Премини към съдържание

Въпроси относно Еклипс


Препоръчано мнение

Еии ... незнаех че има fto в бг. Макар че е скъпичко това точно.Някои да го е виждал????? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Миналата година на божурище имаше едно FTO, ама не го видях дали е с десен волан (ако изобщо има с ляв де :) ) Пак сребристо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

айде като ми стане готова музиката. Ще ме разцепиш. Не върви моя както трябва. 17.3 на божурище изкарах. А и ти си го пипал твоя :P Ама ще се пуснем за спорта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

тццтцт много сте лоши срещи тва онова има хора от провинцията които също се радваме да караме красиви машинки като Еклипс аз да речем се сдобих преди 2 седмици с моя 96 година 2.0 16в и му се радвам като малко дете докато четох из форумите разбрах че требва да му слагам турбина въпроса ми е каде да го направя ?Обща цена искам да знам колко пари да си взема за пална смяна на всичко? И само още 2 неща вярно е че в града който живея като моя модел е само моя красавец но неможе ли да има срещи и на други места? ако е невазможно ок ще требва кога не съм на работа да патувам до софето :)))) и още нещо само от време на време когато настъпвам куклата светва лампата за маслото и като върна газта изгасва.... каде може да е шибания проблем - слабо масло и ако е така нема ли нещо специално да закупя благодаря ви предваително С уважение Иван Каменов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ниско ниво на маслото. Когато се вдигнат оборотите то не може да се оттече достатъчно бързо обратно и си стои постоянно миско нивото. Долей или направо го смени и ще изгасне лампата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря е няма ли някакво , което да се ползва с предимство от хора които карат такива прекрасни машини в смисал да ми кажеш марка на масло което е добро и даже доста добро и да заминавам да го сменям още утре :)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами пълна или полу-синтетика. Тъй като идва зима може да сложиш пълна синтетика 5w40 на Motul ползвам аз. Маслото, ккакто и бензинът са личен избор, но се доверявам на публичното мнение, че Motul е едно от най-добрите масла в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти много за информацията именно и аз се допитвам до хора със опит за това и не избарзах да сменя маслото но вече няма какво да ме спре още веднъж благодаря ! и само ако можеш и на другия ми въпрос да ми отделиш минутка каде да утида да си сложа турбина и колко пари да взема с мен за пълната промяна на двигателя ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Хора, може ли да се рециклира рейката на Мицубиши Еклипс, 2.0, 16в.

Благодаря предварително!

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, може ли да се рециклира рейката на Мицубиши Еклипс, 2.0, 16в.

Благодаря предварително!

Може на всяка кола да се рециклира, освен само в случаите, когато гребена е много разджасал и има язвички.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами пълна или полу-синтетика. Тъй като идва зима може да сложиш пълна синтетика 5w40 на Motul ползвам аз. Маслото, ккакто и бензинът са личен избор, но се доверявам на публичното мнение, че Motul е едно от най-добрите масла в БГ.

 

Съжелявам за спама но само да добавя че Мотул е пълен боклук и е прекалено скъпо в сравнение с "PetroCanda", всички около мен го ползват и разбирачите са мн доволни ,но това е въпрос на избор както каза колегата да си чупиш колата или не хахах .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам за спама но само да добавя че Мотул е пълен боклук и е прекалено скъпо в сравнение с "PetroCanda", всички около мен го ползват и разбирачите са мн доволни ,но това е въпрос на избор както каза колегата да си чупиш колата или не хахах .

 

Ми то от 2007 година до сега са минали къде 4 години, Мотул може да са го подобрили маслото. Аман от разбирачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от 2007 година до сега са минали къде 4 години, Мотул може да са го подобрили маслото. Аман от разбирачи.

Ми трай си тогава като не си "разбирач" и си карай лютеницата от менструалните ти болки "G" хахах

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от 2007 година до сега са минали къде 4 години, Мотул може да са го подобрили маслото. Аман от разбирачи.

Btw ти за марката която споменах чувал ли си или си говориш ... Аз поне си казвам мнението и не се заяждам за това е форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Btw ти за марката която споменах чувал ли си или си говориш ... Аз поне си казвам мнението и не се заяждам за това е форума.

Как да не се заяждаш колега, като обявяваш фирма с 150 годишна история за "пълен боклук" :wacko:
Мотул е световноизвестна фирма специализирана в разработката на висококачествени смазочни материали за автомобилния спорт, авиационната промишленост и индустрията. Нейните продукти се използват от милиони потребители по цял свят, както за всекидневна употреба, така и в професионалните моторни спортове - Световен Рали Шампионат, 24 часа на ЛьоМан, NASCAR, Мотоциклетния Световен Шампионат и др. Компанията е основана преди повече от 150 години в САЩ и през цялата си история е била на върха на иновациите в областта на лубрикантите. Мотул е първата фирма успяла да създаде напълно синтетично моторно масло през 60-те години на миналия век, а така също и първата фирма разработила естерна синтетика на разстителна основа.

А тя в същото време присъства на почти всяко автомобилно състезание по света с логото си и в същото време възхваляваш някаква компания с 25 годишна история, за която чак и тряба да сме чували ..:)

Те може половин Канада да не са я чували :D не знам защо колегата от Варна, трябва да е чувал за нея ..:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може на всяка кола да се рециклира, освен само в случаите, когато гребена е много разджасал и има язвички.......

 

Ми не знам, започна яко да ми скърца, като въртя волана на ляво и на дясно и ми се затегна малко волана.

Редактирано от somalietsa
Колега, старай се повече с правописа!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам, започна яко да ми скърца, като въртя волана на ляво и на дясно и ми се затегна малко волана.

Я ходи да ти прегледат окачването и най-вече шарнирите...Проблемът едва ли е от рейката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В България колко турбинирани Еклипса има след 96-та година модела, ама не говорим за базови с турбо ми правени?

Който са по 300-400 коня , ще е интересно да се запозная с някой който си е правил Еклипса БЪРЗ!:))

 

За турбинирания двигател питай СуперМЕН-a, а по отношение на Gates, ДА това е Ангренажа за теб и аз съм с такъв, а ако намериш и пистови такива си супер ;), има и едно обаче, по отношение на Turbo Charger-а, някой може ли да каже какви пари са, че и аз искам да слагам на Lancer-а, че могло директно да го забодеш на Stock двигателя и с леки настройки и без да му се надува много налягането, на Стоковицата могло да се качат доста коне ?! :)

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми трай си тогава като не си "разбирач" и си карай лютеницата от менструалните ти болки "G" хахах

 

 

 

 

Хм http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif.......................доста не коректно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не вземете да я заключите тази тема, че гледам "разбирачи" почнаха да дават всякакви акъли и никой не поглежда датата на темата.

Колега NASDAQ, незнам кой ти е наговорил тези глупости, но Мотул е едно от най-добрите масла. Пълен абсурд са затегнати лагери и темподобни от такова масло, ако е ИСТИНСКО разбира се. Ако се позаинтересуваш малко ще разбереш че наистина присъстват на всяко състезание и доста хора карат с тази марка.

Редактирано от Drive-Maniac
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Това че присъства на състезания , нз по какъв начин доказва качеството на едното спрямо другото , ако имате малко повече акъл ще се сетите че това е въпрос на инвестиций , а не еталон за качество . Мотула с който карате само си представяйте ,че е с оригинално качество хаха. Новите марки ,подчертавам на Бг пазара ,както и PetroCanada не се фалшифицират и се внасят само като оригинал . Карайте си със лютеницата и приятно ви возене . Аз съм карал и с двете масла , когато някой направи същото и ,тогава да ме напада за мнението ми. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това че присъства на състезания , нз по какъв начин доказва качеството на едното спрямо другото , ако имате малко повече акъл ще се сетите че това е въпрос на инвестиций , а не еталон за качество . Мотула с който карате само си представяйте ,че е с оригинално качество хаха. Новите марки ,подчертавам на Бг пазара ,както и PetroCanada не се фалшифицират и се внасят само като оригинал . Карайте си със лютеницата и приятно ви возене . Аз съм карал и с двете масла , когато някой направи същото и ,тогава да ме напада за мнението ми. :icon_doh:

 

Колега, нека пропуснем тази част с казването на останалите колеги, кой с какво да кара. Това, че имаш хапливи твърдение и се пораждат спорове, няма лошо, но нека споровете да си останат само спорове.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...