

да виждаш родители и малки деца на стадиона,

да няма простащини по време на мача

ето това е правилният път за БГ футбола

БРАВО на ЛУДОГОРЕЦ и хората който работят там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, АЗ изгледах ЦЯЛ мач, дето не ми се е случвали от както нашите станаха 4-ти на световното, че и се ядосвах...видях класите къде се разминаха(за жалост), предизвестената смърт на Лудогорец(пак за жалост), невъзможността да отбележат гол(коментатора все я наричаше липса на късмет), при дузпа, човек по - малко, 2 греди и още 1-2 заслужаващи вниманието положения(на мен ми се стори, че цяла нощ да играят, пак не могат вкара)...просто това е което умеят... Искрено пожелавам шанс на всички български спортисти, да се докоснат до тези нива на състезания, че и да побеждават! Защото когато биеш те уважават! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Да поздравим Кубрат Пулев, за поредната победа, макар и след сериозни игри и интриги по-уреждането на мача му. Кобрата отново игра на ниво и показа, че никога не подценява съперниците си. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този беше много слаб. Сигурен съм, че на тренировка Кубрат му е по-трудно. Интересно Кличко до кога ще се скатава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този беше много слаб. Сигурен съм, че на тренировка Кубрат му е по-трудно. Интересно Кличко до кога ще се скатава...

По скоро Пулев е много силен и отстрани ни се вижда много лесно ..но по скоро Пулев е много силен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравим Кубрат Пулев, за поредната победа, макар и след сериозни игри и интриги по-уреждането на мача му. Кобрата отново игра на ниво и показа, че никога не подценява съперниците си. :drinks:

В такъв случаи трябва да поздравим и златната Станка Златева която се окичи със европейското злато за шести път :icon_thumbup:

Браво на нашите спортисти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случаи трябва да поздравим и златната Станка Златева която се окичи със европейското злато за шести път :icon_thumbup:

Браво на нашите спортисти...

 

Разбира се...златната Станка отново е ЗЛАТНА :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...