Премини към съдържание

Търся си Галант


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Търся си Галантче, ако някой има кола отговаряща на по-долното описанир и има желание, нека ми пише или ми се обади.

 

Та "перфектния галант" който търся е следния:

 

1) след 2000г. (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)

2) Бензин (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО) но БЕЗ GDI, защото мисля да му сложа газчица (освен ако вече няма)

3) черен (препоръчително)

4) Ръчни скорости (препоръчително)

4) кожен черен салон (препоръчително)

5) шибидах/панорамен покрив (препоръчително)

6) Оптитронно табло (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)

7) ABS, traction, esp, авто полот, ХАЛОГЕНИ, КЛИМАТРОНИК, ЕЛ СТЪКЛА И ОГЛЕДАЛА. (нещата с главни букви са задължителни).

8) Лети джанти 16-17'(ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)

9) Седан (препоръчително)

10) Регистриран (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО) в София (препоръчително)

11) Цената да е до около 6000лв. (При желание може и бартер, че имам още 3 коли :icon_doh: )

12) Без много забележки

 

Това е май за сега, ако някой има подобна количка, нека ми пише или се обади на 0887846391////0878846391

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразрови в темите, тук наскоро колега продаваше своя, мисля със същите параметри.

Май само цената беше по различна.

Виждал съм го два пъти в движението, изглежда много добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, черен или друг тъмен цвят Галант с черен кожен салон няма да намериш. Тъмните цветове са със светъл кожен салон, само светлите светова са с черен кожен салон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, черен или друг тъмен цвят Галант с черен кожен салон няма да намериш. Тъмните цветове са със светъл кожен салон, само светлите светова са с черен кожен салон.

 

Не съм на същото мнение Слави :)

 

http://i.ebayimg.com/03/!!rsLzC!Bm0~$(KGrHqQOKj!Eub(qc86kBLoNjO0pWQ~~_19.JPG

 

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами разгледах, да и имаше един, който май май отговаряше на почти всичко от гореспоменатите "предпочитания" но за мое съжеление е продаден вече :( :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво никой ли няма да предложи нещо? :(

Не щат бе, калпазани ..:D

Уж такива били Галантите, онакива, пък кой седне в Галант, после не ще да го дава ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво никой ли няма да предложи нещо? :(

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Е ти какво искаш,вчера си се регистрирал и днес вече да получаваш супер яки предложения. Някой колеги са чакали по половин година,докато намерят Галант-ът http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Е ти какво искаш,вчера си се регистрирал и днес вече да получаваш супер яки предложения. Някой колеги са чакали по половин година,докато намерят Галант-ът http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif.

Ок. вр4 в купе от 2002, 180000 км, 278 коня на колелата. музика и спирачки за 5000 лв. Цялата кола за нищожните 10000 лв?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Е ти какво искаш,вчера си се регистрирал и днес вече да получаваш супер яки предложения. Някой колеги са чакали по половин година,докато намерят Галант-ът http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif.

 

А аз 2 години.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок. вр4 в купе от 2002, 180000 км, 278 коня на колелата. музика и спирачки за 5000 лв. Цялата кола за нищожните 10000 лв?

 

Мммм да звучи добре ... но още ми е рано за такава кола :icon_blush: за момента ми трябва нещо по-земно :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Е ти какво искаш,вчера си се регистрирал и днес вече да получаваш супер яки предложения. Някой колеги са чакали по половин година,докато намерят Галант-ът http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif.

 

Е исках просто да разръчкам жаравата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но чесно казано километрите ме притесняват малко :drive:

 

Тогава ти не си написал най-важното в обявата си - до колко км да е колата, която търсиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но чесно казано километрите ме притесняват малко :drive:

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gif Аз лично най-малко бих гледал километрите... когато една кола е поддържана тя може да е в много по добро състояние от друга такава на 100к км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок. вр4 в купе от 2002, 180000 км, 278 коня на колелата. музика и спирачки за 5000 лв. Цялата кола за нищожните 10000 лв?

Не дразни!!! На някои ангелите са слаби :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gif Аз лично най-малко бих гледал километрите... когато една кола е поддържана тя може да е в много по добро състояние от друга такава на 100к км.

 

И ти си прав до някаде но и не е точнотака савсем ... секи един двигател, ако ще и като писано яице да си я гледал и на 5000 километра масло да си сменял, на 250-300000 си иска основен ремонт ... като добавиш и горивата с които ги караме тука, цифрата намалява :Х

 

А и много зависи дали е купувана от БГ или е внос .... ако е внос, дали някой си я е докарал за него (или са му я докарали) или просто я е харесал в някоя автокъща ... защото всички знаем как се въртят километражите като убезомели по автокъщите с "реалните километри"...

 

И поради гореспоменатите причини не сам написал КМ към които се стремя, защото е доста относително ... но като цяло над 180000 гледам доста скиптично на километрите ... :icon_hmm:

Редактирано от izrotbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ти не си написал най-важното в обявата си - до колко км да е колата, която търсиш.

Да, това е много важно условие, особено за продавачите, за да знаят на колко да я направят ..:lol:

 

 

И ти си прав до някаде но и не е точнотака савсем ... секи един двигател, ако ще и като писано яице да си я гледал и на 5000 километра масло да си сменял, на 250-300000 си иска основен ремонт ...

Ти май освен Френско и Италианско, друго не си карал ..:)

Трябва да ти кажа, че повечето Галанти дето са на по "150к км."(реални) :D са всъщност на посочените от теб километри за ОР, обаче те на тези километри, даже и масло не горят още ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е много важно условие, особено за продавачите, за да знаят на колко да я направят ..:lol:

 

 

Ти май освен Френско и Италианско, друго не си карал ..:)

Трябва да ти кажа, че повечето Галанти дето са на по "150к км."(реални) :D са всъщност на посочените от теб километри за ОР, обаче те на тези километри, даже и масло не горят още ..

 

Е и азточно понеже не искам да ми гинагласят километрите според моите предпочитания, препочитам просто да имам идея за техните такива споредпродавача, иначе отивам в първата автокъща и си си купувам поредния "уникат, каран от баба само до магазина", които е на 20 000...

 

А иначе да прав си главно Италиански сам карал но чесно да ти кажа сам си доста доволен от повече ... се улучвам читавите, та не гледам скиптично на това, като др-те :good: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Смятай около 30 000км на година умножаваш по годините и получаваш приблизителния пробег. Това, което пише на километража може да го игнорираш, почти 100% е сигурно, че е въртян. Търсиш автомобил на 10-12 години, значи приеми, че няма как да е на под 250 - 300 000км и се съсредоточи на състоянието на автомобила, конкретния който гледаш. Няма автомобил (няма значение дали е Френски, Италянски, Германски или Японски - та дори и Корейски да е), който е каран нормално и е подържан що годе добре и да се налага да правиш основен ремонт на 200 000км. На такъв пробег обикновено ще смениш съединител, някой друг шарнир и амортисьори, но ремонти по-двигателя не ми се вярва да ти се наложат.

 

Съгласен съм като цяло с тебе, но има доста по-качествени коли поне според мене ... смисал не че километрите които са въртени в 99% от колите са показателно но се пак и те си играят голяма роля ... иначе сам виждал и реални коли на 15 години които са на 100 000 реални!!! Всичко е наистина адски относително, но се пак предпочитам да не се плаша като погледна километража :)

 

Благодаря ти за това, и аз сам го разглеждал като цяло и Немското мобиле ... но не мисля че си заслужава, като цяло цялата разправия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм като цяло с тебе, но има доста по-качествени коли поне според мене ... смисал не че километрите които са въртени в 99% от колите са показателно но се пак и те си играят голяма роля ... иначе сам виждал и реални коли на 15 години които са на 100 000 реални!!! Всичко е наистина адски относително, но се пак предпочитам да не се плаша като погледна километража :)

 

Според мен, ако искаш да намериш Галант-а си бързо, ще трябва да направиш компромис с някои от изискванията. Да речем по точки 6,7 и 8 - 6 и 7 вървят горе-долу заедно (не вярвам някой да си кара Галанта с оптитронно табло на железни джанти), точка 8 - не всеки Галант има климатроник :), другите задължителни екстри са си там.

Ако държиш на задължителните изисквания, ще трябва да почакаш, колко - не се знае. Освен ако не извадиш голям късмет с времето :)

Колкото до км:

Реални 15 годишни коли на 100 000? Може, само ако не са внос и са... семейна Дачия или Лада :D

Няма нищо страшно като погледнеш километража и видиш, че първата цифра е 2 - както колегите казаха, японския двигател държи здраво дори до 4-5 :). Ако му е сменяно редовно маслото. Даже трябва да си горд, ако км са 200+, това по-скоро трябва да ти вдъхва доверие, че не са въртяни. Няма как да са под 150к и да са реални. Повечето Галанти са внос, там колите предимно се карат и не ги гледат като писани яйца като повечето колеги тук :)

Така че, ако км са между 200 и 300к, взимай смЕ-лО!

ПП: Моят Колт го взех на 270к, внос от Германия, без дори да му забележа км. Досега съм нямал проблеми с двг, не гори масло, всичко е точно. Въпреки че още си е с немските свещи, кабели и филтри (без маслен) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...