Премини към съдържание

Тенекиджийски и бояджийски услуги


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги дано на никой не се налага но е хубаво да имаме тези координати.

 

Асен Петров

София

бул."Цариградско Шосе"

"Атомен Център"

 

 

GSM: 0888 214 319 ; 0878 214 319;

 

02/ 714 42 54

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

:mitsu-smiley: Сашо - тел. 0888 304 004. Намира се в Горубляне. Извършва само тенекеджийски услуги. Работи с няколко бояджии, като най-добрия от тях е в съседния гараж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
:mitsu-smiley: Сашо - тел. 0888 304 004. Намира се в Горубляне. Извършва само тенекеджийски услуги. Работи с няколко бояджии, като най-добрия от тях е в съседния гараж.

 

Минах през човека да ми изправи калника, доволен съм, добре го направи, ползвах и съседа му за боядисването.

Благодарности на Боян за координатите и упътването как да го намеря :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Днес един съсед ми спука задната броня на Каризмата,та искам да попитам

ремонтират ли някъде в София. Тя е пластмасова.Ще ви бъда благодарен ако ме насочите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Днес един съсед ми спука задната броня на Каризмата,та искам да попитам

ремонтират ли някъде в София. Тя е пластмасова.Ще ви бъда благодарен ако ме насочите

:mitsu-smiley: Ремонтират ги. И моята беше спукана. На който и от посочените по-горе тенекеджии да я закараш те знаят къде да я оставят за да я направят. Мисля, че някъде около Сточна гара ги лепят, но не знам къде точно е адреса. Занеси я на тенекеджия. Правят ги като нови - няма да повярваш колко добре стават. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

На няколко пъти ползвах бояджиските услуги при ПИФА тунинг - 0889-333-543 и съм прилично доволен :).

Не е от най-евтините в занаята (200лв на детайл с боя и вс. там др.), но пък свърши работа буквално за 1 ден. Е, малко ми оцапа интериора, ама те всички от тая порода май са небрежни към чистотата в колата, жалко... иначе за това което взима пари - става! Препоръчвам го! Сервиза му е на ул. Стар лозенски път - тази с автоморгите зад Анкол - в двора на WV Auto Centre - по близо към Околовръстното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вие хубаво давате препоръки за тенекиджийски и бояджийски услуги, но ще ви помоля да споменавате и за какви пари работят посочените хора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , вие хубаво давате препоръки за тенекиджийски и бояджийски ъслуги , но ще ви помоля да споменавате и за какви пари работят посочените хора!

 

Колега цените му ги пише на сайта, тук: www.pifa-tuning.com/price_list.htm , ама до колко са актуални, не знам!?! Най-добре му се обадете; да не ви подведа, че от пролетта може да има някаква индексация...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Цялостно боядисване / с вкл. материали и консумативи; не включва боя и лак / :D

 

Та това ме наведе на мисълта... знаете ли някъде в София, където продават нестандартни бои? Например гледал съм някъде в нета (но не в БГ сайтове) бои в които има някакви ситни метални парченца :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цялостно боядисване / с вкл. материали и консумативи; не включва боя и лак / :D

 

Та това ме наведе на мисълта... знаете ли някъде в София, където продават нестандартни бои? Например гледал съм някъде в нета (но не в БГ сайтове) бои в които има някакви ситни метални парченца :icon_hmm:

 

 

При нас в "Хаджи Димитър" има един такъв майстор. Коце се казва. Той боядиса преди половин година Алфата на мъжа ми точно така - мноого тъмно сиво с едни светещи парченца вътре. Не го обясних много "професионално", ама ти ще ме разбереш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Здравейте, карам Спейс Вагон'97, ударих леко задната врата точно под хоризонталната гумена лайсна там където има шарка, та въпросното релефче малко се поизправи, бихте ли ми препоръчали майстор.

Участъка е с диаметър не повече от 10-15 см.

Има и 1-2 леки драскотини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, карам Спейс Вагон'97, ударих леко задната врата точно под хоризонталната гумена лайсна там където има шарка, та въпросното релефче малко се поизправи, бихте ли ми препоръчали майстор.

Участъка е с диаметър не повече от 10-15 см.

Има и 1-2 леки драскотини.

:mitsu-smiley: От тези посочените никой ли не става? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гр. Благоевград

Автосервиз „ ЕКСПРЕС „ - работи с продуктите на и с водоразтворима боя AquaMax, кв. Грамада , ул.” Иван Гарванов „ № 42 , тел. 073-83 10 71 , GSM 0899-98 40 76

Има сключени договори със застрахователните компаний, "ЛЕВИНС", и "БУЛИНС. Те ми направиха еклипса перфектни са!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: От тези посочените никой ли не става? :mitsu-smiley:

 

Аз посочените ги видях, но по-скоро мисълта ми беше кой от тях ще се справи с подобен проблем.........дали ще си играят да ми изчукват шарката?

и ако може някой да ми препоръча майстор който добре би го направил, иначе майстори много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...
Аз посочените ги видях, но по-скоро мисълта ми беше кой от тях ще се справи с подобен проблем.........дали ще си играят да ми изчукват шарката?

и ако може някой да ми препоръча майстор който добре би го направил, иначе майстори много.

А някой знае ли добър бояджия в Пловдив или региона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде по-актуална информация за София :icon_blush:

 

Моят бояджия се казва Влади 0889840009. За разлика от болшинството гаражни майстори той има професионална камера. Работи бързо и взема приемливи пари. Със сигурност не е от най-евтините, но качеството си заслужава. Той ме е учил на този занаят и съм се уверявал много пъти, че работи старателно. Бояджийницата му се намира в Дружба и трябва да си запишеш час, защото обикновено има коли за седмица напред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:mitsu-smiley: 0897494768 - Иван автотенекеджия и бояджия, оправи ми ръждите, боядиса Лансера перфектно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Момчета! Интересувам се от това, къде мога да закарам джипа, че да ми залепят(ако е възможно) предната брония, да се боядиса и всичките му там бумащини.

Преди 2 седмици влезнах в една цивилна патрулка и така си сплесках предницата. Имам пълно автокасно и до колкото знам застрахователите предпочитат клиента сам да избере къде ще му ремонтират колата, но тъй като съм патил от баш майстори се обръщам към вас с молба за координати и мнения. Интересувам се от сервизи за София. Като цяло работата не е много, повечето части предполагам, че ще се заменят, няма да се лепят, тъй като не знам до колко е рентабилно.

Ето и малко снимки:

1 2 3 4 5 6

Благодаря, предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам . До колко мога да карам кола с леки нарушения по цялостта на елементите - калник, броня, врата, капак, решетки и др., без да съм в противоречие със закона за Движение? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам . До колко мога да карам кола с леки нарушения по цялостта на елементите - калник, броня, врата, капак, решетки и др., без да съм в противоречие със закона за Движение? :mitsu-smiley:

Едва ли тук някой може да ти отговори, защото решението е субективно и зависи от преценката/настроението на полицая. Щом миналата година разрешиха на полицаите да глобяват за мръсна кола... Най-добре си я направи, не можеш да я караш вечно така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги. Ще ми се наложи да си ползвам каското. Някой докато колата ми беше паркирана се е спрял в ъгъла на задната ми броня и сега е хлътнала, за щастие не е спукана. Застраховката ми е в дзи и ми покриха ремонта на цялата броня. Знаете ли свестен сервиз, който да работи с ДЗИ. Става въпрос за София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам нужда от малко помощ. Имам ръжда тук там, ожулена врата и т.н. таквиа дреболийки. Някой да знае такива места във Варна и Русе?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги. Имам избила ръжда на 3-4 места (на калник и покрив). Иска ми се да спра разрастването навреме докато местата са мънички, но не знам дали е възможно. Някой може ли да ми препоръча къде във Варна могат да ми помогнат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...