Премини към съдържание

Една уникална снимка


Препоръчано мнение

Обърнете внимание на номерата на колите, другото е ясно :first: :icon_doh:

 

Кола за булки

 

...и къде са снимките че нещо не ги виждам

Ето една снимка, моля модераторите да я сложат в първия пост на темата.

 

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Маниак :icon_thumbup:

 

Не съм маниак, а голям фен на Mitsubishi ! :icon_thumbup: И трите Галанта са V6-24 :icon_rock: :icon_clap: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдамм, много добре .........трябва верно медал да ти дадем. Единственото лошо е че не си в София............. :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Само адмирации за такива хора!!! :worthy:

Слави се удостоява с титлата "Почетен член на клуба", която вече се вижда в профила му.

Навсякъде по света клубовете се гордеят с такива членове!

Темата се закача като "важна" да краси галерията. :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е фенско всичко това с многото броики Мицубишита. Аз пък си мисля как е възможно да се обръща подобаващо внимание на всяка една кола, като са толкова много. :D

Но браво :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдамм, много добре .........трябва верно медал да ти дадем. Единственото лошо е че не си в София............. :D :first:

 

Какво като не съм в София? Вие ми пригответе медала, пък аз ще дойда да си го получа :first: :good: :rulez:

 

Само адмирации за такива хора!!! :worthy:

Слави се удостоява с титлата "Почетен член на клуба", която вече се вижда в профила му.

Навсякъде по света клубовете се гордеят с такива членове!

Темата се закача като "важна" да краси галерията. :worthy:

Много благодаря за титлата ! Трогнат съм. Вече имам за какво да черпя на следващата среща. До тогава със сигурност ще ми е оздравял крака и ще мога да дойда и аз на среща, където и да е тя :good: .

 

Много е фенско всичко това с многото броики Мицубишита. Аз пък си мисля как е възможно да се обръща подобаващо внимание на всяка една кола, като са толкова много. :D

Но браво :first:

Митсубишитата са прибрани в гаража под къщата. Изкарвам ги една по една, и обръщам внимание на тази, която съм изкарал. Много лесно се поддържат няколко Митсубишита, защото те не създават никакви ядове. Единственото нещо за което се притеснявам е да не пропусна датите за годишните прегледи, защото ако беше само една, щях да я запомня. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази красота е сравнима само с някой природен феномен!

Браво! :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: Това изказване ми хареса много :D . Размечтах се като видях снимката :rolleyes: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Смея да твърдя, че видях червения екземпляра с номер 48-48 около Сливен преди 2 седмици в петъка... :)

 

Познах го по очитте! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя, че видях червения екземпляра с номер 48-48 около Сливен преди 2 седмици в петъка... :)

 

Познах го по очитте! :D

Възможно е да си видял червения Галант на сина ми с номер 47-47. Този, който споменаваш е комби и е прибран най-отзад в гаража ми - не е излизал от там от повече от месец, освен за снимката от 24.03.2007.

Освен ако има друг червен Галант със същите "очи" :icon14:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да си видял червения Галант на сина ми с номер 47-47. Този, който споменаваш е комби и е прибран най-отзад в гаража ми - не е излизал от там от повече от месец, освен за снимката от 24.03.2007.

Освен ако има друг червен Галант със същите "очи" :icon14:

 

Действително може да е бил и другия, който споменаваш...

 

Просто вероятността да е твоя беше 2 пъти по-голяма от колкото, на който и да е друг в този регион... :D

 

Поради простата причина, че имаш 2... :D

 

А ако аз съм карал с 100-120км/ч и ако той е карал с не по-малко от същата скорост означава, че сумарната скорост е била над 200км/ч, което увеличава вероятността за грешка с над 50%! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rulez: Много добра гледка !!! Де да имах и аз такъв татко .. да ми дава да карам неговото :mitsu-smiley: , но ще събирам и съм си замислил да си купя като това синьото ти до Паджерото ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rulez: Много добра гледка !!! Де да имах и аз такъв татко .. да ми дава да карам неговото :mitsu-smiley: , но ще събирам и съм си замислил да си купя като това синьото ти до Паджерото ..

Сина ми си има собствен Галант, на снимката е с номер У 4747 АВ, останалите са мои.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Сърдечни поздрави и от мен :mitsu-smiley: това е достойна колекция

пожелавам ти и един PAJERO SPORT /DAKAR/ :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Сърдечни поздрави и от мен :mitsu-smiley: това е достойна колекция

пожелавам ти и един PAJERO SPORT /DAKAR/ :good:

Благодаря за пожеланието, Иво, но поне засега нямам мерак за Pajero Evolution (Dakar). Достатъчен ми е Галант-а V6-24, защото аз не съм почитател на Off-Road. Не бих отказал една VR-4-ка, но те всичките за съжаление са с десен волан. Пък и аз съм човек на години, мина ми времето, когато исках да ставам състезател.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Може да си вземеш VR-4 и да му обърнеш волана :D В прочем незнам дали има съответствие между реиките и таблата но непомислих преди да напиша. Естествено не е само това има и куп други работи, Може и купето на VR-4 да не е проектирано за ляв и десен волан а само за десен. Наистина тази колекция е мечта :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 6 месеца ...
Не съм маниак, а голям фен на Mitsubishi ! И трите Галанта са V6-24 :icon_rock: :icon_clap: :plane:

 

Още малко и ще те стигна, и ще ти отговоря с 3.0 литрови машини :plane: :drive:

 

Майтапа настрана, но питайте ни като ги водим на паша кончетата какво правят: пият, пият, а после галопират... Трябва да направят данък да се плаща на най-голямата кола и да има облекчения и при застраховки и при винетки...

Ние сме нещо като многодетни майки :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Трябва да направят данък да се плаща на най-голямата кола и да има облекчения и при застраховки и при винетки...

Ние сме нещо като многодетни майки :icon_bye:

 

Тук си много прав! Но нали е България, всичко в подобна ситуация като многодетните майки е прецакано .. :icon_angel:

 

Инъче Sigma в България до сега не съм виждал .. случайно да имаш снимчици да я разгледаме тая спортна лимузина :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...