Премини към съдържание

Една уникална снимка


Препоръчано мнение

  • преди 1 месец ...

Една още по-уникална снимка, вече колите от любимата марка са шест, четири Галант-а, един Лансер и едно Паджеро. Два от Галантите се продават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една още по-уникална снимка, вече колите от любимата марка са шест, четири Галант-а, един Лансер и едно Паджеро. Два от Галантите се продават.

 

Ех, трябва да побързам- пак ме водиш с бройката!!!

 

:drive: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Станиславе, имаш ли същата снимка ама направена отпред... като тази най-отгоре, която си публикувал в темата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Станиславе, имаш ли същата снимка ама направена отпред... като тази най-отгоре, която си публикувал в темата?

 

Да, имам, но колите са много и на фронталната снимка не се събират всичките.....

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да се получи хубава снимка или се снима от доста далеко или панорамна снимка, друг начин не виждам :icon_hmm:. Иначе и тази е уникална :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, имам, но колите са много и на фронталната снимка не се събират всичките.....

 

 

Да, всъщност точно тази част от снимката ме интересуваше... :wub:

Много благодаря за така доставеното удоволствие! :icon_thumbup:

 

п.п. ...и този стълб не може ли да се боядиса със сребърен феролит... (щото ако се изреже ще има глоби), че много дразни ... То е работа на общината де... ама ... все ми е трън в очите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-отделеч не мога да снимам, защото на тази снимка гърба ми е опрян в един трафопост и по-назад не мога да отида. Може би трябваше да ги събера по-плътно колите една до друга, но късно се сетих и затова ги снимах странично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Като ти омръзне да имаш толкова много ГАЛАНТИ, може да ми подариш някой :rolleyes: :icon_blush:

 

:icon_thumbup: Страхотна снимка :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Страхотна снимка :icon_rock:

 

Красота, нали? Особено последната с четирите Галанта.... :first: :icon_rock: :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като ти омръзне да имаш толкова много ГАЛАНТИ, може да ми подариш някой :rolleyes: :icon_blush:

 

 

И по възможност този с номер 46-46, нали ? :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам... на мен ми харесва най-вече 47 47, заради окачването и джантите :icon_thumbup:

 

 

Аз лично съм карал този 47-47 и наистина върви много добре! :)

Но 46-46 си е класика... автоматик, кожа, навигация, пипнат с мерак... :icon_blush:

Поне това е моята мечта! :wub: :icon_love:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм карал този 47-47 и наистина върви много добре! :)

Но 46-46 си е класика... автоматик, кожа, навигация, пипнат с мерак... :icon_blush:

Поне това е моята мечта! :wub: :icon_love:

Дани, твоята мечта тези дни ще я оборудвам с чисто нови 17-ки Borbet и гуми Pirelli P-Zero Nero 215/45ZR17 . Ще публикувам снимки да я видиш каква кукла ще стане :icon_rock: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, твоята мечта тези дни ще я оборудвам с чисто нови 17-ки Borbet и гуми Pirelli P-Zero Nero 215/45ZR17 . Ще публикувам снимки да я видиш каква кукла ще стане :icon_rock: .

 

 

:12w00t: :lustslow: Хайде очаквам фотосесията! :foto: Сигурен съм че ще е изглежда доста добре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ми харесват еднакво :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

А как мога да си регистрирам колата с такъв номер "полицейски" с еднакви двойки числа, поредни и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А как мога да си регистрирам колата с такъв номер "полицейски" с еднакви двойки числа, поредни и т.н.

С парички - почват от 50 лв и стигат до 50 000 лв ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ми е ясно че става с пари но ме интересува, колко има ли някъде "ценораспис" мога да отделя известна сума за тази глупост...

Нужно ми е малко инфо от първа ръка, и лятото като се прибирам в БГ може да се възползвам от "екстрите" на КАТ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ми е ясно че става с пари но ме интересува, колко има ли някъде "ценораспис" мога да отделя известна сума за тази глупост...

Нужно ми е малко инфо от първа ръка, и лятото като се прибирам в БГ може да се възползвам от "екстрите" на КАТ

Като регистрирах моя преди година точно за това питах и ми казаха нещо от типа за 2 поредни цифри/числа или огледално - 1010, 2002, XYXY, XYYX - било около 50 лв. Вече има и някои по странни номера от типа на чеири еднакви - 5555, XXXX - те са май около 5000 лв., и моите любими - СА555555, СА XXXXXXX - 6 цифри, цената е около 50000 лв. "по слухове". Иначе като цяло - цените на касите в КАТ, там си плащаш номера и си избираш ако искаш някакъв специален.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и има един тънък момент, някои комбинации са запазени отдавна, отдавна...! Като си поръчаш имай в предвид че ще ти се наложи дългичко да чакаш!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...