Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мение за Галант


viachy

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

След като почти 3г. карах Ярис, реших да го сменям и сделката ще бъде завършена до дни.

Мернах тази обява Галант

 

Някой познава ли колата? Какво мислите за обявата? А за цената?

И не на последно място, някой ще има ли възможност да дойде с мен утре вечер да я погледнем /ж.к. Надежда/? Ако някой има такава възможност направо ми оставете лично с телефон за връзка да се разберем ;)

 

Пък ако всичко е тип топ, пак ще карам Галант хи-хи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда на снимките. Отиваш, гледаш и преценяваш. Успех

Лично на мене не ми е известна колата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Централната конзола е сменена със стария модел имитиращ махагон,най-вероятно заради китайската мултимедия,сигурно предишната не са я напаснали или са я счупили при монтажа.Като гледам задницата,ме съмнява че задните пружини са за смяна,нещо нормално за модела,не се притеснявай. Около 200 лева струват двете,може и по-евтино да се намерят,без монтажа. Автоматичната антена или не е оригиналната или е счупена оригинална,трябва да е доста над колата височината и. По снимките толкова,на място може да има още неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преден ляв подкалник е счупен. Снимките са с телефон и не се вижда добре на тях - табло, волан, кори и пр.

И на мен навигацията ми се вижда китайче. Функции имат много, но единствената чута от мен като качество на звука въобще не ми хареса. По-скоро бих жертвал ТВ, камерата, ДВД... но да свири хубаво.

Автоматичен контрол на стабилността и електронна програма за стабилизиране няма със сигурност.

Не мисля че е на съфорумник.

За цената не знам какво да кажа, освен че тези 7400 не вярвам да ги вземе (с гумите и навито).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Централната конзола е сменена със стария модел имитиращ махагон,най-вероятно заради китайската мултимедия,сигурно предишната не са я напаснали или са я счупили при монтажа.Като гледам задницата,ме съмнява че задните пружини са за смяна,нещо нормално за модела,не се притеснявай. Около 200 лева струват двете,може и по-евтино да се намерят,без монтажа. Автоматичната антена или не е оригиналната или е счупена оригинална,трябва да е доста над колата височината и. По снимките толкова,на място може да има още неща.

 

Tози модел по принцип си излиза с махагон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много пари бе, тези си мислят че сме 2009 още .. 7к за 13 годишна кола .. аз не бих дал.. че дори и не е с кожа тоя, дори не е и с плюш, ами с най-евтиния салон, и то изглежда мърляв на снимките .. Не пише нещо да е сменял или някакви профилактики, ако само е карал, и 5к са му много, барабар с газовата, това е моето мнение.

 

Ако ходиш да я гледаш, задължително преглед на канал за ръжда отдолу, особено по окачване, магарета, мостове и т.н. което няма оправяне .. другите неща се правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много пари бе, тези си мислят че сме 2009 още .. 7к за 13 годишна кола .. аз не бих дал.. че дори и не е с кожа тоя, дори не е и с плюш, ами с най-евтиния салон, и то изглежда мърляв на снимките .. Не пише нещо да е сменял или някакви профилактики, ако само е карал, и 5к са му много, барабар с газовата, това е моето мнение.

 

Ако ходиш да я гледаш, задължително преглед на канал за ръжда отдолу, особено по окачване, магарета, мостове и т.н. което няма оправяне .. другите неща се правят.

Бе всичко се прави,стига да има желание собственика.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tози модел по принцип си излиза с махагон.

 

Аха,ами къде е останалия махагон,тоя на волана,на пластмасата около таблото или този модел по принцип има само на централната конзола ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен е хубаво да погледнеш и този : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11354356971815677&f1=details&slink=1yqn1i

 

Според мен е по добър вариант ,кожен салон,махагон навсякъде и е с около 2000 лв. по евтин.А и някой колега от Плевен може да го погледне.Поздрави и успех с покупката на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа изобщо не се замислих, че е сменяна конзолата заради тази навигация, ами мислех да пазаря колата без нея. Навигацията изобщо не ми трябва, а и като поразгледах обявите във форума и мобиле.бг си е скъпичка тази кола. Ще поогледам още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей!

Докарах един Галант от Германия преди 2 седмици 2003г. Автомобила е в в много добро състояние. Не съм го публикувал тук във форума, но може да го погледнеш. Ако имаш въпроси може да ми се обадиш на тел. 0899400255 Алекс

 

http://www.cars.bg/u928787

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този на Алекс е по-добър.

Лети джанти и механични скорости. Няма кожа, но въпрос на вкус.

А и Алекс е познат във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей!

Докарах един Галант от Германия преди 2 седмици 2003г. Автомобила е в в много добро състояние. Не съм го публикувал тук във форума, но може да го погледнеш. Ако имаш въпроси може да ми се обадиш на тел. 0899400255 Алекс

 

http://www.cars.bg/u928787

 

Баси бангията........много са му високи оборотите.......и пуши....... :P :lol: :hysterical:

Шегувам се разбира се........този е по добър като гледам от снимките.......пък и е наш човека,така че нема се плашиш......... :victory:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей!

Докарах един Галант от Германия преди 2 седмици 2003г. Автомобила е в в много добро състояние. Не съм го публикувал тук във форума, но може да го погледнеш. Ако имаш въпроси може да ми се обадиш на тел. 0899400255 Алекс

 

http://www.cars.bg/u928787

Баси, прииска ми са да си купя пак галант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей!

Докарах един Галант от Германия преди 2 седмици 2003г. Автомобила е в в много добро състояние. Не съм го публикувал тук във форума, но може да го погледнеш. Ако имаш въпроси може да ми се обадиш на тел. 0899400255 Алекс

 

http://www.cars.bg/u928787

 

Моя галант го взех от Алекс, мн. съм доволен и колегата е точен.

Според мен, няма кво да му мислиш, след като си заделил парите за галант, а хващай пътя за Ямбол :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баси, прииска ми са да си купя пак галант

За кво ти е???Нали си имаш бангия..........опааа, така де, Мазда......... :lol: :P :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги въпросния Галант е мой.Големи специалисти сте,то махагона бил сменян,то антената била едикаква си,то прожините му били едикакви си,то ESP нямал.Страхотни сте.Кажете по снимката кога трябва да сменя маслото?Да,2DIN аз съм го слагал защото го купих без музика,че е китайски китайски е,но аз съм на 40г. и не се вълнувам толкова от хубави музики.Поръчах си го защото ми върши работа.Колко да му е висока цената на този галант.Има и по високи без газ.Галанта е минал на преглед при Пламен преди три седмици.А и защо трябва да съм написал какво съм му сменявал,като не съм му сменявал нищо освен задни амортесиори.Трябва да съм го ремонтирал ли?Хора,колата я продавам защото до 25.02.2013г трябва да дам парите за покупка на апартамент,а не че нещо и има на колата.А на теб viachy,успех в покупката,но забелейи какви коли ти предлагат.На едната волана е доста поизтъркан,а на двугата просто не мога да видя дали копчето за външна температура е изтъркано.Ииии един съвет от мен.Не си купувай колите по снимка и чуждо мнение.

Редактирано от plamen nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, Пламене, извинявай. Не се засягай! Нали не мислиш че се радваме на цените на нашите коли на вторичния пазар. Моят съм го платил на близо 4000 евра в Германия, сменил съм му много неща, обслужен от-до и ако взема 4000 лева трябва да викам ура. От името на всички писали те моля за извинение и ти пожелавам Успех с продажбата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и защо трябва да съм написал какво съм му сменявал,като не съм му сменявал нищо освен задни амортесиори.Трябва да съм го ремонтирал ли?

 

Еми не се сърди. Човека пита и си казваме какво мислим, това е.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не се сърдя бе колега.Аз рядко влизам във форума защото нямам време за това.Просто днес влизайки за малко видях моята обява и си изказах мнението,а иначе пишете каквото искате.Не съм на 20г. че да се сърдя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...