Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

съжалявам, че не можах да дойда, но пък всички бяхте много готини по телевизията - току що ви гледах по БТВ - и Пилчо, и Дани, и Боян, и всички /да не забравя някой.../. В деня на земята :mitsu-smiley: фен клуб заби всички в земята /не само дръвчетата необходими на природата/ и сега кой е :first: БРАВО!!!! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, с любезното съдействие на dedo_pop, майстора на видеообработката, който сне и кодира в добро качество репортажа :icon_clap:

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да издадем ли тайната, че беше само за пред камерата :icon_angel:

 

:no2: :D А тя пък не спря да ме снима!!! :icon_blush:

 

Въпреки всичко копнах 4-5 дупки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да кача видеото се наложи да го компресирам сериозно. Който дойде на Петдесетница (27 май-неделя) да си носи флашка. Оригиналът е 65 мб с 720/576 резолюция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е ............. :first:

Само дето аз бягах от камерите.......... :icon_blush: беше ме срам да си призная :icon_blush: :icon_blush:

Специални благодарности на Дедо поп за добре свършената работа.......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Големи благодарности на dedo pop :icon_clap: . Обаче обектива на камерата явно не е бил настроен като хората, защото ми се обадиха двама приятели да кажат, че са ни гледали и казаха само следното(цитирам):

1. "Много дебел си станал"

2. "Дадоха ти само тумбака" :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh: .

 

И огромни благодарности на момчетата и момичетата от клуб Пежо за подкрепата :icon_thumbup: ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

 

И огромни благодарности на момчетата и момичетата от клуб Пежо за подкрепата :icon_thumbup: ! :mitsu-smiley:

 

Наистина е чудесно, че хората от клуб Пежо бяха с нас! Свършихме заедно чудесна работа. Надявам се, че инициативата ще бъде подкрепена и продължена и от останалите клубове.

 

Иначе си изкарахме направо чудесно. Смях, шеги, закачки, толкова много приятни хора! За нас с Мария беше удоволствие. А като се добави и полезната работа..... направо супер!!!! :first: :drinks: :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим ви за чудесното изкарване :)

 

Надявам се занапред пак да организираме съвместни прояви :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М-м-м да, ама и липсва нещо на тази снимка! :icon_thumbup:

 

Е, кой те би по главата да си тръгваш толкоз рано? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да ангажирам после някой да ме прибира! :rolleyes:

 

Иначе не ми се тръгваше въобще!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така! :good: Как се копаели дръвчета :icon_doh:

 

Това се казва добър фотограф! :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_claph: БРАВОООООО .....

 

Мога само да съжалявам че не успях да намеря и аз време за това мероприятие :icon_crying:

 

Напоследък ми се насъбраха доста черни точки :icon_blush: и неизвинени отсъствия :rolleyes: , но съм адски много ангажиран в последните месеци и това май ще продължи още няколко напред :heat:

Трябваше да ме информирате по-навреме че ще дават репортажа по БТВ в 19:30 за да мога да отреагирам и да го запиша с перфектно качество на тв-тунера :icon_dance: , въпреки че и този който сте качили не е лош :icon_thumbup:

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях поне да хвана новините и да видя как сте се справили :good:

Дори се обадих на приятел от клуба на Volvo да пусне БТВ и да види какво прави нашия клуб.

Той през деня ми позвъни да ми каже, че днес правили тест-драйв някъде ....

Определено се накефих, че му "натрих носа" :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...