Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Работна температура на Галант 2.5 V6


Препоръчано мнение

Браво!

Дайте някакви варианти за гледане на "живи" данни през диагностичната букса. Може ли да се включи лаптоп със специална програма с кабел и да се гледат разни параметри?

 

Аз пробвах с подобно устройство (Bluetooth), но без успех, колата е 1999, но преди фейс лифта. Затова питах за протокола. Иначе някои ползват Evo Scan.:

Teма

Има и доста други теми, но не и ясно изясняващо мнение кой кабел за коя програма и двигател работи. И аз имам кабел с ЕЛМ но лаптопа ми кара на батерия 40 секунди и няма как да тествам. :icon_crying:

Редактирано от Large
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Пиши ми на лични,ако искаш да направим тестове и с моята :callgsm:. Лаптопа ми изкарва 2-3 часа на батерия,така че не трябва да има проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Пристигна ми още едно OBD bluethooth, ако някой има интерес да пише на лично :)

 

 

Бях го поръчал за един приятел, но не му тръгна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да видя какво представлява това? Значи включваш го в диагностичната букса, инсталираш софтуер на смартфон с андроид и през синия зъб виждаш на телефона данните?

Не съм от столицата, иначе пробваме, подкарва се, плащам ти го, чао, здравей и лека нощ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да видя какво представлява това? Значи включваш го в диагностичната букса, инсталираш софтуер на смартфон с андроид и през синия зъб виждаш на телефона данните?

Не съм от столицата, иначе пробваме, подкарва се, плащам ти го, чао, здравей и лека нощ....

 

Eто как става:

 

 

Само дето не е O-Би-Ди Aй-Айа е римско 2 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е ли само за галант след 2001-ва година?

 

Иначе и аз се бях наточил на точна такава джвъчка?

 

А тоя софтуер в борд компютъра на галанта не може ли да се ъпдейтне да подържа ОБД2? Говоря за по старите преди 2001-ва година.

Редактирано от meltin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не софтуера,а хардуера първо трябва да се ъпгрейдне,че чак след това да има Can bus шина и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги , от седмици все се каня да попитам за температурата на моя галант струва ми се че загрява , естествено се получава като карам по агресивно почна да се дърпам с други коли и сменям скоростите на по 3.500 - 4 к оборота :icon_angel: или в големите жеги извънгадско, като мине минимално средата стрелката перката се включва сама + това имам побългарена схема с копче което също включва перката ето и една снимчица сега я направих http://prikachi.com/images.php?images/367/6196367T.jpg , че има мото събор при мен и леко гоних един мотор :icon_blush: , като по някога стига и до червената чертичка , съмнявам се че е нормално , ако някой може да ме посъветва ще съм благодарен :help: :drinks:

Редактирано от badcookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ти с тая печка с кой се дърпаш, че и мотори си зел да гониш :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

 

с други печки особено голфове :) мотора некъв абен беше кросак :) до 80 и не ми се занимаваше , нищо не сподели за темп. колега :icon_box:

 

п.п печка печка ама онзи ден едно ауди 2.5 тди 300-400 метра се мъчи :icon_rock: , а после що загрява таратайката хахахах

Редактирано от badcookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Измий радиатора с водоструйка, но ако е силна, гледай по отдалеч да махаш буболечките от ламелите.

Смени капачката на радиатора с нова.

Смени термостата ако продължава да загрява.

Промиване на радиатора и смяна на охл. течност (смес концентрат качествен антифриз и дестилирана вода).

 

Всички кросови мотори вдигат до 120 км/ч.

Като дойда на Козлодуй с мотора и мен ли ще гониш? Аз галанти пускам, ама друго рядко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Измий радиатора с водоструйка, но ако е силна, гледай по отдалеч да махаш буболечките от ламелите.

Смени капачката на радиатора с нова.

Смени термостата ако продължава да загрява.

Промиване на радиатора и смяна на охл. течност (смес концентрат качествен антифриз и дестилирана вода).

 

Всички кросови мотори вдигат до 120 км/ч.

Като дойда на Козлодуй с мотора и мен ли ще гониш? Аз галанти пускам, ама друго рядко.

 

ехее вие ще ме изядете за тоя мотор :) зарибявам се спортист съм бил състезател нормално е да искам да съм :first: хахах :drive: , анди мерсаж за съветите :drinks: , края на годината може да се ориентирам към бензинче 163к.с тогава вече ще съм :first:

 

впрочем аз за да го измия с водоструйка трябва да го сваля после , като му наливам антифриза до колкото разбрах от един майстор който ми го сменява преди зимата каза че не се обезвъздушава той сам се оправя това истина ли е или ??

Редактирано от badcookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...