Премини към съдържание

Сини дискове?


Препоръчано мнение

Колеги, днес дадох малко жега на VR-а, в резултат дисковете се оцветиха в синьо. :) Дали е ОК да я карам така или да ги сменям?

551209_10201237463435953_2032086167_n.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес дадох малко жега на VR-а, в резултат дисковете се оцветиха в синьо. :) Дали е ОК да я карам така или да ги сменям?

 

Ако не тресат при спиране е още рано за смяна, гледам и канали си имат още и ръбове нямат, но намали малко тази жега, че виж как си опекъл и калпачето на пробката ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хихихих, понамали малко таз "жега" че току виж пак ще ме питаш за тел. на Бисер......... :D Поне сега как върви? Има ли разлика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хихихих, понамали малко таз "жега" че току виж пак ще ме питаш за тел. на Бисер......... :D Поне сега как върви? Има ли разлика?

 

Абе има си разлика, братле. :( Май ще трябва да сваляме главите зимата. Кутията и тя е е готова да се предаде всеки момент, прегрях й маслото вчера за пръв път. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не тресат при спиране е още рано за смяна, гледам и канали си имат още и ръбове нямат, но намали малко тази жега, че виж как си опекъл и калпачето на пробката ..

 

Ами не, спира си добре добитъка, въпроса беше това синьото да не е признак на някви опасни структурни промени на материала, това ми е притеснението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, спира си добре добитъка, въпроса беше това синьото да не е признак на някви опасни структурни промени на материала, това ми е притеснението.

Промени да, опасни... не още. Как ги посини от едно каране?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз след едно спускане от Пампорово до Смолян със стария Лансър ги докарах до много приятен кобалтово-син цвят. Смених само накладките, дисковете си изкараха до края без никакъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Промени да, опасни... не още. Как ги посини от едно каране?

 

Ми аз тая кола не я карам 2-3 светофара в София. :D Това е ефекта от около 10-15 км. яка жега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, Гриша, начи са ти хубави гумите :rolleyes: :icon_clap:

 

Галоши са, но държат все още криво-ляво. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...