Премини към съдържание

Въпроси относно Еклипс


Препоръчано мнение

Да поговорих си днеска малко с Супермен, мн му е красив еклипса и аз ще си зимам няма начин само да си продам Астричката:)))

Пак ПАК за 2ра кола си имаме 124 БЕНЦ тип ТРАКТОР:))

хихихи С здраве да си е караш бате!!!

 

А друго не мога да разбера защо всички пишем в тази тема:)

Някой модератор да е затвори и да отвори примерно Обща да драскаме вътре или тази ще е оставим такава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Кои свещи да сложа? Има ли значение, че са за турбо мотора или не. А тия от 420а дали ще станат на моя мотор?

 

1. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...A:IT&ih=017

 

2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...A:IT&ih=017

 

3. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...A:IT&ih=017

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Total Eclipse утре 7 часа на Еко на Бул. България.

Айде да дойдат възможно повечко хора с Еклипс да ви се нарадвам малко на количките че мойта още не мога да е продам да си зема и аз Еклипс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я, какво съм изпуснал :icon_blush:

Здравейте аз също да се похваля карам Eclipse RS 98 Американско производсво колата е супер, наистина малко е мудна в ниските обороти но като набере няма равна.Така като по прочетох бая съм изпуснал от дискусията само искам да добавя че всичко което ви интересува за този модел могете да намерите на :

http://www.2gnt.com/

ПРЕДИ ДА РЕШИТЕ ДА ПИШЕТЕ ВЪВ ФОРУМА МОЛЯ ИЗПОЛЗВАИТЕ ТЪРСАЧКАТА.

Много неща има в този саит-търбо, модификации интериор /екстериор всичко

420а е много здрав мотор и много лесен за турбиниране, ако знаеш какво правиш и какви частит ти трябват спокоино можеш да си спертнеш едно турбо за малко над 1000 долара

Относно свещите има естествено разлика и то огроман.За хора без турбо се препоручва една степен по топли от стоковите а именно NGK BKR5E-11.Ако си с турбо NKG BKR7E-11.Аз на скоро преди има няма

3-4 дена смених моите свещи и кабели, сега карам с 5-ци и MSD 8.5мм кабели.

 

Respect

Jamesta

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, какво ще кажете да направим Total Eclipse 2 в неделя на божурище. Можем да направим една колона еклипси и да се изтипосаме там :)

 

Кой е ЗА?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звучи чудесно :icon_rock: Аз съм винаги за :plane: :plane: :plane: :plane: :plane: :plane: .Но наи добре ще е в петък или събота да се доуточним :rulez: Пусни нова тема..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Неделя ще ходя да засаждам дръвчета с другите членове на клуба. В общата тема за Мицу, всичко е обяснено с подробности, ако иска някой нека се включва. Тамън ще си направим и разходка. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хммм.... Предизвикателно звучи това с срещата на божура .... и аз не съм с еклипс ... още не съм си продал колата ... :D но, важното е че сме от 1 марка :) ... ще се дуоточним за спрещата !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да се пробвам и за 2те срещи все пак хората само дето няма да ми минат през двора в Бистрица. ще има ли среща за божура в колко часа и каде? :icon_thumbup: A i готините гонки са следобяд.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам в неделя в 10.30 някъде да се видим и да ходим там таман в 11.30-12 ще сме на божура и може да има и местенца

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А към 12 среща на ОМВ утре? какво мислите? infected ti?Слабите класове не ми се гледат лично на мен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам кога ще ида там, че имам работа сутринта, но ще гледам преди 12 да съм там,, за да си намеря хубаво място за колата ;)

0889715922 - Лео, който иска да звънка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха доста по различно ми зчучи тука да чуя Номер 1 марка сме отколкото в ОПЕЛ форума, тука вече може да кажа и аз -ДА , Mitsubishi харесвам мн и са мн красиви и надеждни коли, возих се в на супермен колата , не е мн бърза, но пак е мн красива и готина и супер див автомобил продавам мойта зимам еклипс и веднага го нареждам с едно турбо няяя как:))) иска си го двигателя!!!! на 0.6 и айдееее ГАЗ !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...