Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Ще се уредиш с липа :D , само се добави в списъка, че по този списък ще се купуват материали. И за да няма ощетени накрая ще помоля всеки да си приготви някакви дребни (мисля че по една банкнота от 2, 5 и 10лв ще е достатъчно) за да можем да се разплатим за фиданките, обогатената смес и колчетата. Защото ще е кофти ако всички извадят по 50лв и кажат че нямат дребни. Дани как ще им връща? :mitsu-smiley:

Ок, ще го имам в предвид............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:mitsu-smiley: А между другото, чешма в кое село има? Аз мислех, че е в Железница и от там ще пълним вода?

@jamano: 3-4 къщи след влизане в Железница или Бистрица? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: А между другото, чешма в кое село има? Аз мислех, че е в Железница и от там ще пълним вода?

@jamano: 3-4 къщи след влизане в Железница или Бистрица? :mitsu-smiley:

Железница хора, в Бистрица няма чешма и наистина е щуротека на мегдана там.

 

Който не я знае да пита в селото. :mitsu-smiley:

Наистина няма да се наложи, защото е точно след влизането в селото.

 

Нека да обясня окончателно:

 

Пътя е един, няма как да дойдете от друго място. Стигате табелата Железница и след нея започват първите къщи на селото. След 20-30 метра къщите свършват и отдясно виждате голяма отбивка и чешма. Веднага след нея пътя започва стръмно да се спуска надолу, където е същинската част от селото. Затова ако почнете да слизате надолу, да знаете че сте подминали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много точно обяснено. :first: В Бистрица наистина е лудница при хубаво време в събота и неделя.Ще се опитам и аз да доида да помогна ако ми отпаднат ангажиментите :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от така написаното разбрах, че най-късно в 10ч. трябва да сме в Железница!

 

Колеги, Железница е село с един път през цялото село и така около километър!

 

Няма как да се объркате!

 

Среща там в 9:30!

 

В 10:00 тръгваме към мястото!

 

Преговорете си какво трябва да се носи и си набавете ако нямате нещо!

 

Ръкавици и обувки са желателни!

 

Аз ще мина като идвам през Симеоново и Бистрица ако има някой все пак, да го взема!

 

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз кола ще имам, ама шофьорът е под въпрос!!! Ще се пробвам с моторчето в краен случай! Само вземете едно по сериозно дръвче и за мен! :icon_blush: :biker: :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е прекалено късно, мога ли да се включа като 13-то дръвче.... А и ми се стори, че в списъка с необходимите за събитието неща липсва фотоапарат. Обещавам, че няма само да снимам, докато другите залесяват и обратното :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Списък на желаещите за дръвчета, цена около 12лв броя + необходимо количество почвена смес (ще се уточни допълнително)

 

 

Последен ъпдейт от днес:

 

 

 

----име------------|-----бр. дръвчета----|

 

BAlexandrov------|-------------1------------|

DANI MG-----------|-------------1------------|

jolly roger---------|-------------1------------|

spp-----------------|-------------1------------|

golev---------------|-------------1------------|

tmintov------------|--------------1-----------|

pilcho--------------|--------------1-----------|

Big Boss----------|--------------1-----------|

armada------------|--------------1-----------|

fido-----------------|--------------2-----------|

jamano-------------|--------------1-----------|

DJ Tymbi ----------|--------------1-----------|

nora-----------------|-------------1-----------|

IVAN VR4x4--------|-------------1-----------|

silveria--------------|-------------1-----------|

baj Joro-------------|-------------1-----------|

Yasho---------------|-------------1------------|

pilota_koko---------|-------------1-----------|

Казвайте ако има още да добавям в списъка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да присъствам за съжаление :icon_crying: , но ще дам на Дани парички да засадите едно дръвче и от мое име. Номер едно сме с тази инициатива колеги :rulez: . Евала на всички въвлечени в нея :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледай всичките серии на Такси да се подготвиш психически и си вземи си пликчета за повръщане. :icon_dance:

 

А с Пламен се знаеме :icon_thumbup: ......Dj ще ти звъна в събота да оговорим нещата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е прекалено късно, мога ли да се включа като 13-то дръвче.... А и ми се стори, че в списъка с необходимите за събитието неща липсва фотоапарат. Обещавам, че няма само да снимам, докато другите залесяват и обратното :D
:mitsu-smiley: Супер си :icon_thumbup: ! Тъкмо може да направиш няколко снимки сред природата за календара ни :good: . На последната срещичка си говорехме, че позабравихме тази идея - ето сега е момента. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз проспах цялата организация :icon_doh: - за съжаление вече ми е късно да си променям плановете за неделя :mad:

Понеже имам голямо желание да се включа моля Дани да ми пусне на лично IBAN и BIC където да преведа някой лев да допринеса и аз с нещо (ако не с труд) :icon_blush: .

Поздрави на всички за чудесната идея и създадената организация - вие сте :first:

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А с Пламен се знаеме :icon_thumbup: ......Dj ще ти звъна в събота да оговорим нещата

ОК.............така за мен е по добре ,дано го знаеш къде е това , че да не се лутам като индианец в пустинята.... :D

Дани, можеш ли да вземеш и за мен някое дръвче....??? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, можеш ли да вземеш и за мен някое дръвче....??? :)

 

Ако обещаеш да ме повозиш на Галанта... :D

 

(вече си в списъка, така че си в кюпа) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Купих колчетата - 18 на брой двуметрови (3х4см.). Имах възможност да ползвам служебната лада комби и минах да ги купя. Мисля, че ще стигнат, ако до утре на обяд се появят още желаещи ще мина да взема още. Трябва само една тесла или брадва да имаме за да ги подострим. Може ли някой да набави? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Купих колчетата - 18 на брой двуметрови (3х4см.). Имах възможност да ползвам служебната лада комби и минах да ги купя. Мисля, че ще стигнат, ако до утре на обяд се появят още желаещи ще мина да взема още. Трябва само една тесла или брадва да имаме за да ги подострим. Може ли някой да набави? :mitsu-smiley:

 

Аз ще взема едно малко брадвенце, дано да свърши работа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е късно сега де се включа, ако да кажете от къде да си взема дръвче и колче в събота и в неделя съм с вас

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е късно сега де се включа, ако да кажете от къде да си взема дръвче и колче в събота и в неделя съм с вас

Поздрави

:mitsu-smiley: Изобщо не е късно :good: . Колчетата са купени (ти само ела с твоето колТче), а дръвчета с Дани ще вземем в събота по списъка (по около 15 лева ще излезе всичко). Щом си сигурен, нека админите да те добавят в списъка. Пък дано и още хора се присъединят. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК.............така за мен е по добре ,дано го знаеш къде е това , че да не се лутам като индианец в пустинята.... :D

 

 

И аз не го знам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ах как ме хвана яд че чак ега виждам темата, а няма да си бъда в София тези дни. :icon_crying: Трябва да пътувам, а можех да си отменя пътуването. Много ми е кофти че няма да мога да доида с вас. Адски много подкрепям идеята! Да си изкарате добре! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Искам да посеете едно дръвче и от мен, пък ще почерпя! :D :drinks: Разбира се ако е възможно! Весело изкарване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...