Премини към съдържание

Въпроси относно Еклипс


Препоръчано мнение

До колегите с американските еклипси - кога можем да се видим с някой да сравня стоповете какво точно има да се преправя, че искам да си сложа USA стопове :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Стига се излагай, слагай турбо вместо да мислиш да тунинговаш външно.:)

Идеална си е и с тея стопове!!! 1 Турбо на 0.6 да стане 200 коня да видиш какъв кеф!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имено това ме интересува - жички, платки. Иначе стоповете са еднакви според мен като размери. Просто проверка, че да знам дали да си купувам и какво точно ми трявба да купя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще купувам втора тъка от БГ или ebay. Благодаря ти много! Последно да те питам - нали няма значение дали USA стоповете са от еклипс 1995 или трябва да са след 1996 след фейслифта? Мисля, че са еднакви, ама не съм много много сигурен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това еклипсът е ебати елементарната кола. Вчера за 15 минути разглобих почти всичко в купето. Само таблото не го пипах :)

 

Юлиане, ти от тоя спойлер виждаш ;ли нещо в огледалото за задно виждане изобщо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях още 1 червен еклипс с черни джамове отзад.

Патуваше София-Пловдив!

Не знам само дали беше Софиски

Има ли мотор на някво митцубиши дето гори масло!? Много ми е интересно? да не се окаже да зема еклипс и да гори масло?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лощото че някой и след тази смяна пак горят масло:)

Това е най опасното.

За това питах дали горят митцубишитата масло, щотото Опел Астра 1.6 примерно ЕКО тек двигателя винаги гори масло 1 л на 5000км което е пална тапня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

супермен, вижда се да но след като му свикнеш. Не само еклипс се разглабя лесно. Японците имам чувството че си правят колите като конструктори лего. Веднъж като им свикнеш и то всички са на този принцип, просто трябва да следваш логиката. Евала на страната на изглряващото слънце за това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дан красавица е мицката. много и отива и отваря червеният цвят. следващия път като се събираме ще го направим по отрано и ще сме повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако го правим да вземем да пуснем нова темичка да се вижда от всички. Чудя се дали да не е обща срещата и с другите побратими от :mitsu-smiley: - 3000gt и FTO

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Еййй хорца:) Може да карам Мерцедес и Опел Астра ама викайте като ходите на срещи де :)))

Скоро и аз ще сам с Митсубишак:))

0885626216 Валери :-) Просто не мога да гледам постояно Форума, понякога жена ми е на гости хихихи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то тва може да се каже и за opel calibra 2.016v honda prelude 2.016v i fiat coupe 2.0 20v s тая разлика че те не са толкова красиви като еклипса и не можеш да им сложиш турбо без да пипа6 мотора. Освен на хондата маи,но не съм сигурен.А и интериора им не ми допада.Тъи че в този сегмент :rulez: според мен.А ако искаш да се гониш с gsi-ki gti-ki i vteci по добре виж colt 1.8 16v gti щото с еклипс без турбо не става

TOTAL ECLIPSE!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете по тази тема...Ractive e гърнето на liuli, a то звучи като глас от бога...не съм лягал да видя как са му тръбите само....

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=3374

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, откъде да си намеря технически данни за моя еклипс :( Търся търся все 4г63 с турбо има. Искам да знам всичко за колата. Сега искам да си взема ксенон и не знам на какъв цокъл са тъпите крушки. Търсих в гугъл..къде ли не...бати..само немски сайтове и форуми и то без техн. информация!

 

Ако някой знае къде има инфо за европейските еклипси 4G63 да каже!

 

 

Много мерси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Полезни линкове четеш ли :)

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...amp;#entry34532

 

Въведи си VIN-a там - Chassis Electrical, Headlamp - bulb

Всиичко си пише :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Полезни линкове четеш ли :)

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...amp;#entry34532

 

Въведи си VIN-a там - Chassis Electrical, Headlamp - bulb

Всиичко си пише :icon_thumbup:

 

Мерси :) :respect:

 

линковете от тази тема съм ги гледал точно по тази причина, а и този сайт съм го гледал, но сега пак го погледнах и достигнах до част, която не бях намерил преди :icon_n_oops:

 

 

при мен ли е проблемът или не ми излиза информация за крушките?!? :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...