Премини към съдържание

Таблет


Препоръчано мнение

И аз от виваком.

.....

Другия пиниз е да искате сдвояване с виртуален мобилен номер...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

 

Това, че някога IBM са правили добри Thinkad-и е прекрасно нещо. Уви след това те продадоха PC бизнеса си на китайската фирма Lenovo, която на средно качество хардуер слага гръмката марка Thinkpad със съответната гръмка цена и реализира печалбите си. Съвременните Thinkpad-и нямат нищо общо с качеството, здравината и иновацията на IBM-ските Thinkpad-и. А low-end таблетите им съвсем нищо общо.

 

 

Не си прав изобщо. Леново Thinkpad x200s например е отличен лаптоп за бизнес цели. Пълни щуротии си написал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за машината, която ползвам в момента, мога да кажа само хуваби неща. Става въпрос за Lenovo Ideapad Y580.

А какво е това сдвояване с виртуален номер и я разкажете малко повече за това как да се сдобиеш с таблет за без пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сдвояването .......това е един мобилен номер на който ако звъннеш звъниш на стационарния ........ :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ако звъниш от стационарен на мобилен, системата те прехвърля през виртуалния...

При добър супервайзер таксуването пада до 11ст/мин.

.........

Но за да не ви заблуда, най-добре е да се свържете на живо с представител на оператора. Определено, предложенията за корпоративни клиенти е в пъти по-изгодно отколкото за индивидуални..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дойде машинката, не е лоша, ала не мога да си пусна през вивакомската интернет карта интернета, не знам кво трябва да се направи :icon_blush: Ще хода да ги питам, като че ли :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш НАСТРОЙКИ.

Отиваш на ОЩЕ.

После на МОБИЛНИ МРЕЖИ.

После ИМЕНА НА ТОЧКА НА ДОСТЪП.

Натискаш трите точки в дясно, горе на екрана и маркираш НОВО ИМЕ НА ТОЧКА НА ДОСТЪП.

Име - viva

APN име на точката за достъп - internet.vivacom.bg

Потребителско име - VIVACOM

Парола - VIVACOM

Код на държава - 284

MNC - 03

Активиране на точката на достъп - слагаш чавка.

Всички други полета оставяш празни.

Изключваш таблета. После включваш.

След това от настройки, още, мобилни мрежи - можеш да си пускаш нета през картата или да го забраняващ ако имш достъп до уайфай..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на Вальо, вече пиша от таблета на български. Евала Шопов, добра работа свърши, редно е да почерпииииш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за машината, която ползвам в момента, мога да кажа само хуваби неща. Става въпрос за Lenovo Ideapad Y580.

А какво е това сдвояване с виртуален номер и я разкажете малко повече за това как да се сдобиеш с таблет за без пари.

Таблета без пари не е баш таблет без пари, все пак се подписват договори :icon_angel:

Но все пак - я разкажете как да си вземем таблет без пари :D

..........

Добре де, таблет та таблет... аз се чудя как да се освободя от компа, а вие нарочно си взимате компютър "always ultra thin" с крлица. В крайна сметка, колко пъти ще го пуснете този таблет, а ако го пускате много пъти, компютъра за какво ще е? Таблетът ви осигурява непрекъснат достъп до интернет и така може да бъдете винаги "on time", но ви ограничава достъпа до интелектуалния ви капацитет. По-добре прочетете някой чувствен роман. Това се отнася и за мен, разбира се :)

..........

Е, все пак, ако Виваком ги раздава безплатно, няма да откажа един, два... три :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Таблетът ви осигурява непрекъснат достъп до интернет и така може да бъдете винаги "on time", но ви ограничава достъпа до интелектуалния ви капацитет. По-добре прочетете някой чувствен роман. .....

 

Мхъм.....

В моя таблет имам над 120 книги....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проучих работата набързо и разбрах че се дават таблети на бизнес клиенти ,а на лоялните потребители и на новите клиенти се дават на лизинг 3,90 .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мхъм.....

В моя таблет имам над 120 книги....

http://www.youtube.com/watch?v=I-wpf6V_voc

 

 

:icon_refuse: :icon_refuse: :icon_refuse:

 

таблета е кенеф, ала кенефа не е таблет :rulez:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Таблета и компютъра нямат нищо общо. Никога когато съм си в нас, няма да се занимавам с таблета, вместо да си взема лаптопа. Таблета си го слагаш във вътрешния джоб и цял ден е с теб. Трябва да платиш нещо през банкирането, нямаш ел. подпис в теб, нямаш смарт телефон (баща ми не желае и си кара с N95), просто го вадиш и плащаш през мобилното приложение. Трябва ти да потърсиш информация, вадиш и намираш, трябва ти адрес, вадиш и намираш, изключително удобно за хора, които не са Андрой или iOS ориентирани, а баща ми е точно такъв. Аз примерно съм си свикнал на iPhone-а и таблет не ми трябва. Другото което е, като пътувате, батериите държат в режим на тормоз дълго време и стават за филми, книги, занимание за детето и т.н. Та понятието компютър и таблет, за мен лично, нямат нищо общо. Мога да изброя още много удобства, като офис пакет, пдф рийдър и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, не бива да се очаква от таблета нещо, което той не е. Но за консумиране на съдържание - извън къщи, вечер на дивана, или за нещо набързо е прекрасна концепцията. При нас първите месеци само аз го цъках, и то от интерес кое как, но сега в момента едва ли не се чака ред кой да го вземе, и според "CPU Spy" е онлайн по 8-10 часа на ден, баси .. :icon_doh:

 

Благодарение на Вальо, вече пиша от таблета на български. Евала Шопов, добра работа свърши, редно е да почерпииииш.

"Hacker's keyboard" се казва най-добрата клавиатура за таблет. Има и бг естествено и е free. Но най-вече - има стрелки! (и други специални клавиши, който на повечето едва ли ще са интересни)

 

Сега Илиика си купи и "Tapatalk HD" от стора и ще видиш как се броузва форума като бял човек - заслужава си 7-те лв :icon_bye:

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, не бива да се очаква от таблета нещо, което той не е. Но за консумиране на съдържание - извън къщи, вечер на дивана, или за нещо набързо е прекрасна концепцията. При нас първите месеци само аз го цъках, и то от интерес кое как, но сега в момента едва ли не се чака ред кой да го вземе, и според "CPU Spy" е онлайн по 8-10 часа на ден, баси .. :icon_doh:

 

 

"Hacker's keyboard" се казва най-добрата клавиатура за таблет. Има и бг естествено и е free. Но най-вече - има стрелки! (и други специални клавиши, който на повечето едва ли ще са интересни)

 

Сега Илиика си купи и "Tapatalk HD" от стора и ще видиш как се броузва форума като бял човек - заслужава си 7-те лв icon_bye:

Любо .........ти явно яко си се прецакал с този Tapatalk HD .............аз се сдобих с хакерската версия без пари ;) .......... във форума на iPmart има ,но е за регистрирани потребители ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си я платих с кеф. Хакерските apk-та съществуват, да, но е въпрос на манталитет дали да откраднеш или да платиш 7лв за нещо на някой, който се е трудил за него. Освен това тия "безплатните" apk-та ги пълнят с вируси и троянци и каквото си решат, и ти няма как да знаеш дали е така или не. Така че не знам кой се е прецакал.

 

P.S. Таблета ми е root-нат и мога да изкопирам apk-то от него и да го пусна безплатно за който иска, но няма да го направя .. това е труд за който следва да се плати. Някой ден може и да ме разбереш като/ако почнеш да работиш за себе си, а не на заплата.

 

Между другото китайците си седят зад продукта, и пак между другото, може и да не знаете, но получихме пълен съпорт от разработчиците, когато имаше проблем със сървърната част която инсталирахме с Тишу ,за да има нашият форум поддръжка на tapatalk протокола.

 

Айде със здраве.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/yes3.gif

..............

 

Но не е на 100% удачен за модове и админи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тези:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aws.android&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acer.android.widget.weather2&feature=search_result

 

Не съм ги тествал, защото времето на HTC-то е доста красиво и няма смисъл да го сменям :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Читаво приложение за прогноза на времето?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.accuweather.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hY2N1d2VhdGhlci5hbmRyb2lkIl0.

 

На телефона съм с това ,показва времето с доста голяма точност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...